Jump to content

Da li verujete u ljubav?


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali zasto svi hejtujete dakija ?

nece sigurno nekog random invizbl clana tipa rokdud ili kalimero ili stajaznam vizla ili lazu peru miku ili simu.

ko su oni?! dodju ostave tu i tamo pokoji OZBIJLAN post, jer su OZBILJNI i ovo je mislim boooze OZBILJAN forum i ucestvuju u OZBILJNIM raspravama i pale se kako ovo mora biti pod konac...

(capsom ocu da kazem da oni stvarno ovo shvataju preozbiljno, tj. ne znam koji im je kurac. ovo je totalna zajebancija, sprdacina, razbibriga)

a prozivke tipa gej od ljudi koji nikad nisu okacili slike su mi uber retardirane. ne smeta mi da mi bilo ko kaze bilo sta jer ja sam svestan svoje seksualnosti i svestan sam da sam pojebo vise riba od polovine ovog foruma zajedno i da jebem ribe na kakve oni drkaju pishe na internetu (onako luzerski).

:))

Ljubomorni smo, realno

ovo jeste malo ironicno receno, ali je realno

samo to sociodefekti nece da priznaju :((

Posledica misljenja svi su retardi sem mene i mojih pajtosa koji smo uber cool.

realno ovde skoro svi i jesu retardi (cast kul izuzecima koje necu da nabrajam; ako me budete nervirali nabrojacu)

mislim eeej

Link to comment
Share on other sites

Ja slack nisam imao ni jednog sec ni na jednoj mojoj masini ?? wtf ?

Pa zato i jesi vikend linuxas, kad budes drzao slack onda mozes reci da si linuxas do tada idi cukaj UBUNTU LOL!

Svi koriste Linux jer zele da budu alternativni samo je jedini problem sto 90% njih ne zna da ga koristi a kad radis na Ubuntu nikada neces ni nauciti.

BTW zezam se nemoj shvatati ozbiljno lol :D

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo rekao da je clanstvo u mensi prilicno dobar argument zasto neko pametan.

Naravno da ova rečenica nema veze sa životom - jer kad bi imala mogli bismo dokazivati svoju pamet parčetom papira.

A to nije merodavno, pokazalo se u praksi (Xcain - da, to je primer, ako se ne sećaš, ima još par primera na forumu, da ih ne navodim sada).

I ne, ne mislim na Darijana.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

samo da primetim da bi procenat bio dosta vetji da je test obavezan :]

ali i da dopunim lazu... chak i ako to parche papira "dokazuje" tvoju inteligenciju... to ne znachi da si ti full chovek sa tim. shta vishe, znam jedan broj inteligentnih ljudi koji nisu ch od choveka :[

e i da, intelekt =/= pamet.

Link to comment
Share on other sites

Potonje je upućeno Pesmi.

Pazi, možda se mi ne razumemo zbog toga što ja ne pridajem značaj samom IQ-u, jer sam viđao ljude koji su u Mensi (ne bih da zvuči kao "OMG JA ZNAM TAKVE", ali sam upoznao par) i stvarno su to bili ljudi, da tako kažem, nepodesni za okolinu (Lag excluded).

Znaš, kada lik mnogo sere, i ja mu na kraju kažem da kenja i da ne razumem kao može tako da priča (a stvarno sam bio tolerantan tokom razgovora), dobijem "Pa da, nas visokointeligentne vi obični ne razumete"...

A pride ničime u životu nije dokazao taj svoj pozamašni intelekt, osim parčetom papira.

Zbog par takvih primera sam počeo da zazirem od ljudi koji se hvale članstvom u Mensi.

Da ne bude da kenjam, hteo sam i ja raditi taj test svojevremeno, čisto da bih znao svoj IQ, ali sam onda provalio da moram da se radi previše onih zadataka, a to me smara. Ne interesuje me toliko da bih se cimao. Pa sam odustao.

:)

A ovo ispod je upućeno Ramirezu :

:(

Zbog Fight Cluba.

Edit - upućivanja.

;)

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...