Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa veoma je glupa ta teorija. Penal se sudi kada igrac napravi faul u svom sesnaestercu, igra namerno rukom u svom sesnaestercu i sl. Nema veze koji je minut, jer su fudbalska pravila jednaka u svim delovima utakmice. To sto ti navodis je notorna glupost.

Uostalom, gol iz penala utice na rezultat u kome god delu utakmice da se da.

Link to comment
Share on other sites

vidis,ta teorija je bas kul

u nadoknadi vremena je onda free for all,izvadis railgun i poubijas ih sve.Sem sudije.Ali dobro,ionako nece da svira.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kad istekne 90ti uglavnom sudija stavi maramu na glavu (prilazi mu 4ti sudija koji kada proveri da ovaj zaista nista ne vidi puca sebi u glavu) onda pocinje pravi fudbal.

iskreno nisam video pregled tako da ne mogu nista da kazem na ovu temu :) ali da mi je dinar svaku pud kad su veciti rivali na penale uzimali bodove u 90min+...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da, ne lupetaj. Nemoj da Peja uleti na teren na Bolton, kao shto zna, i da josh, plus, napravi onu njegovu facu iz Ivanovog avatara, pa da cela ta slika natera gej-Bastu da brizne u plac, a Randjelovicu da bude kap koja je prelila chashu da izvrsi samoubistvo. ololololol

EDIT: Mare se ubacio :)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo Cibonu u Zagrebu 77:78 ... Tepic dao kosh u poslednjim sekundama mecha. Dobar mali.

Ijao,jos ja gledao na ustaskoj televiziji,i sad onaj njihov komentator minut pre kraja kad su imali +7 kao :"i pobeda ja u ciboninim rukama",ja popizdeo,al kad ih dobise IJAOOOOOOO!!

Link to comment
Share on other sites

Jel su pomrli svi Grobari sa rura sem mene? :)

Zanima me shta Bartuc i Formica misle o ovom Vranesu? Jel ima potencijala da bude nesto vise od bandere? :))

cek samo da se vratim u Srbiju za zimu, da vish koliko cu da postujem ovde. :)

Vranes moze da u partizanu cepa triple-dabl na redovnoj bazi, kad mi on padne na pamet u glavi mi je samo jedno veliko - LOL

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod bacanja, ako me secanje dobro sluzi, ali nemojte me drzati za rec, i Partizan je protiv Zvezde jedno shutnuo 51 bacanje. misilm da je u pitanju bio kup u NSu, gde smo onako junacki izgubili od zvezde posle produzetka.

sad je na bartucu da potvrdi ili porekne ove podatke. googlaj bartuce. :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gotivne su ekipe u basketu ove godine skroz

poceo sam i ja da pratim Partizan redovno u evroligi

sudije smradovi

samo jebote kad vidim onog Tepica,dodje mi da pojedem govno,ali dobro,to su ipak neki licni razlozi :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

fali mu to sto je ruzan i grbav a setao je bruka picku sa mog faxa.Jebem li mu ja mamu u picku :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan od velikih trenera iz stare skole koji su vodili Partizan. Ivica Osim. Selektor reprezentacije Jugoslavije na mundijalu 1990. E za kakve fudbalere smo bili srecni da mozemo da navijamo tada. (da se razumemo, nisam jugonostalgicar za nista drugo sem, prvenstveno, fudbala, pa kosarke) Isto kao i Zvonku Milojevicu sve zelje za oporavak!

c/p

Selektor fudbalske reprezentacije Japana Ivica Osim doživeo je u petak moždani udar i nalazi se u teškom stanju, saopštio je fudbalski savez Japana. "Njegovo stanje je veoma nestabilno i u ovom trenutku je nezahvalno donositi bilo kakve prognoze. Šokirani smo. Želimo da se Osim oporavi brzo, to je važnije nego stanje reprezentacije Japana", rekao je novinarima vidno uznemiren predsednik Fudbalskog saveza Japana Saburo Kavaguči.

66-godišnji Osim doživeo je moždani udar u svojoj kući u blizini Tokija i hitno je prebačen u bolnicu.

Osim je na čelu reprezentacije Japana od 2006. godine, a poslednji put je sedeo na klupi selekcije te zemlje 17. oktobra, na meču protiv Egipta u Osaki.

U prethodnom periodu imao je određene zdravstvene probleme, a na Kupu Azije otišao je u svlačionicu tokom izvođenja jedanaesteraca na meču protiv Australije (Japan pobedio sa 4:3) jer nije mogao da prati dešavanja do kraj zbog, kako je tada priznao, "slabog srca".

"Nisam gledao penale zbog mog srca. Ne želim da umrem na čelu reprezentacije Japana. Želim da umrem u mom rodnom gradu, Sarajevu", rekao je tom prilikom Osim.

Ivica Osim je bivši reprezentativac Jugoslavije, sa kojom je igrao na Olimpijskim igrama 1964. godine. Dve decenije kasnije seo je na klupu reprezentacije Jugoslavije, koju je 1990. godine odveo do četvrtfinala Svetskog prvenstva u Italiji. Jednu sezonu proveo je na klupi Partizana.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

sto sta fali tepicu ?:D kod njega i pekovica se vidi ogroman napredak u odnosu na proslu sezonu :D dok tripko ne zna di tera :D kao kosta decka forsiraju 5 godina da bi on postao prosecan igrac :D

kosta najveci kosarkaski shmeker. znachi tako sam se smejao posle onoga letos...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...