Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

Danas je Kosta i definitivno prosledjen u NDBL.

Chovek je godinama skakao po nervima i ljudi koji i nisu navijachi Partizana, da ne govorimo o navijachima Partizana.

Decko ce igrati u toj ligi, i neizbezna je tema - reprezentacija. Mnogi ljudi zaboravljaju da su najbolje sezone igraca u NBA sledile posle reprezentacije.

Rec - dve o toj ligi, evo iz prve ruke.... jao ljudi ne znate kakvi kloshari igraju tu.... ja bih raskinuo ugovor :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko mi je drago sto ga je izduvao :D ne znam ko ga je istripovao da moze da igra u nba.. :D kad je gostovao na sos-u poslednje sezone u partizanu pita ga tegeltija kosta planovi za buducnost evropa ? a on ma ne odma nba......vazi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nego shta :)

Poenta je da se borimo za sto bolje mesto u grupi vec jednom, a ne da chekamo zadnje kolo da uz kosh razliku udjemo kao najbolji sestoplasirani :) Realno, mozemo da se bijemo sa barsom ili eventualno realom za plasman od 2-4 mesta. Bitna je sledece utakmica na strani protiv bamberga, pa kuci protiv fenera, da bi ushli u taj krug.

Link to comment
Share on other sites

realno drmnem keca u hendikepu,a ono dodje X u hendikepu,koji sam baksuz jebote ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da si cepio x sada bi bio heroj ovde :)

mozda nije za ovaj topic ali ajde da pokrenem jednu staru temu. evo gledam ovu ekipicu mega akva. da preskocimo deo retardiranog imena i krenemo odmah na to - koji ce kurac beogradu jos jedan kosarkaski tim.

aman bre idioti, ako vec hocete da pravite tim i ulazete idite u neki drugi grad kojem treba kosarkaski tim.

to be continued...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da si cepio x sada bi bio heroj ovde :)

mozda nije za ovaj topic ali ajde da pokrenem jednu staru temu. evo gledam ovu ekipicu mega akva. da preskocimo deo retardiranog imena i krenemo odmah na to - koji ce kurac beogradu jos jedan kosarkaski tim.

aman bre idioti, ako vec hocete da pravite tim i ulazete idite u neki drugi grad kojem treba kosarkaski tim.

to be continued...

chekaj, ti znash chiji je to tim i zbog chega dobri igrachi dolaze tu? zbunjujuci post od tebe, moram priznati...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

chekaj, ti znash chiji je to tim i zbog chega dobri igrachi dolaze tu? zbunjujuci post od tebe, moram priznati...

e sad malo sam daleko da bih znao pozadinu svega jer sam za tim saznao pre koji dan.

ali chak i da mi kazes ko stoji iza tog tima, ne vidim kako ces da opovrgnes ono shto sam rekao u zbunjujucem postu. what difference does it make?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e sad malo sam daleko da bih znao pozadinu svega jer sam za tim saznao pre koji dan.

ali chak i da mi kazes ko stoji iza tog tima, ne vidim kako ces da opovrgnes ono shto sam rekao u zbunjujucem postu. what difference does it make?

aha, pa tako reci :) to je tim mishka raznatovica gde obichno dovlachi svoje igrache (i trenere) koji treba da se prodaju, nesht poput jove koji je nabudzio statistiku na pochetku ove sezone da bi dobio ugovor u bogatom timu kome zatreba centar.

prvi difference je to shto ja imam utakmicu u shumicama nedeljom u 12.30, dosta za mene :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Fudbal: Osvojili smo jesenju titulu 6 bodova ispred komshija. Mislim da bi bilo vishe da se Mor(I)era nije povredio. Ali dobro...Mozda ce se vratiti Sale Ilic i mislim da bi to bio dobitak za nas i za njega. Jos da se malo pojacha odbrana(ili da se dovedu pojachanja. ili da bar Rnic igra na nivou utakmice sa OFKom) i titula ne bi trebala da dolazi u pitanje.

Kosarka: Posle dobrog starta, prvenstveno zahvaljujuci Pakmanu, polako se sve vraca na svoje mesto. Ne mozemo da ocekujemo dobre rezultate sa jednim centrom i jednim majmunom od 6,5 metara. Jednostavno, ova ekipa ima gomilu rupa.

Link to comment
Share on other sites

Kosarka: Posle dobrog starta, prvenstveno zahvaljujuci Pakmanu, polako se sve vraca na svoje mesto. Ne mozemo da ocekujemo dobre rezultate sa jednim centrom i jednim majmunom od 6,5 metara. Jednostavno, ova ekipa ima gomilu rupa.

hvala Bogu pa svi moguci rivali koji stoje na putu do titule imaju kratere pa mi smo i dobri

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Zar ne bi ti hteo da uradimo konacno nesto vise od prolaza u 1/16 u evroligi?

ja bih ali objektivno ne moze.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je shto ce Djuka da bude selektor, odlican je strucnjak, i drago mi je sto ce da vam se vrati Vermez, hvala na poklonjenoj tituli [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...