Jump to content

blizzard l2p


moyo

Recommended Posts

Igram sto godina jebenu arenu da bi konacno skupio za gladiator chest ....sav srecan sacekam update i krenem u netherstorm. Onako usput otvorim atlas loot cisto da jos jednom pregledam set kad vidim fale socketi. Ja reko to se zabagovao addon i furam dalje. Odem do vendora kad ono WTF isti zabagovani chest . Iskljucim addon i opet isto . Da li mora uvek mene neko sranje da zadesi ? Dobijem nerfovan item sa 574 NA BLOCK . FFS Stace druidu block???? Dajte nam shield onda. UUUaaa blizzard UUUUUAAAA!

evo ss

wowscrnshot060607024655cs6.jpg

sutra ima da im pishem ticket i da trazim ceo t6 u 50000k glodsa jebem im mater nesposobnu xD

BTW ako hocete neka ovo postanje "ULTIMATE BLIZZARD H8ING TOPIC"

kad god hocete da pljujete po blizzardu pisite ovde :)

nadam se da necu dobiti lock sada :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

o cemu pricas sinak ...

jel ti mozak brz kao avatar ^_^

nigde nece da ti pobegnu arena poeni

ako mislis na patch sledece srede

samo se rating resetuje

Nije poenta u tome....poenta je to sto sutra moze bilo ko da se uloguje i npr tvom shamanu neki item promene u shadow spell dmg(lupam) i mozes da se jebes . Znam da mi poeni ostaju . Ja sam taj chest zeleo pre 4 nedelje i nije mi padalo na pamet da uzimam nesto drugo . Samo kazem da takve stvari nesmeju da im se desavaju. Inace ispravljeno je bilo danas kada sam se ulogovao sve i item je bio normalan

btw pogledaj malo utakmice lakersa iz 89'/90' pa ces da vidis ko je spor [:D]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je prosecan 1500 [:D] tako da znam

inace video sam lika sa 968 ratingom u 2vs2 ...score 11:109

svaka mu chast, kako je to uspeo !!!

al danas sto sam se smorio, krenemo ja i ortak da radimo (rogue+ja druid) 2v2, od 10 partija koje smo odigrali samo 2 nisu imale paladine, chak smo 2 partije zaboli vs retri pala & protection pala... baksuz... i skor na kraju 5-5 isti rating :P

Link to comment
Share on other sites

svaka mu chast, kako je to uspeo !!!

al danas sto sam se smorio, krenemo ja i ortak da radimo (rogue+ja druid) 2v2, od 10 partija koje smo odigrali samo 2 nisu imale paladine, chak smo 2 partije zaboli vs retri pala & protection pala... baksuz... i skor na kraju 5-5 isti rating :P

resto shammy i ja smo neko vece dobili valjda svaku mogucu kombinaciju sa paladinom, cak i MS warriora sa holy paladinom....sve smo ih odrali kao zeceve i podigli rating sa nekih 1300 na nekih 1450 valjda od nekih ~15 partija izgubili smo samo jednu ako se dobro secam a i to zato sto smo bili smoreni na kraju

pale zaista nisu neki veliki problem samo ako znas kako da igras protiv njih, to je sve

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

gg kili, sad si mi ocitao

evo, sad cu da obrisem mog nub lika, jer jbg, ja nisam imbaprowtfpwn1shoteverything kao ti sa bilo kojom klasom

a da, sad sam se setio onih tvojih prvih postova na forumu, kad su te svi ismevali i pravili budalu od tebe

ae ipak da ne obrisem lika i igram kako ja hocu, kk? gtfo ako ne mozes da budes normalan

@invader

znam da na 1800 postaje zajebano al' jednostavno nemam kada da sednem i da se posvetim samo PvP-u makar jedan dan, sretan sam i sa ovim sto imam, opusteno igram, uzecu ono sto mi treba iz arene, doduse ne tako brzo kao neki drugi ali cu opet uzeti jer ne zurim nigde niti ce bilo sta pobeci

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

LOL ZAMISLI NISAM SE RODIO SA ZNANJEM IGRANJA WOWA LOLOLOLOL

KOJI SAM NUB STO NISAM ZNAO NISTA KADA SAM TEK KUPIO IGRU LOLOLOLOLOLOLOL

rating govori o skillu

ako imas rating ispod minimum predvidjenog

to ne znaci da si nub

nego da nemas veze ni sa igrom ni svojom klasom

cek, rating govori o skillu?? OMG PA STA JA ONDA RADIM NA POSLU!!!!!!!!!!

kili, ti imas veliki problem imo i samo me cista pristojnost zadrzava da te ne napushim jos vise iako si me par puta prozivao bez razloga

tebi ne vredi objasnjavati o RL, poslu, porodici, izlasku itd, niti to planiram

samo me zaobidji kad me vidis i to je sve, nista posebno ne trazim

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...