Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio u shkoli, vratio se, spavao do sad. Sad cu malo da blejim, pa oko 9 u kafanu \o/

Btw, mislim da sam video Longleyy-a sinoc na TV-u, ona emisija EXIT interactive, i naravno, bio je bez majice (ako je to on, mada sam 99 % siguran da jeste) :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ufff oko 20 kompova i jos toliko ljudi u onome prostoru i da bude ladno! Kako??? ffs ?

Drao se, izbacivao blejace, nisam dao da se pusi, zalivao pod vodom i urlao na klime :"ladite ladite"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Argh zamorih se , prekosutra teh ispit pa moram josh uvek da se spremam, a igre za PS2 neobjasnjivo se pojavljuju iz nekih coskova kuce ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kole je nash drugar :)

uvek bio cenjeni kolejza =o)

milo mi je da s eneko lepo provodi na moru, givf pikcherz neke...il bolje ne dolazi na forum dok se zezash dole nego posle kad dodjesh nazad

@igor - zomg! igore oladio si deus a nisi zvao da se pohvalish...ccc kaki si nechovek =o(\

@vudi - morash izatji iz te ruzhne pozicije da mislish da trebash za bilo shta da se pravdash bolkeditorueletroskihizdanja, ako su razlozi izostanka opravdani - zabole te

Link to comment
Share on other sites

Sta sve nisam danas radio i gde sve nisam bio :)

Bila i wcg konferencija, pa posle neki drugi sastanak, pa onda telefonirao jedno sat vremena sa 20 razlicitih ljudi, pa onda bigz sastanche i sad odmaram i gledam tekmu :)

Link to comment
Share on other sites

Znam jos jednog koji je bolestan, temperatura.

Nije mi radio net ceo dan, lan kartica na ruteru se smorila na krovu, pa sam na kraju tek malopre zamenio stvar sa nekom iz donjeg kompa posle konsultacija sa tech support banjica.net. Sada radi, a konstatovao sam da sam bash navucen na komp kada sam kod kuce.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Navucen? Pre neki dan sam procitao 5 stranica knjige. To je kada sam bio u kuci, logicno. Ostatak vremena na kompu. Jedva cekam da zapalim na more i u Berlin, mada sam siguran da cu i tamo juriti po netu. Jezivo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

omg, uzo da drndam onog bleknajta az cizru i skontao da mi fali jos informacija, al dobro, valjda ce dobiti svoj tattoo concept art:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U sobi 31 stepen, osetim kako mi se znoj sliva niz ledja, ne mogu jebeno da spavam... A danas shkola prepodne. Dodushe, nishta ne radimo, al opet...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

poslao dooliju jos infoa o knh1ghtz0ru.

inace resio da cu da pocnem da drzim casove AutoCAD-a studentima, al sa naznakom da ne poducavam AutoCAD, nego da im pokazujem kako se rade zadaci koji se pojavljuju na ispitu. zvacu ga "polozite autocad u 5 lekcija by ch1zra". ponosan sam na sebe, a i uzecu neku kintu sto je kul.

sacu malo djavola, cisto da vidim kako mi se ponasa palamudin na NM-u, pa koma.

lep dan danas bio sve u svemu [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...