Jump to content

RUR DJs @ EXIT 07 !


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo prvi stizhem u BG sa EXIT-a pa bacam do sada prikupljene utiske:

EXIT je iz godine u godinu sve bolje organizovan i tu nema zbora. Shtandovi, osoblje,

informacije, pamfleti, civilizovaniji ljudi..... Ono sto ce zauvek ostati mana jeste

ogavna prashina na tvrdjavi koja uvek pokvari lep utisak celovecernjeg divljanja...

Ali sta je tu je, nuzhno zlo. Jos jedna zamerka ide na ozvucenje bina.... cini mi se

nekako da svake godine i tu malo skrtare... I da, oni tokeni su svakako umanjili

znacajno prodaju cuge, ali ko ih ebe kad potkradaju jedni druge unutar EXIT-a

a i sami shankeri su zlo najvece, kako u BG kaficima tako i na EXIT-u...

Sto se RUR DJ`s tiche...... Kruko AKA Master of Pelinkovac nastupio je u petak sa

svojim live actom na Cockta DJ Superstar stageu. Licno ocekivao sam malo brzhi ritam...

ali i pored toga bilo je mega jer je onaj lik pre njega smorio i svoju mrtvu babu...

Posle svog vajba Kruko se naravno razneo preostalim Pelinom i prepustio se

festivalskoj atmosferi u potpunosti ne brinuci da li ce i kako stici do gajbe [:D]

Evo i par fotki:

1.jpg

2.jpg

PS: Krule, vreme je za jachi lap!

Dan kasnije tj u subotu tj juche dosao je red na moju malenkost i Milosha

da na istom stageu ljudima izvrtimo ono sto smo mislili da treba da chuju...

I to smo i uradili [:D]

3.jpg

4.jpg

Ja sam apsolutno bio svestan da ce moj dzekin fat flawa house iskochiti iz koncepta celovecernjeg zvuka

jer pre i posle mene sve je bilo u fazonu electro, proggressive, tech.... Ali bozhe moj, mislim da je ljudima

tih sat vremena prijalo cisto kao "osvezhenje" dok neko (citaj Milosh) opet ne pocne da pegla.

Nadam se da sam zvuchao OK... I PUNO HVALA svim drugarima i

poznanicima koji su tu doshli da me podrzhe i djuskaju u masi !!!

5.jpg

I posle mene Milosh...... sjajno, brzo energichno... BAS KAKO VOLE MLADI !!!

6.jpg

7.jpg

Vecheras nisam tu da podrzhim Laga, pa ko bude bio tamo neka opravi fotke

i navija za njega, koliko sam primetio na gajbi kod njega (fala za smeshtaj macane)

sprema vam opasno pranje [:D]

verujem da ce za dan dva biti jos mnogo slika sa miloshevog aparata ovde a i da svako kazhe svoje utiske...

U svakom sluchaju ja sam s lepo proveo a i moje kontanje EXIT-a se definitivno menja iz godine u godinu

tako da sam sa ministrom Draletom na VIP terasi reshio da ustanovimo neke nove standarde vezane za

posecivanje te manifestacije, pochevshi od EXIT 010 --> 2010-te godine pa na dalje...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

A koji vam je fazon kad ovo podignete prstic u nebo i ko pucate ? : (

pa kao "svadba, svadba!". btw, ovom prilikom bih javno zeleo da se zahvalim niggeru sto me je dovukao kuci posle krivudavih puteva pelinkovackih noci [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sledece godine, bozhe zdravlja vrtim iskljuchivo na VIP terasi... gomila lovatora koji lochu viski... de cu bolju publiku za onaj dzekin house [:)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kmee kme i jos jedan kmeeee..... ajde Miloshe izabro sam najbolje tvoje fotke, nemoj da

kakish, uostalom kapiram da spremash 10 mega nadrkanih Photoshop powered fotki svojih

da metesh na forum :*

PS: mislim da smo odradili mega u subotu !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

...ja sam se potrudio da svi koji su nas slushali dobiju.... po sendvich i pivce [:D]

nemo posle neko da kazhe da ga nisam ponudio!

ja sam sabio i jedno i drugo ;)

hvala prmpe ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...