Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro nije da je Roma totalna nula,ipak im nije igrao najbolji igrach,ali realno,mislim da ce Manchester da uzme LS.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako ima pravde arsenal ce proci dalje..

cist penal lik nije sudio,iz nepoznatog razloga..onaj gol koji je bendtner upropastio bolje ni da ne komentarisem..liverpul je podsecao na murinjov celzi iz najgorih dana..9 ljudi na 30m od gola..stek u najgorem obliku..ako se tako osvaja ls jebes ti to osvajanje..

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako sam izdrkao na Turke Seldzuke.Dobiju jedan Celzi,ne znaju ni oni kako.Navijam za sve turske klubove u Evropi,najludji su jebote,a Dejvidov gol,kakva majstorija :))

Sto se tice Arsenal Liverpul,u drugoj tekmi 0-0,i ode Liverpul dalje,onakav katenaco sam i ocekivao,to je ta Rafina taktika nema tu sta,nije da ih je Arsenal nesto razbio,ali je zasluzio da pobedi,ne mogu da verujem da je onaj idiot prevideo onaj penal.A inace i kod onog Bendtnerovog branjenja,nije bio ofsajd.Ali avaj,sta da se radi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sto se che fener tice, na pocetku se videlo da ce biti tekma na fazon olimpijakos chelzi.

che dade nekako goal, al je pritom prvo poluvreme drzao pod kontrolom. pod tim mislim da turci bukvalno nisu presli pora, nisu se ni culi.

a drugo poluvreme.........................

ne znam kako, sta se desilo, znam samo je deivid poludeo

nisam pazljivo gledao drugu tekmu jbg. samo sve pohvale stivenu

Bring It

Link to comment
Share on other sites

penal je bio, i bio je Arsenal bolji, ali se znalo kako će Rafa da odigra. Meni je drago jer se ovaj Gruja nešto loži, a za 6 dana će morati da prizna pošteno ko je bolji :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,meni je izgledalo kao da je Kuyt ili ko vec malo stavio ruku preko Hleba a on pao kao da ga je povukao.Na jutubu su sklonili snimak pa ako neko ima link bilo bi lepo da ostavi

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

penal je bio, i bio je Arsenal bolji, ali se znalo kako će Rafa da odigra. Meni je drago jer se ovaj Gruja nešto loži, a za 6 dana će morati da prizna pošteno ko je bolji :)

Pero pozdravio te desni bek Liverpula,Dirk Kajt.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pero pozdravio te desni bek Liverpula,Dirk Kajt.

taj desni bek je jedino vama dao gol ove sezone, kolika je rupa [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a dejvid je dao gol karijere..

al tesko ce da izdrze revans..nece biti 300 000 onih ludaka na tribinama..i posle kazu srbi najvatreniji navijaci..oni likovi samo sto ne uskoce na teren od zelje..

pritom el ste culi sta je reko komentator na pregledu - kazim richards na 29 tekmi u turskoj ligi 0 golova..a u ls 3 komada ot toga 1 celziju:)

Link to comment
Share on other sites

potpuno nezasluzen remi sinoc, ako se gleda svih 90 minuta.

liverpul je podsecao dosta na inter iz njihovog duela, kao da nije imao zelju za postizanjem drugog gola.

nepojmljiv mi je onaj autobus ispred ispred gola u drugom poluvremenu. naravno, ako se uzme u obzir da je to engleska ekipa (nevezano za to sto su imali u postavi samo dva engleza).

mozete da pricate sta ocete, ali ocekivalo se da ce fener onako odigrati. iskreno nisam ocekivao da ce celzi pobediti, pogotovo posle onog remija sa olimpijakosom u prvoj tekmi. videlo se da cekaju englesku i revans i da im je dovoljan gol iz ovog duela, sto su i odradili. turci, na zalost, nemaju sta da traze u revansu :/

Link to comment
Share on other sites

a dejvid je dao gol karijere..

al tesko ce da izdrze revans..nece biti 300 000 onih ludaka na tribinama..i posle kazu srbi najvatreniji navijaci..oni likovi samo sto ne uskoce na teren od zelje..

pritom el ste culi sta je reko komentator na pregledu - kazim richards na 29 tekmi u turskoj ligi 0 golova..a u ls 3 komada ot toga 1 celziju:)

A Mateja,sta cemo sa njim,broj golova u evropskim tekmama se broje na prste jedne ruke.I to racunajuci sve njegove evropske klubove.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a dejvid je dao gol karijere..

al tesko ce da izdrze revans..nece biti 300 000 onih ludaka na tribinama..i posle kazu srbi najvatreniji navijaci..oni likovi samo sto ne uskoce na teren od zelje..

pritom el ste culi sta je reko komentator na pregledu - kazim richards na 29 tekmi u turskoj ligi 0 golova..a u ls 3 komada ot toga 1 celziju:)

ne lupaj tek tako da bi rekao nesto...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj tek tako da bi rekao nesto...

pa nema sta,ja cenim nas i Grke,ali turski fanatizam je ubedljivo najveci.Samo sto ne pocnu da kolju bikove,koze i ovce na tribinama.Na stadionu svi imaju brkove sem policijskih pasa :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ja se ne bih slozio ajde da vidimo da recimo zvezda ili partizan dogura u fudbalu tamo gde je fener pa da vidimo onda navijanje ;) i zaboravio si da pomenes argentince :D a posto je kod njih anarhija :D i najveca beda cenim da su oni najgori/najbolji :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...