Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

Timovi sa kojima mozemo da se nosimo. A Zeljko ce da nas pusti, kao shto se pricalo da ce Vujanic da nas pusti kad je igrao prvi put protiv Partizana posle transfera - pustio nas je. ;)

Turski timovi nam definitivno leze, sa Sijenom moze da se igra a PAO je ipak PAO. Uz pomoc publike mozemo da dodjemo do neke neizvesne zavrsnice, ali nisam siguran koliko mi to mozemo "jako do samoga kraja" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajea

partizan dobio bresu 10-7 (vaterpolo) i prvi je u grupi!!1

standarno pre pocetka evro sezone novine su kenjale da partizan moze da bude srecan ako prodje grupu :o kao i za evroligu sto su govorili da cemo imati najvise 2-3 pobede

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Košarkaši Partizana pobedili su Hemofarm sa 73:64 (22:9, 16:19, 17:17, 18:19) u finalu Kupa Radivoja Koraća u Nišu. Za najkorisnijeg igrača finalnog turnira proglašen je Milenko Tepić. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Dušan Kecman, sa 15 poena, Milton Palasio postigao je 13, dok je Vrščane predvodio Mačvan, sa 14 koševa. To je deveti trofej Kupa za crno-bele, a prvi od 2002. godine.

Pred oko 5,000 navijača, crno-beli su dominirali tokom finalnog meča u niškoj hali „Čair”, od početnih 8:0, pa do finiša utakmice, a sredinom druge četvrtine imali su maksimalnih +21, 34:13.

Hemofarm, sa druge strane, ni u jednom trenutku nije uspeo ozbiljnije da pripreti, iako je u finišu poluvremena napravio seriju od 15:4 i smanjio na deset razlike.

Ipak, to je bilo sve od ekipe Miroslava Nikolića. Partizan je do kraja uspešno kontrolisao igru i prednost, koja se kretala između +6 i +17.

Početkom poslednje četvrtine, ekipa Dušana Vujoševića je novom serijom bez odgovora Vrščana došla do prednosti od 62:45, kada je pobednik definitivno rešen.

Trofej najboljem igraču turnira Milenku Tepiću uručio je predsednik Organizacionog odbora Zoran Živković, pehar pobednika kapitenu Partizana Petru Božiću predala je ministarka omladine i sporta Snežana Marković-Samardžić, a medalje predsednik KSS-a Dragan Kapičić.

Za osvojeni trofej Partizanu je pripala novčana nagrada od 800.000, a Hemofarmu od 400.000 dinara.

Partizan - Hemofarm 73:64 (22:9, 16:19, 17:17, 18:19)

Partizan: Palasio 13, Tepić 7, Kecman 15, Borovnjak, Tripković 6, Veličković 9, Peković 9, Vitkovac 4, Djurković, Božić 6, Milošević, Vraneš 4.

Hemofarm: Pavković 10, Despotović, Simonović, Joksimović 3, Božović 13, Marković 12, Savović, Borisov, Marjanović, Maršal 4, Mačvan 14 i Vukosavljević 8.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

bez Jagodnika nema nishta, gg enivej, smor ce biti kad Partizan uzme sva 3 trofeja ove godine, al jebiga, tako je pravedno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kompleti ulaznica za TOP 16 Evrolige

Kao i prošle sezone, Partizan Igokea će za TOP 16 fazu Evrolige prodavati komplete ulaznica za sve tri utakmice (Efes pilsen – 28. februara, Montepaski – 5. marta i Panatinaikos – 19. marta).

Jedno lice će moći da kupi najviše tri kompleta. Ulaznice će se prodavati u četvrtak na stadionu Partizana od 10 do 15 časova.

Cene kompleta:

tribine – 2100 dinara

parter – 3600 dinara

pretpostavljam da ce se "prodavati" kao i u prvom delu el, pa ce glavna opcija za ulaz ljudima koji ne znaju shta ce biti tapkaroshi...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

hm koja je fora sa tim ulaznicama dobijaju vodje pa preprodaju ? mislim sto je hala nekad prazna po coskovima ? tamo na sosu kenjaju kao kakva arena ne moze da se napuni ni pionir a moji ortaci stalno duvaju za karte odu tamo kao prodaja od 8-12 dodju u 8 nema karata posle 10 minuta :D KO TO KRADE A JE LI BRE :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

hm koja je fora sa tim ulaznicama dobijaju vodje pa preprodaju ? mislim sto je hala nekad prazna po coskovima ? tamo na sosu kenjaju kao kakva arena ne moze da se napuni ni pionir a moji ortaci stalno duvaju za karte odu tamo kao prodaja od 8-12 dodju u 8 nema karata posle 10 minuta :D KO TO KRADE A JE LI BRE :D

mislim da se u prodaju pusti tipa 500 karata jer imash ne-znam-koliko sezonskih plus naravno podeli se josh ne-znam-koliko dnevnih propusnica i to je to. naravno, broj ljudi u hali je opet ko-zna-koliko veci od broja svih tih karata (rachunaj da se opushteno, barem po mojoj proceni, ubaci josh minimum stotinak ljudi bez karte - znam da ja uvedem solidan broj ljudi svaki put i pomognem tom broju :D) i eto ti prepunog pionira.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam bio u Srbiji, i htedoh da idem na Real, idem u teretanu fazon u 10 ujutru, zovem druga da mu kazem da mi uzme kartu - "rasprodato"

jeste rasprodale se za pola jutra. 7k karata. 100 karata po minutu prodaju

onda sam terao caleta da zove njegovog druga koji je u odboru partizana da mi da propusnicu. :)

tako da.... kapacitet pionira - infinity

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uvek je tako bilo sa kosarkaskim utakmicama u pioniru...ali srecom moja drugarica je uvek imala caletovu propusnicu koji nikad ne ide na utakmicu,i onda ja to uvek dobijem,i ne moram da se muvam tamo po grupama da uzmem kartu... ;)))

pricam o Zvezdi naravno... :D

ali dobro, vi jednom u sto godina napunite pionir ;D

Link to comment
Share on other sites

ee da vidis ti god-dve dana pre osnivanja ove Jadranske lige,pionir pun SVAKU utakmicu...trazi se karta vise vs Primorke,Zdravlja,Borca...

na svakoj utakmici koreografija u vidu balona,a nekad bude i nesto vise...

cak je i prva godina jadranske bilo isto ovako...secam se,prva hrvatska ekipa koja je dosla u Bg je bila ekipa Zadra...to je tek bila ludnica...

a sad,jako mi je zao sto se ne ide na basket,jer uglavnom mnogo bolja atmosfera nego na fudbalu...valjda ce to uskoro da se promeni...

@svinatopicu izvinite sto sam ovo ovde ispricao,ali mi doslo u trenutku da se izjadam... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a zar nije to bilo ono doba kad je karta za zvezdu bila besplatna, pa sam i ja iskoristio sansu i otisao na nekoliko utakmica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam bio u Srbiji, i htedoh da idem na Real, idem u teretanu fazon u 10 ujutru, zovem druga da mu kazem da mi uzme kartu - "rasprodato"

jeste rasprodale se za pola jutra. 7k karata. 100 karata po minutu prodaju

ma kojih 7000. prvo, u pionir ne staje toliko ljudi. drugo, u tu prodaju se pusti max 1000-1200 karata, ostalo ide na takve propusnice kao shto ti pominjesh :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ma kojih 7000. prvo, u pionir ne staje toliko ljudi. drugo, u tu prodaju se pusti max 1000-1200 karata, ostalo ide na takve propusnice kao shto ti pominjesh :)

to i govorim kretenu. :)

a shto se tice 7000. volim da zaokruzim, kada su velike utakmice nakrca se oko 6900. 100 vise manje, ko pravi razliku?

a cek, da, Bartuc je u pitanju. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a shto se tice 7000. volim da zaokruzim, kada su velike utakmice nakrca se oko 6900. 100 vise manje, ko pravi razliku?

ma ok, ja sam u pitanju, ali nije ni toliko :) zato shto - na ovim velikim tribinama ti staje 2 x 2250, i sad ako mislish da u belu lozu, one bochne tribine i partere stane josh 2500 onda u redu :D

uostalom, abitno. slazemo se oko glavne stvari :)

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ma Bartucu treba dodati warn pa ce da se smiri. ko da je na PMF isao pa mi tu kalkulise.

:)

dobro, da uzmemo mi utakmice kod kuce, ili barem da tu bude tesno, cisto da se ljudi ne cimaju bezveze

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...