Jump to content

Zasto Hejtujete Maru?


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ono shto je nickwood rekao :)

Jednostavno vecina ljudi ima nekih problema in rl pa ovde izbaci ono vecinu hejta i mrzhnje na nekom... Npr. meni je LaG bio potpuni retard pre godinu - dve dana kada smo zapocheli neku raspravu oko FBS-a... Sada mislim da je samo "just an ordinary guy with an ordinary problems"... Dokle god mene neko lichno (na bilo koji nachin) ne ugrozhava ja nemam potrebu da ga hejtujem (verujem da je i vecina ljudi takva) ali ono kao shto sam pre naveo neko mora ovde da se ispuca i to je to.

[;)]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

A sto se vi toliko nervirate oko toga ? Mislim vecina ?

Koji vam je qrac :)))

Kakva je takva je sta mozes oko toga uraditi a da ne pokvaris trenutnu sitvaciju.

Ja licno procitam svaciji topic ( ono da vidim o cemu se pise ) i ako hocu udarim komentar ako ne nista.

oko Mare nemam neki problem, mislim ja je licno ne znam tako da ne bih brzoplete zakljucke donosio ( Mada zivimo u istom gradu :DD )

Mislim nisam takva osoba da hejtujem i vredjam osobu ako mi nesto licno nije skrivila .

Svakom neko odgovara , a isto tako nekom neko ne odgovara i to je to .

Pozzzzz.

Link to comment
Share on other sites

SIGURNO

Svi hejtuju maru jel jer im je rl sjeban i moraju negde da iskale bes

Svi hejtuju maru da bi ispalo cool u drustvu

Niko nehejtuje maru zato sto je ona retardirana i smara svojim debilnim postovima.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

ali zasto govoriti javno da je neko mnogo ruzan? to mi se chini veoma ruzno... niko od nas nije birao kako ce da izgleda, i niko od nas nema tu mogucnost da iz korena promeni svoj izgled (narocito facu)... i mene mara smara generalno svojim postovima, al' navoditi razlog da me nervira jer je ruzna je u najmanju ruku bezveze :)

my 0.02€

:)

Link to comment
Share on other sites

Ako laga poznajes malo duze preko neta, a onda i uzivo, zakljucis da postoji velika sansa da je momak skroz na mestu i dosledan. Svidja mi se i njegovo hejtovanje zena suprotnog pola.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Neki su ovde jako isfrustrirani... Bolje da nadjete devojku i radite nesto u zivotu osim sto se siljite kurceve na mari po ovom "forumu".

Obozavam ovaj forum, realno nigde nema ovoliko "jebaca i kul likova" na jednom mestu, ja shvatam to misljenje prema mari ali ne shvatam potrebu za omalovazavanjem iste, dobro ali da ljudi ovde nisu takvi ja verovatno ne bih ni dolazio na ovaj forum.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...