Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali najjace je sto se grin namrstio na suncu, pa je na celu izgoreo sa resicama :D

btw rispekt za abs :)

Da, imam taj prokleti problem, ochi mi se same zatvaraju, a chelo mrshti.

Ali ispravilo se...izgoreo sam posle po celom chelu. [:D]

i za sisu :)

[8)]

jebo te, kolika mačka

slatka ti je cica, grine :)

Da, ubedljivo najveca u kraju...mozda i shire [:)]

~7kg ima.

Thx. [:)]

slatka je zaista, a i maca.

btw, kako si uspeo 7 slika da stavish u post? mislio sam da je 6 neki limit :s

i ovog savketa sam drugachije zamishljao, doh.

Nemam pojma... Nisam ni znao da postoji ogranichenje [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

i ovog savketa sam drugachije zamishljao, doh.

Kako? [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sa ohrida

ohrid1.jpg

priprema za poziranje... jesam smrsho :/

ohrid2.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha

kako retardirano ispadam na svim slikama + je ovde lik ozracio da se slikamo a ja nisam bila u fazonu :|

a vrat mi je retardiran. tanak je i nikakav. mogu narukvicu da nosim kao ogrlicu.

jel ima zelenih mindjusa? a i usi ce mi biti retardirane ako nastavim da nosim te mindjuse od 5 kg

Link to comment
Share on other sites

dan pochinje sa...

1.jpg

... i mogu da kazem da je pivo mnogo bolje od karlovachkog ili pan...

u jeku cepanja drva sa 80ogodisnjim dedom, 18ogodisnjim burazerom od tetke i tjaletom koji slika... u pozadini shlogirana baka sve posmatra :D

2.jpg

i jedna slika za mog zemljaka, da se priseti simbola grada petrinje, fontane sa vecine razglednica pre rata :)))

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pomislih da je krava, al de su rogovi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

heh:)

nije, ima biljozderske zube:) (edit - prica se o lubanji:))

konj nije, konj ima manje ocne duplje, svinja nije, svinja ima 'sajkacu' na glavi, tj visoko celo, moj glas ide za tele, a sto se rogova tice, imalo je rogove, vidite rupe nazad.

koza i ovca imaju rogove, ali koza ima totalno drugaciju morfologiju, ovca ima nesto slicniju, ali opet 99% je tele, ovca treba da bude povelika da bi imala tolku vugla, tako da pretpostavljam da je to neko pohasano tele.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i jedna slika za mog zemljaka, da se priseti simbola grada petrinje, fontane sa vecine razglednica pre rata :)))

3.jpg

hahah, hvala, ulepsha mi dan

moj bivshi stan je 130m od te fontane...Strossmayerov trg 4evaH ;oP...ah the memories... =o)

Link to comment
Share on other sites

dan pochinje sa...

1.jpg

... i mogu da kazem da je pivo mnogo bolje od karlovachkog ili pan...

u jeku cepanja drva sa 80ogodisnjim dedom, 18ogodisnjim burazerom od tetke i tjaletom koji slika... u pozadini shlogirana baka sve posmatra :D

2.jpg

i jedna slika za mog zemljaka, da se priseti simbola grada petrinje, fontane sa vecine razglednica pre rata :)))

3.jpg

Omg, isao si u cetvrtu gimnaziju :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...