Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eo ja cu da se izvinim svim ljudima koji su se danas iscimali u ime njihovih saigraca koji se nisu javili da ne mogu da igraju...naravno najbitnije je bilo da su se svi prijavili kao do jaja bi bilo da ucestvujem u ovom zezanju ali ocekujem licno na gajbu da me neko pozove...nemoj da se nerviras unkinde evo redukovacemo broj ekipa jer se iskristalisalo ko ce da dolazi a ko nece ;) Cilj je i dalje isti, a to je zezanje ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

and it is all my fault ;((

ok nisam defusaovao c4 i ne zhelim da se izvlachim da mi se zaglavio shift ili mi se ljuljao sto ...

jednostavno sam se pogubio u situaciji , i to je to

ispao sam glup ...

poshto ja smtram ovo za zezanje ostajem i dalje da igram

Link to comment
Share on other sites

Eo ja cu da se izvinim svim ljudima koji su se danas iscimali u ime njihovih saigraca koji se nisu javili da ne mogu da igraju...naravno najbitnije je bilo da su se svi prijavili kao do jaja bi bilo da ucestvujem u ovom zezanju ali ocekujem licno na gajbu da me neko pozove...nemoj da se nerviras unkinde evo redukovacemo broj ekipa jer se iskristalisalo ko ce da dolazi a ko nece ;) Cilj je i dalje isti, a to je zezanje ;)

ne nerviram se ,nego gubim vreme bez potrebe... ne vredi da pricham ovde... mada... bilo je situacija u kojima sam se iznervirao...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ok, nije bitno, ima ko ce da igra. samo mislim da je glupo da odma reagujete tako, ionako moramo da odigramo 2-3 kruga dok se potpuno ne iskristalishe ko ce biti redovan a ko ne. vec sad ima dosta ljudi koji su se samo prijavili a posle od njih ni traga ni glasa. i shush se trudi da ekipe budu maksimalno ravnopravne, tako da u svakoj ekipi ima nekog ko ume dobro da igra i nekog ko ne igra bash najbolje. poenta je zabaviti se malo, to je sve.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

ne razumesh me darko,nasumice birano ne zhelim da igram ,na to sam mislio... znam kakva god ekipa bude da ce biti isto... znash mene jbt... ;) Igramo niko nema mic... samo ja i sandzak... sandzak koji 2 rechi nije rekao... hpo i prota na ts-u... ushli chisto formalno... ne zna se ko shta radi... svi jure po mapi negde... sale nije ni bio na ts-u... i eto... a ne vredi meni na ts-u da pricham sam sa sobom... i kada sam govorio niko nece da slusha i to... e bash iz tog razloga ne zhelim da gubim vreme... jeste for fun... ali ajde barem malo da bude normalno...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Oke ako mislis da gubis vreme, nije problem ;) maknuo sam i tebe i saleta, a ako se predomisllite znate gde smo :D

ni ti ne kapirash shta hocu da kazhem,gubim vreme takvom igrom... nije nu fun nikako... vishe je patetichno ...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ok, nije bitno, ima ko ce da igra. samo mislim da je glupo da odma reagujete tako, ionako moramo da odigramo 2-3 kruga dok se potpuno ne iskristalishe ko ce biti redovan a ko ne. vec sad ima dosta ljudi koji su se samo prijavili a posle od njih ni traga ni glasa. i shush se trudi da ekipe budu maksimalno ravnopravne, tako da u svakoj ekipi ima nekog ko ume dobro da igra i nekog ko ne igra bash najbolje. poenta je zabaviti se malo, to je sve.

a ima i onih koji se nisu prijavili pa su tamo :O

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ni ti ne kapirash shta hocu da kazhem,gubim vreme takvom igrom...

brate mi smo juce bile sitting ducks pa nismo plakali...nije ovo neka pro liga vec jebeni rurovci, meni je dovoljno bilo sto sam na kanalu imao fetsa koji nas je uveseljavao u trenucima ocaja :D

a ima i onih koji se nisu prijavili pa su tamo :O

To su honour RUR members :))) koji su svojim radom i delom izborili mesto u RUR CW-u...rev i ja smo pomislili da bi igrao, ne? ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

ma boze gospode pa mi onda treba najvise da se zalimo :) rami ne ume da skace corey radi sta mu se svidja : ) pa sta ces im brate i ja se iznerviram al probam da se kontrolisem al nadam se da nisam reagovao ovako burno nikad .Ovo je neki vid zabave bre ljudi skupljeni sa konca i konopca kao da je bitno ko dobija a ko gubi !!!!!!!!!!!!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ma boze gospode pa mi onda treba najvise da se zalimo :) rami ne ume da skace corey radi sta mu se svidja : ) pa sta ces im brate i ja se iznerviram al probam da se kontrolisem al nadam se da nisam reagovao ovako burno nikad .Ovo je neki vid zabave bre ljudi skupljeni sa konca i konopca kao da je bitno ko dobija a ko gubi !!!!!!!!!!!!!!

bravo kobrice, sreco moja :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

bravo kobrice, sreco moja :))))

ma brate zabole me ko dobija :) cs se u srbiji raspada realno stalno neko negde ide da igra sa nekim prave se neke nove ekipe i td i td cak se i imena menjaju to ne opstaje realno,jer trebace nama mnogo vremena da shvatimo sustinu nije bitno imati u ekipi 4 igraca koji ownaju nego 4 igraca koji su spremni da daju sebe ekipi a kad tad ce oni poceti da ownaju :))) tako da je ovaj rur cw najbolja stvar na svetu !!!!!!! kad je vec for fun neka bude dobar fun :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Oce neko da ukapira da se igra for fun a ne za spas cs serbain scene. Kome je do toga, u lokalnu igraonu na sabijanje dece ili na beotel 1.5

preksinoc je bilo kul, vexeras nisam mogao, inace sam za uvek, ali da se zezamo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu u 23. ocu u 21 :D Ajde nacicemo nekog noob-a...

ovo si izjavio ranije danas,brate koji ti je sad sto si "izgubio" odma neka frka jebo te igras zezas se ne igras tur i ako igras sa botovima igraj sam za sebe i ubijaj 3 po partiji i sve lepo [:D] samo da znas kad ste ti i sale izasli vasi "m8ovi" su uzeli tu partiju [;)] znaci samo bez nervoze i ne morate vise da igrate ionako se igra radi zezanja a ne oko toga ko ce da dobije al dobili smo vas nja nja nja nja [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...