Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Kole, Margi, kada odgledate Free Jimmy, bacite obavezno utisak ovde; nabavio sam film pre nekoliko nedelja i sve se dvoumim da li da ga gledam kada budem imao vremena.

A TMNT je stvarno odličan, možda i prvi film koji mi se baš dopao, i nije razočarao u odnosu na crtanu seriju iz detinjstva...

Sad videh Longlijev post.

Kako si uspeo da svariš Transporter 2 (scena s kukom i bombom ftw?) a nisi DH4? Ja sam smatrao da je DH4 mnogo manje proseravanje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, what's wrong with this picture?

Nista...

Kako si uspeo da svariš Transporter 2 (scena s kukom i bombom ftw?) a nisi DH4? Ja sam smatrao da je DH4 mnogo manje proseravanje...

Dobro, jeste...Ta scena je stvarno katastrofa, i kad sam je video nasmejao sam se, ali mi ne kvari toliko utisak o filmu... Takodje mi se svidjaju scene tuce i to kako koristi objekte oko sebe, tipa ono crevo u drugom delu ili na onoj autobuskoj stanici u prvom, ne kazem da je realno i ne proseravanje, ali je zanimljivo i radi posao zabave...

Kod DH4 mi se ne svidja brus od hiljadu godina, onda ti stereotipni hakeri sto kucaju na crnom ekranu i idu zelena slova, u principu, svaki film sa hakerima mi ide na kurac... Josh kad sam video onog debelog Kevina Smith-a u onom njegovom podrumu sa kao 5 monitora i sedi u onoj fotelji i kuca i (josh zivi sa babom/kevom ne mogu da se setim) MA DAJ...

Da zaobidjem unistavanje helikoptera i ono saginjanje izmedju dva automobila kada jedan auto kao pada na njih... Brus ubije ribu onom glavnom negativcu i josh ga nesto napusi tipa da ju je video na dnu lifta poslednji put, i sad lik uhvati njegovu cerku i ne ubije je, nego ceka do poslednjeg trenutka...WTF? Njegov cilj je da onesposobi ameriku ili sta vec, znaci koji ce mu ona kurac? Ne trazi pare za nju pa da mora da je cuva, jos mu je ovaj garisa roknuo ljubavnicu a on nista... Ok, shvatam ja da nije ovo poenta filma, ali mogli su nekako da naprave da nije tako ocigledno, ne znam...

I otprilike sam ceo film proveo govoreci "A daaa", jednostavno, nije mi drzao paznju...

E sad druga je prica sto recimo od Transportera nisam nista ocekivao, nisam ga gledao u bioskopima i odgledao sam ga u stanju opsteg smora na preporuku druga pa me je odusevio donekle novi pristup...Dok sam od DH vice ocekivao jer sam voleo 1,2,3 i onda otisao i odgledao sranje...

edit: Sad sam se setio scene kad je pucao kroz ranu, mislim...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Da si rekao DH serijal pa ajde, ali dh 4 je smece...

edit: Sad kad razmisljam, DH filmovi mi i nisu neki, mada volim brusa, jako mi je kul u onoj seriji (mislim da se zove moonlight i mislim da je skoro bio na nekoj TV ko nije gledao nek chekira) , ali ima boljih akcija od DH kad je rec o akcijama...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

cisto da iznesem moje misljenje u ocenama od 1-5 o par filmova koje komentarisete:

Hot Fuzz - konacno pogledah ovaj film i jbg zanimljiv je film i to je to 3+. NE znam kako je vama to extra film ali film je cisto da ga pogledas, nasmejes se i delete.

Wild Hogs - 1, to sam ugasio negde izmedju 15-20 minuta

Transporter - 1+

Good Shepherd - film je dug (traje 3 sata) i malo smara prvih sat vremena ali posle je sve zanimljiviji i ocena je 4-.

Snatch - e ovo vam je pure 5.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Bornov Ultimatum.

(treci i poslednji deo)

Posto sam prethodne delove gledao kada su izasli, malcie sam zaboravio radnju, ali sam se brzo vratio u kolosek.

Da ne spojlerisem, reci cu samo da je napetost u filmu vrh, akcija takodje i da mi se vise dopao od prethodna dva.

Kraj i muzika na kraju rulaju. Svaka preporuka.

Sva tri planiram da pogledam jos jednom u cugu, u neko dogledno vrmee (mozda kada ih nabavim u HD, hehe)

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Bornov Ultimatum.

(treci i poslednji deo)

Posto sam prethodne delove gledao kada su izasli, malcie sam zaboravio radnju, ali sam se brzo vratio u kolosek.

Da ne spojlerisem, reci cu samo da je napetost u filmu vrh, akcija takodje i da mi se vise dopao od prethodna dva.

Kraj i muzika na kraju rulaju. Svaka preporuka.

Sva tri planiram da pogledam jos jednom u cugu, u neko dogledno vrmee (mozda kada ih nabavim u HD, hehe)

pogledao sam sva tri u jednom cugu pre par dana, i muzika je ista na kraju svakog dela, u pitanju je Moby - Extreme ways :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledao to uzdizanje na 2 diska i prvi disk je i prosao dobro ali drugi je takvo sranje a posebno kraj gde sam se smejao koliko moze biti glup boze, znaci film mi je poceo sa 4 a zavrsio se sa ocenom 2.

Ali pogledah The Pursuit of Happyness (2006) i film mi je extra, odusevio sam se, nisam ocekivao uopste takav film. Ocena 5

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...