Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jbt vise ne verujem ... server nije podesen ne moze lock kazem shoosh-u za to i dogovorimo se da nadjem server ... nadjem teh 2 public server a shoosh se ne javlja 20 minuta .. i meni lepo dodju gosti u 8:40 do malopre ... sada nigde nikog ... znao sam ... btw sory

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

na kom serveru se sutra igra???

4 posta ^^ citajte ljudi malo :(

@hawk

jbg braticu, igrao sam Virtua Tennis3, ali poslao si mi sve jedno ip tehnikomovog servera sa passwordom :(

VECERAS U 21H RUR1vsRUR6

CS-SRBIJA ClanWar 212.200.164.21:27015

obezbedicu vam admina do pocetka meca...igrate dust2, potom ko izgubi bira sledecu mapu i na kraju bez obzira na rezultat ekipa koja je dobila dust2 bira mapu koja ce se igrati treca

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Ako nekoj ekipi zafali igrac, javite mi na vreme da pronadjemo neku zamenu, ja cu biti sve vreme online na MSN-u, imate ga u mom profilu ;)

gl&hf

videcu da li je moguce da obzervujem ;)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Evo neka od pravila sa CS Srbija CW servera i samo mogu da vas zamolim da ovo prvo maximalno ispostujemo ;)

Pocetak match-a

15 min. pre pocetka meca pocinje zagrejavanje.U vreme dogovoreno za pocetak meca zakljucava se server. Admin u chat napise svim igracima lozinku. Ako nema dovoljno igraca za mec (5x5) admin odlazi i dogovara se evtl. novi termin. Admin nece cekati da se pojave svi igraci. Mole se leaderi klanova da se pobrinu da svi igraci budu prisutni do pocetka meca.

Match time

Match se igra 2x15 rundi. Prva runda je "knife round". Ko pobedi bira stranu. Nakon 15 rundi se menjaju strane. Ako igrac ispadne sa servera admin pauzira match max. 3 min. Ako se igrac ne pojavi match se prekida.

Exploiti

Iskoristavanje nedostaka mape je zabranjeno. Ko bude uhvacen odmah se prekida match.

Jos uvek mi se nije javio niko da bude admin, ajte ljudi ako neko zna nekog preko veze ;)

ovo je lista admina:

Root

Corrupt

smile

El Diablo

Administratori

DeuS | AK-47*

Server Administratori

hallucin

YAO

knezha

eminem

Zokman

The Annihilator

QM

zderavko

b0k@c

tht-virus

Navareni4Life

V.I.R.U.S. XL

N F H S | z 0 L A

LoyalToTheGame

Arkan

groovy

Xam1

Smarky

hOlyYy

Gera

Draza

eSkim

hkj

phanat1c

fml

Link to comment
Share on other sites

za koju ja na kraju ekipu igram? i kada igramo?

Menjy...suck my butt :))

eo jos jednom samo za tebe:

Sesti igrac:

RUR1: xnikolax

RUR2: manager

RUR3: SandzakHawk

RUR4: DrNikRivera

RUR5: rev

RUR6: mrk1

Znaci dodat si ekipi rur2 i igras sutra protiv mene i reva...hohohohohoho...your ass is grass :))

Zahvaljujuci nasem prijatelju Ervinu aka SandzakHawk-u i Root-u od sutra iamo svoj RUR CW server, mozda jos i od danas ;) Dobicete naknadno ip i pass-ove

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...