Jump to content

Vozači GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama


Recommended Posts

bitno da imamo jebene televizore u gspu

jadni ljudi,bice masovnih cepanja uniforme i teranja u kurac tek sad :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potpun OT ali... Ne znam je li neko primetio ali u pojedinim trolama radi grejanje!?

Grejanje u trolama radi od vajkada, a posebno se ukljucuje leti, da radi jache :)

Sto se teme tice, ne mogu da verujem da ste TOLIKO negativni. Gledajuci ove vase postove, u bilo kom preduzecu (ali ajde da se zadrzimo samo na gspu) ne bi trebalo nista da se promeni, jer treba da kupe autobuse sa klimom, a i tu neko pere pare. Znaci resenje je da se uniforme rade u 30 razlicitih kompanija pa da jedna maks dobije milion, i pod dva, da se potrosi oko verovatno 50,000 evra (ustvari mozda i 90,000, ne znam bas cene autobusa) da bi se kupio bus novi sa klimom, pa daj onda cemo dalje da vidimo. Da ne pricam sto jedan autobus ne znaci nista, treba ih najmanje recimo 50 da bi se napravio neki efekat kod gradjana. Pa ako tako gledamo kako je to PRVA stvar koja treba da se uradi, ne bismo imali ni ova normalna stajalista, jos bi isli oni matori visokopodni autobusi sa "harmonika" vratima i slicno.

Uniforme su svugde u svetu normalna stvar za vozace gradskog prevoza, i treba svakako da budu i kod nas.

Link to comment
Share on other sites

grejanje je super stvar, ne znam sta se zalite! evo situacije. prekjuce sam isao kolima sa posla, i upalio klimu, kad sam izasao napolje, samo me je preseklo, a chuka je krenula i u glavi da mi bubnja. poucen iskustvom, juce sam se vracao sa posla sa ugasenom klimom i zatvorenim prozorima. preznojio sam se kao da sam popio andol. kada sam konacno izasao iz kola, docekala me je prijatna svezina vazduha.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Krule pokusaj da nosis ciele 2 broja manje, i onda kada se izujes znas koja je to milina.. bshhhhhhhhhhhhh [:D]

odmah se setim onog vica sa mujom i dilerom koji prodaje kamenje za udaranje u glavu [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

klima koja je namestena da obori temperaturu u kolima/prostoriji -3 do -5 u odnosu na spoljashnju = odlichna stvar

da, baš bi juče bilo super u kolima u kojima klima održava 33 stepena :P

nema potrebe za tim ograničavanjem, samo na poslednjem semaforu pred gajbom otvoriš prozore, pa malo kasnije ugasiš klimu, i izađeš potpuno normalan. isto kao što ti ništa ne bude kad izađeš iz raslađenog stana, jer prvo izađeš u hodnik gde je malo toplije, pa u lift, pa ulaz, pa tek onda ulica.

laki, ti si u principu u pravu, ali da li zaista misliš da na tenderu za uniforme nije pobedio neki kum? ;)

Link to comment
Share on other sites

laki, ti si u principu u pravu, ali da li zaista misliš da na tenderu za uniforme nije pobedio neki kum? ;)

Ma naravno da je dobio neki kum, nema tu sta da se puno prica, tu ni nema sta da se promeni niti moze. Ako bas bude klepio sa cenom, vec ce to Insajder da ispita ;) Ovako deluje da cena nije losa, nesto preko 100 evra po odelu.

Link to comment
Share on other sites

najveronatnije ste culi zeleznicku stanicu Zoo u Berlinu i to da nekad je bila puna narkica itd. ali ih nema vise. cuo sam da ih nema vise od kada se zeleznica privatizovala.

danas imaju i redare sa vucjacima, ljude koji samo ciste itd. pa stanica (kao i vecina) izgleda super...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...