Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja mislim da je to povezano sa godisnjim dobom, mada i ne mora da znaci. Ja sam u tom dafu bio jedno tri puta za proteklih pet meseci i stalno je bilo staklo tj. oni su stavljali, pa moguce da mi teorija i nije bas neka ;)

@ topic - stigoh kuci, pa cu sad da idem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kole idemo ja i ti sutra ispred duff-a sa plakatima da protestvujemo za besplatne priloge koje sam tovaris :))))

Inace moram da primetim posle poslednjeg updejta foruma mnogo cesto me izloguje forum iz cista mira sada ne znam da li je to nesto do mene ili tako treba.

"ic not a bag ic a fičr" [:D]

Link to comment
Share on other sites

kole idemo ja i ti sutra ispred duff-a sa plakatima da protestvujemo za besplatne priloge koje sam tovaris :))))

Inace moram da primetim posle poslednjeg updejta foruma mnogo cesto me izloguje forum iz cista mira sada ne znam da li je to nesto do mene ili tako treba.

"ic not a bag ic a fičr" [:D]

meni se to desilo samo jednom, pupu da ne ureknem:)

feature actually... forum izloguje usera ako je promenio IP adresu ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad pocne da se pravi guzva u daffu onda oni stave staklo i prodavacica stavlja priloge da ne bi ljudi kojima treba 20 minuta da sipaju napravili jos vecu guzvu.

A mozda je pak zbog tih statorovih ogromnih porcija priloga :)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

ljudi, nema veze ni sa godisnjim dobima (jerbo zastakljuju i odstakljuju priloge na dva dana prosecno), ni sa izivljavanjem (da je do toga, daf bi zatvorili vec deset puta zbog mene)...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uff glavobolja...

trebao sam danas da se vidim sa shooshom, al je misteriozno nestao svih ovih dana, tako da nismo uspeli da se dogovorimo.

a i da smo se videli, verovatno bi ga mrzeo jako, posto bi to bilo jebeno rano [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

neki logo radim, privatno zezanje ;) e da, kako da ostanem ulogovan stalno?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Klasichna nedelja, smor. Mozhda cu uveche ici malo da proshetam. Sutra moram da se slikam za lichnu :)

I da. Dolazi sinoc ortak i onako sav srecan kazhe: "Radio sam IQ test, IQ mi 63" [roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Crni krule kakva crna sljaka u nedelju popodne ccc... Strogi ali pravicni admin mi izaso u susret tamo da me forum vise ne izloguje 3x na min \o/ weeeeeee

statore aj traži da nameste da ignorisani postovi budu nevidljivi, tebi će da učine.

Link to comment
Share on other sites

Kad pocne da se pravi guzva u daffu onda oni stave staklo i prodavacica stavlja priloge da ne bi ljudi kojima treba 20 minuta da sipaju napravili jos vecu guzvu.

A mozda je pak zbog tih statorovih ogromnih porcija priloga :)

eto, ovo prvo je:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...