Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

z0mg, slike ne prestaju da odusevljavaju... naravno, nastavio sam tradiciju upadanja na thread jednom u 2 nedelje, cisto da se izbombardujem smehom u sto kracem vremenskom roku [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas, na savi

DSCF3146.jpg

bas mi se svidja ova boja kose, samo da mi porastu shishke. igi? ;)

Jbga

4/5.. lepsha si mi tamnija.mada je i ovo mnogo bolje od one faze kada si umakala glavu u kofu sa hidrogenom [;)]

Da li si svestan da ces jebati nikada?

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

[:D]

Ako je "jbj" skracenica od "jeb* bi je", onda "jbga" skracenica od "jeb* bi ga" sto nas dovodi do zakljucka da je Satana peder i objasnjava zasto spava sam go a sa devojkom obucen.

[:D]

5am h8 ftw!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

da li si ti svestan da ja imam ukusa, tako da nikada to nisam ni zeleo.

Ajde prosetaj do zoo vrta.Mozda navatas nesto.

zasto bisere pred svinje bacati?

VAU KAKO SI ME SPUSTIO!!!OLOLOL STA SAD DA RADIM?!?

[:D]

Ako je "jbj" skracenica od "jeb* bi je", onda "jbga" skracenica od "jeb* bi ga" sto nas dovodi do zakljucka da je Satana peder i objasnjava zasto spava sam go a sa devojkom obucen.

[:D]

5am h8 ftw!!!

jebote

ja ne moram vise nista da postujem, ljudi su poceli da pricaju takve nebuloze da ih nije potrebno hejtovati, sami to vec rade.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

aleks, jesi gledao film clerks?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...