Jump to content

Fuzija Crvene zvezde i FMP Železnika


domiNus

Recommended Posts

Kako se nezvanično saznaje i ovog leta aktuelna je priča o fuziji košarkaških klubova Crvena zvezda i FMP. Već par godina se svakoga leta pokreće ova priča o formiranju tima koji bi mogao da "preotme" titulu šestostrukom uzastopnom šampionu Partizanu, a i koji bi mogao da napravi presudni korak ka osvajanju ULEB kupa i obezbeđenja još jednog mesta srpskoj košarci u Evroligi.

Kako dnevni list "Sport" javlja novi predsednik kluba sa Malog Kalemegdana postao bi Nebojša Čović, dok bi dosadašnji prvi čovek crveno-belih Mirko Petrović seo u fotelju podpredsednika kluba. Put Malog Kalemegdana krenuo bi i Raša Radovanović koji bi bio sportski direktor Crvene zvezde, a sa njim bi crveno-beli dres obukli i Miloš Teodosić, Dragan Labović, Zoran Erceg, kao i reprezentativac Makedonije i nekadašnji igrač Partizana Predrag Samardžiski.

Ovom sportsko-tehničkom saradnjom košarkaši Crvene zvezde bi dobili i halu u Železniku, koju bi mogli stalno da koriste za treninge ne vezujući se za prebukirane termine u Pioniru. Novi klub bi i neke manje utakmica odigravao u Železniku, dok bi za evropska nadmetanja i večite derbije svakako korištena hala Pionir.

Fuzija dva kluba ne bi dovela do gašenja FMP-a. Među "pantere", crveno-beli bi poslali mlađe igrače i igrače koji imaju manju minutažu, čime bi klub iz Železnka postao filijala Crvene zvezde.

Sve, sve, ali Chovica ne volim.

Link to comment
Share on other sites

hm ne znam sto bi fmp to uradio...ubijaju se od kesa svake godine im ode 3-4 igraca za velike pare :D imaju odlican skauting ...

mozemo da seremo sta god hocemo kako je covic govno :D ali on je napravio nesto stvarno dobro...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

najbolje da se FMP ubija od kesha, sad si lupio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

chek po chemu su najstabilniji, shto zadrze prvu petorku jednu sezonu, a onda je celu rasprodaju? Da shtancuju igrache jeste istina, ali daleko da su stabilni.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

chek po chemu su najstabilniji, shto zadrze prvu petorku jednu sezonu, a onda je celu rasprodaju? Da shtancuju igrache jeste istina, ali daleko da su stabilni.

pa nemaju problema sa halom...novcem...konstantni su sto se tice kvaliteta igraca ne secam se koje sezone su oni bili bas losi :D dok partizan i zvezdu stalno izbacuju iz pionira :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i stalno ih vracaju, a drzava keshira.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bice fuzije kada se Grobar i Delija poljube i vencaju uz prisustvo po 2.000.000 Delija i Grobara kao svedoka :)

Cestitam unapred mladencima :)

Ovo nije antigay poruka niti gay poruka, vec iskljucivo moje vidjenje kada ce se odigrati fuzija FMP-a i Zvezde.

Edited by Geom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...