Jump to content

Godisnjica Just Too Cool


Recommended Posts

10. 6. 2007. ce biti punih sest godina kako je osnovan Just Too Cool clan. Povodom toga 16. 6. organizovace se party u caffe bar "KonTiki". Ovoj specijalnoj veceri prisustvovace svi nekadasnji i sadasnji clanovi J2C, kao i J2C Crew (

). Povodom toga pozivamo sve prijatelje J2C ako su u mogucnosti da dodju :). Na ovoj veceri prvo ce svirati lokalni rock bend a zatim posle njih DJ Danijel Savic koji je nekada bio cs clan J2C :) (
drugi ovaj dj(http://www.myspace.com/danijelsavic)). Ako je neko zainteresovan da dodje neka mi se javi na msn kyosh1@hotmail.com ili posalje pm. Sav veci info bice objavljen za koji dan sa svim ljudima koji ce biti prisutni i sa planom organizacije ove veceri. Ovo je za sada 100% sigurno.

Posebne pozivnice dobice: DOMI, highl1, green, ghost, zaba, howwedo, voodoo_man, grinder .... tacnije svi oni koji su bili u bn na turniru ne mogu sada da se setim svih :P (oprostite mi oni sto sam vas izostavio). Sto se tice prenocista ovaj put ce sigurno biti obezbedjeno :D. Ali u svakom slucaju javite mi se ako ste zeljni da dodjete i ako vas nesto interesuje. Vodimo pregovore oko toga da obezbedimo besplatno pivo ili da smanjimo sto vise cenu piva kako bi zabava bila sto bolja :), i za sada nam ide dobro u tim pregovorima.

I zamolio bih nekoga ako bi mogao da mi da ili msn ili broj telefona od sledecih likova: Zis (Novi Sad), Anarchy (BG), Bijelji (BG), Mankind (BG).

Just Too Cool

HF

Edited by Kyoshi

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Ja bih, kao i Ghost voleli veoma da dodjemo, al ako da bog ( i italijanski konzul), tad cemo biti u Shvedskoj [:)] Ipak hvala na pozivu, ako ne odemo kojim sluchajem napolje, verovatno cemo navratiti, i svaka chast shto znate i datum osnivanja, i shto cete na ovakav nachin da ga obelezite. Nije malo godinu dana, jer su retki timovi ovde kod nas koji su toliko izdrzali.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, lepo se provedite :) btw highl1 nije god dana nego 6 godina xD

my bad, nisam lepo prochitao post [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Greene, mogao si ranije Today, 05:27

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...