Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam ustao... Vecheras valjda neka pijanka ;)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

igrao se malo nwn-a (keca, afkors, posto neam makinu da poteram dvojku), pravim ludog monka... kako je stoca imba lol

enivejz, jos malo pa na baklave, i dogovor za tunajt... samo da ne pada kisa, da mozemo da se skucamo kod jezera...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

omg formica za malo da prestane da bloguje

za malo jebotemish

pa gde onda da ja talozim postove :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

juche bolestan ko pas, 39 temperatura, danas malo bolje. U sredu mi ide shveca, pa pravim planove kako da se prebacim kod nje, u vecu sobu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jutros odem prvi put u firmu koja se bavi projektovanjem, dizajnom enterijera i prodajom unikatnog namestaja, u kojoj mi zbog preporuke nude mogucnost da radim honorarno kao junior arhitekta, za pocetak samo unutrasnjeg dizajna.Ali ni to nije lose za pocetak iako Nije neka bog zna kakva kinta ali barem je, koliko toliko u struci a tu bih mozda mogao da odradim i staz za polaganje drzavnog ispita za inzinjerski sertifikat.

I odem ja tako jutros na intervju i klasika - koliko imash godina, koliko ti josh ostalo ispita, koji ti prosek,koliko para ocekujesh, znash ne bi bio prijavljen prvih sest mesesi itd... I tek sto smo krenuli sa prichom u radnju ulazi neki par da pogleda namesta. I ja provaljujem da mi je lik nesto poznat, ne mogu da se setim imena ali znam da je bio nash reprezentativac u fudbalu. Doveo svoju zenu ruskinju (pogreshna strana u odnosu na 30tu, ali ipak dobra guza, fine grudi, plave ochi, plava kosa...jedino sto nosi i dalje neku korektivnu protezu za zube donje vilice) i gledaju kako da im se uradi "feeling" stana. I tu uletimo ja i jedna vec zaposlena arhitetkica i odradimo im neki "moderni barok" plan za stan. u stvari nije projekat toliko dobar koliko im se svidelo sto smo ubacivali neke fensi izraze (sve se radilo na engleskom jer ona ne zna ni rech srpskog osim "Gorane, Gorane, engage, engage"). I sad kao zavrshimo sve, napravimo izbor materijala, svedemo rachun (nekih 15 hiljada evra), oni se pakuju i izlaze. Sve bi to bilo nista posebno da riba u sledecih deset koraka nije kupila dve fotelje od po 210 hiljada jer "I kinda like them".

I sad meni nije jasno - zar su fudbaleri toliko dobro placeni i kako jedna zena moze tako da dere svoga muzha pa makar bila i ruskinja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znam kako izgleda gavrancic - nije on. Ali sam ubedjen da je fudbalski reprezentativac u poslednjih tri, cetiri godine.Nekih od ovih sto dolaze i odlaze, jer ove standardne naravno znam. Mozda nije govorila Goran, jer nosila tu protezu pa je i mumlala malo. Jedva sam je razumeo sta je "i want berhud!" (somot). SVe vreme mi se motalo u glavi - zasto bi rusi nazvali svoj lovacki avion sa obrnutnom geometrijom krila prema necemu sto se stavlja ispod dupeta...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

posle tog para, uletele su i dve ukrajinske fufe (pretpostavljam posto su pricale nekim cudnim "dijalektom" ruskog koji nisam razumeo) ali sam ih ukapirao kada su kaparisale neki sto od 125 hiljada... Jebote, sve zene krimosa ili fudbalera.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ma brate, to sto si ti napisao je toliko glupo da ne znam sto se vudu uopste zaleteo da ti odgovori.

I ja tebi saljem pusu :*

A zašto je glupo, ne razumem? Stvarno bih voleo da mi to pojasniš.

Gluplje je od toga da se stalno davi s time da je viđen neko od stotinak ljudi koji su uzeli RuR majice?

Link to comment
Share on other sites

Smorila je kisha...

kisa realno sisa kitu.

danas se vracam iz teretane, i kod glavne poste blejim na semaforu, i krece bus, i... kako da vam opisem najbolje?

zamislite da zagnjurite u vodu i otvorite oci, znachi sve belo.

i bus se zaleteo, i sve po meni, celog me oprao, ajde to ali oci su mi bile pune vode, i u ustima voda... (bara)

iPod - cepa pesma, kad me je pokvasio ~ cvrc, ode muzika.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

I sad meni nije jasno - zar su fudbaleri toliko dobro placeni i kako jedna zena moze tako da dere svoga muzha pa makar bila i ruskinja.

lookin' like a saint, suckin' like a sinner

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vracam se ja tako gajbi kolima iz duffa, prolazim pored KSTa i tu na semaforu sretnem ortaka koji poqshava da navata taxi za svoju obeznanjenu ortakinju...

Tako sam se ja [kao shto bi i svaki drugi chestiti beogradjanin :P] ponudio da je odbacim gajbi shto sam i uchinio...

Sva sreca pa mi nije peglirala kola, mislih se ja u sebi...

Moje dobro delo za danas... :P

Link to comment
Share on other sites

danas se vracam iz teretane, i kod glavne poste blejim na semaforu, i krece bus, i... kako da vam opisem najbolje?

zamislite da zagnjurite u vodu i otvorite oci, znachi sve belo.

i bus se zaleteo, i sve po meni, celog me oprao, ajde to ali oci su mi bile pune vode, i u ustima voda... (bara)

Sto ga nisi jurio, stanica im je odma' tu pored glavne poste? :)

Mene je jednom tako iskvasio automobil, ali je to bas davno bilo. Secam se da sam se ko klinac sankao i grudvao tu u kraju, i vec bio dobrano mokar, i idem kuci i neki lik kola prodje kroz baru i tad sam vec bio kao da sam se kupao u snegu ;)

Ustadoh, jedem virsle, gledam kako je ovo vreme glupo, i planiram da malo igram Tabula Rasu, da vidim na sta to lici.

Link to comment
Share on other sites

Zasto je roze jebote? Jel to fora zato sto je za zene?

pa da. sta oces, bas je kjut :)

@ ale, lucky

pa de ste vas dvojica sinoc?! ja se ponadala da cete doci [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...