Jump to content

Ima li prezivelih


Pishkavac

Recommended Posts

ja sam poceo opet intezivno da igram dotu (TheDoors)

koji klanovi sada igraju koji su im sastavi

i sta je sa starom ekipom deus (posto koliko ja znam mi smo se raspali)....

giev infos

tnx

:>

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Sleki mi neko vece reko da su igrali cw zajedno tako moz da bude i da se nisu raspali. Mareta vidjam na netu, pod drugim nickom naravno, pokusava da nauci da igra :D Intru je redovno tu a ticke je promenio nick u neki agublagucentsmth.tickepa. Eto ti izvestaj :D Inace kako bi znao dali ima drugih ekipa dok ne bude neki turnir pa tu da se vidi... Lupetas gluposti shisi :D

Link to comment
Share on other sites

eh

Evo recimo kad bi ja sad odlucio da prvaim turnir, dal ima sanse da dodje 12 ekipa. Iskreno zazeleo sam se dote, opikao par partija zadnnjih dana. Al sve mi se cini da je scena umrla

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ahh jbg Igice sta da ti kazem ja neigram dotu ima 7 meseci niti znam kakva nam je scena niti dal ima ekipa ali sam cuo na turu u cs-u u kg-u da ima vrlo malo ekipa i da je tako bilo za tur u NS pa je zato i osvojila ekipa SEIN valjda se tako zovu.Dolazim u subotu u bg pa cu svratim do DeuSa mozda. GL [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Ko pokusava da nauci da igra dzoni? E budalo, odvalio sam te svaku koju smo opikali.. [:D]

Sleki moze da prica sta oce.. Makar sto se tice mene ja sam zavrsio sa igricama. S'vremena na vreme svratim cisto bzvz, dota >> TV tako da...

Na leto imam pametnije planove, a ne ko proslog leta da vezbam ko debil nizasta... Pao na popravni, izgubio leto i sve ostalo sto se posle desilo.

Ekipa sein.. Znam likove idu isto u zemunsku, nem pojma, ali ako su oni top1 tim trenutno u srbiji bolje da svi pocnete da igrate neq drugu igru.. Nista licno ali na svetskoj sceni nista ne bi mogli da urade.. Pa cak ni mi, ja bi bio hepi kad bi mi rekli da je deus top 64 ili cak top 32 u svetu bio...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sto se mene tice,ja igram stalno,intru takodje...

Sto se scene tice,turnira nema nigde,ne znam ni kad je bio podlednji,pa se verovatno i samim tim gasi scena kod nas. Sto se mene tice,ja cu igrati, za svoju dusu,for fun ili zbog nekog cilja,svejedno. Dota je najbolja igra koja trenutno postoji u svetu ( mislim na timske igre ) i ne znam zasto bih prestao... a to dal' ce Mare ili Intru il bilo ko da igraj il ne...stvarno mi je svejedo.Svako ima pravo da organizuje sebi zivot! Ekipa uvek moze da se napravi,cisto da covek ode i da se izigra...

Svaka cast onima koji trenutno vezbaju,i hoce da naprave nesto...gl !

Link to comment
Share on other sites

Ajde polako se spremite, bice skroz dobar turnir za 2 nedelje, detalji malo kasnije.

Inace, mutke je dobio net, tako da bog nam u pomoci.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ocu i ja turnir!11111oneone U doti [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da je mimi >> od tickepe u CS-u :D

Jewnie AKKA STEROID ! ... "uzmi kreatin umzi kreatin uzmi kreatin... oneoneoneoen ! " Ja ti dajem sestru odma ako dignes vise od mene !! NOSI JE ! ODMA !

PS. Zece ajde se safeadduj na GDC-u da malo vezbamo. Samo napravi vouch req i ja cu da vouchujem .

say no to drugs [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Ekipa sein.. Znam likove idu isto u zemunsku, nem pojma, ali ako su oni top1 tim trenutno u srbiji bolje da svi pocnete da igrate neq drugu igru.. Nista licno ali na svetskoj sceni nista ne bi mogli da urade.. Pa cak ni mi, ja bi bio hepi kad bi mi rekli da je deus top 64 ili cak top 32 u svetu bio...

Ne vidim sto nam uzimas usta, ali te potsecam da znam gde zivis [b)][b)][b)][b)]

Cemu ti komentari kada nas nisi ni video kako igramo ^^

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Momci ako cemo o doti smem slobodno da kazem da je ChW ekipa dosta napredovala i da pokusavamo sto bolje da se spremimo za wcg(i da pokusamo da ostavimo trag)...nemogu da kazem da je sein najbolja ekipa u srbiji jer ju je nadigrao fed koji je odlicno igrao na wgt-u ali stoji da su sein-i medju bolje ekipe u srbiji i da se dosta ocekuje od njih na wcg-u...Na ovom wcg-u ce biti dosta dobrih ekipa tako da savetujem svim ekipama da vezbaju,vezbaju i samo vezbaju [8D] [8D] [8D]

Po meni za sada naj bolje ekipa u srbiji je fed bez razmisljanja momci igraju odlicno svaka pohvala za njih [claps]

P.S.Sto ne znaci da ce fed da ostane najbolja ekipa u srbiji [8D] [8D]

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...