Jump to content

RUR majice


Recommended Posts

Samo kratko.

Kalimero ti koliko znam nisi rezervisao majicu, ali to se lako da utvrditi. Atomicova majica je kod mene, kao i ostale za koje su ljudi rekli da im se salje postom ili na neki drugi nacin. Nazalost ja nisam imao vremena da odnesem majice u Bigz kada se Atomic predomislio. Izvini Kalimero zbog toga.

Za ostalo cemo se dogovoriti, sada idem da spavam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo kratko.

Kalimero ti koliko znam nisi rezervisao majicu, ali to se lako da utvrditi. Atomicova majica je kod mene, kao i ostale za koje su ljudi rekli da im se salje postom ili na neki drugi nacin. Nazalost ja nisam imao vremena da odnesem majice u Bigz kada se Atomic predomislio. Izvini Kalimero zbog toga.

Za ostalo cemo se dogovoriti, sada idem da spavam.

da nisam rezervisao :D ali si reko da ima jos :D da je ostale neke koje nisu rezervisanje : Dpa da uzmem njih :D a bile dve takve :D ali nikola nije znao :D kaze mozda su one za svaki slucaj :D pa nije mogao da mi ih da :D

nije problem :D makar sad znam kako da dodjem :D brate usro sam se od onog lifta :D a posle sam kruzio i kruzio :D dok nisam nasao :D i ko je reko da portir ne zna nista taj nema pojma :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

KO HOCE MAJICU DA PREUZME MOZE SUTRA U BIGZU IZMEDJU 17H I 18H!

Inace, od onoga ja bolje ne mogu da objasnim.

Majice koje treba da se posalju nisu poslate jos uvek, nikome. Sutra cu ih srediti za slanje a onda ce Nickwood, valjda, to poslati postom do kraja nedelje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne, Nikola i Bole. Hajde da pustimo buvu. Oko slanja postoji mogucnost da sve ide regularnom postom i to sa sobom nosi rizik da cenjeni rur drugari van beograda nikada ne dobiju majice. Drugo resenje je Post express, sto omogucava garantovanu isporuku, ali kosta 250 dinara. Toliko oni naplacuju. Buva pustena.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa kad saljes pare telegramom ne stavljas pare spajalicom uz telegram, jebemmumisha!

A Nikola govori o tome da ako se posalje regularnom postom, bez obzira na nacin placanja, te maje mogu da se "izgube" u putu.....upravo je iz tog razloga tu kurirska sluzba...

Link to comment
Share on other sites

Eh, sad, posle 6. Moze ali sto kasnije dodjes postoji veca verovatnoca da dozivis neprijatnost jer ces videti suvise muskaraca na jako malom prostoru.

Danas od 17h do 18h, sve majice ce biti u opticaju i za decake i za devojcice.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Eh, sad, posle 6. Moze ali sto kasnije dodjes postoji veca verovatnoca da dozivis neprijatnost jer ces videti suvise muskaraca na jako malom prostoru.

Danas od 17h do 18h, sve majice ce biti u opticaju i za decake i za devojcice.

To valjda, samo ako je nesiguran u svoje seksualno opredeljenje.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...