Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa lpool je lichio na milan u ovom dvomechu :) bunker do pobede (osim u prvom poluvremenu juche)... iz mog ugla, penal nije postojao, al' me boli kurac posto navijam za chelzi [:D] nadam se da ce da ih izgaze u polufinalu, jako mi pool ide na nerve :P

Link to comment
Share on other sites

O cemu ti pricas?Bas u drugom poluvremenu je liverpul bio bolji i nije igrao bunker,a u prvom su se stekali do 30 minuta.Prosao je zasluzeno liverpul zato sto je igrao bolje...e sad sanse manje vise,imali su ih i jedni i drugi ali liverpul je dominirao 60 minuta.Da ne bude da sam fanboy vise volim arsenal al jednostavno rafa>>>venger.Ubio ga je takticki,pogotovo za vikend u premijer ligi.

btw onaj kuyt je lud,decko je pretrcao duplo vise od ostalih

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa lpool je lichio na milan u ovom dvomechu :) bunker do pobede (osim u prvom poluvremenu juche)... iz mog ugla, penal nije postojao, al' me boli kurac posto navijam za chelzi [:D] nadam se da ce da ih izgaze u polufinalu, jako mi pool ide na nerve :P

ja se dobro secam da si se ovde na forumu nadao i prosle godine, a i 2005-e, ali jebiga, nada umire poslednja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

O cemu ti pricas?Bas u drugom poluvremenu je liverpul bio bolji i nije igrao bunker,a u prvom su se stekali do 30 minuta.Prosao je zasluzeno liverpul zato sto je igrao bolje...e sad sanse manje vise,imali su ih i jedni i drugi ali liverpul je dominirao 60 minuta.Da ne bude da sam fanboy vise volim arsenal al jednostavno rafa>>>venger.Ubio ga je takticki,pogotovo za vikend u premijer ligi.

btw onaj kuyt je lud,decko je pretrcao duplo vise od ostalih

ochigledno nismo gledali istu utakmicu, al' znam da sam jako chesto video 2x4 igracha ispred liverpulovog gola, i jako puno pokusaja iz kontri.

ja se dobro secam da si se ovde na forumu nadao i prosle godine, a i 2005-e, ali jebiga, nada umire poslednja [:D]

ehhh :) sad su me bash iznervirali jer su dzukacki prosli :)

Link to comment
Share on other sites

zato je chelzi full proshao dve preteske ekipe, olimpijakos i fener [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shkrtel je odigrao fantasticno juche.Da je takav bio Senderos sad bi se smejao Peri.A ovaj argument "sta se bunis navijas za Milan" je toliko smesan i retardiran da nemam rechi.Milan je sve prosle godine srecno prosao sem Manchestera koji je ugazio.A u finalu nije bilo tesko onakav liverpul dobiti,a i tad srecno.Ali verovatno ste se tada bunili da je Liverpul pukao nezasluzeno.E pa Milan je svoje sanse dao,Liverpul nije,to je to.To sto navijam za nekoga ne znaci da sam subjektivan.Kad je sudija svirao penal na poslednjem derbiju molio sam boga da promeni odluku da ih ne bismo pobedili iz onakvog penala.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zato je chelzi full proshao dve preteske ekipe, olimpijakos i fener [:D]

igraj ti vs fenera pa da vidish kako su teshki!!

naravno, na prvi pogled bilo je penala, ali kad se odgleda replay naravno da nije bilo, jer se ebue/toure/kogod sam sapleo i jedva pipnuo ovog

i marsh u qrac chelzi!!

Link to comment
Share on other sites

liverpool je iskoristio svoje sanse,arsenal nije...liverpoolu je sviran ocigledan penal,arsenalu isto tako ocigledan nije...

i kraj price!

realno..i nema sad tu nesto fanbay nefanboy..ako realno gledamo arsenal u ukupnom dvomechu nije imao srece..ali to je gotovo ispali su, i to je to..

sad cekam da ta sreca napusti liverpul u odsudnom trenutku:)

nego moze li ikako NESRECNI salke (ko je gledao prvu tekmu zna zasto:) da obavi neki upset veceras..:)

ps. tek sam sad video

vise volim arsenal al jednostavno rafa>>>venger.Ubio ga je takticki,pogotovo za vikend u premijer ligi.

brate aj za vikend u redu, ali sad nikako se ne bi reklo da ga je ubio..pogotovu kad pogledas postavku igre nakon sto je poveo 2-1..otvorio se previse i primio gol u situaciji 4na1..a on je taj koji je trebao da se brani..pritom ta ideja sa kraucom mu juce i nije nesto sljakala.bolje da je voronjina npr pustio od starta

Link to comment
Share on other sites

ne kazem, stoji to, al opet, i Chelzi je prolazio na srecu, prosle godine Valensija u 92-om minutu i onaj gol Esiena, tj bolje receno katastrofalna odbrana Kanjizaresa, i sl.. Samo je smor sto ce biti 2 tekme sa plafon 2 gola po mecu i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa lpool je lichio na milan u ovom dvomechu :) bunker do pobede (osim u prvom poluvremenu juche)... iz mog ugla, penal nije postojao, al' me boli kurac posto navijam za chelzi [:D] nadam se da ce da ih izgaze u polufinalu, jako mi pool ide na nerve :P

Ajde ovde se prica o mecu Liverpool Arsenal, kada ga odgledas dodji da komentarisemo

@penal

http://www.d1g.com/video/show/?id=1918577

evo ti gledaj

Babel u punoj brzini, prvo ga Fabregas vuce za ruku a lopta i Babel su u sesnaestercu, onda Babel pokusava da ostane na nogama ali ga Ture u pokusaju da se pomeri zakacinje i ovaj gubi korak i pada a cak je i sporo padao jer ga je Ture i dalje nosio na kolenu i tek sekundu posle pomerio nogu.

Edited by arct!c
Link to comment
Share on other sites

Da sa druge strane verovatno pomocni AWP-om bez zooma skida Babela.

Postavljen je snimak iz boljeg ugla,gde se vidi da mu Fabregas nije ischupao ruku ko sto ti kazes i gde se vidi da ga Ture nije dokacio.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...