Jump to content

Exit07 Promo Party U Vrscu !


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siso, nisi se javio na kemikalsima

morao sam da prodam, cerkica mi je dobila neki virus, a juce od pola 6 ujutru sam upisivao klinca u zabaviste, pa danas moram da ga vodim na polaganje za zeleni pojas...jbg, sve bi odradila zena da je mala iva ok :(

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

ljudi ako stvarno razmisljate da banete 23-ceg, mogu vam reci da necete zazaliti,

zvuk, prostor i zika ce biti vrh, nazalost necemo smeti da przimo do jutra, ali ako

ste u fazonu da dolazite, dobrodosli ste! btw, nedelju dana posle toga - 30. Juna

vam je Garnier koncherto u BG-u, to je ono sto je najblizhe od velikih partija,

cisto da znate zbog troskova koji nadolaze...

Aj pa javite imate fore jos nedelju dana, jedan auto - 4 coeka, svako po 200 din za chorbu,

plus cena cirke u Vrscu je na nivou cena ostalih gradova unutrasnjosti, znaci ROFL...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

morao sam da prodam, cerkica mi je dobila neki virus, a juce od pola 6 ujutru sam upisivao klinca u zabaviste, pa danas moram da ga vodim na polaganje za zeleni pojas...jbg, sve bi odradila zena da je mala iva ok :(

jbt Shule,zar je moguce da je klinja vec toliki?;)

I nemoj vise da sam cuo zeleni pojas,sledeci put nek bude "idem sinu na tekmu" :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbt Shule,zar je moguce da je klinja vec toliki?;)

I nemoj vise da sam cuo zeleni pojas,sledeci put nek bude "idem sinu na tekmu" :))

ima 5 godina bwe :) ici ce 2 godine u zabavistance posto je u vrticu bio u starijoj grupi zao mi bilo da ga sad razdvojim od drugara.

A zeli da krene na fudbal samo je jos mali, mada cu verovatno da ga pustim sad od sledeceg meseca. Jbg na tae kwon se lozi :) idem sad za vikend u Zr na takmicenje sa njim. E ti budi dobar tamo na zurci 2 dana kasnije pikamo fudbalice ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

ima 5 godina bwe :) ici ce 2 godine u zabavistance posto je u vrticu bio u starijoj grupi zao mi bilo da ga sad razdvojim od drugara.

A zeli da krene na fudbal samo je jos mali, mada cu verovatno da ga pustim sad od sledeceg meseca. Jbg na tae kwon se lozi :) idem sad za vikend u Zr na takmicenje sa njim. E ti budi dobar tamo na zurci 2 dana kasnije pikamo fudbalice ;)

pa ni ronaldinjo nije krenuo ranije!! ima vremena za malog ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...