Jump to content

Totalno pitanje


Kole

Recommended Posts

disclaimer: Koristim TC, najbolje mi se svidzha od sve dece za fajl menadzhment.

Elem, iz nekog razloga total commander odbija da mi prikazhe odgovarajucu ikonicu za video fajlove kao asocirane sa VLCjem vec koristi placeholder unasociated file ikonu, explorer pokazuje korektno sve

e sad, uradio sam basic TC reinstall ali nisam skinuo one ini fajlove i settinge jer necu da izgubim ftp konekcije (nema boga da se setim saintove lozinke za jedan od dotichnih =o)) i problem perzistira...

trebam ideje kako da sredim taj problem a da ne izgubim ftp konekcije u TC i da ne reinstaliram sistem =o)

thnx

k

Link to comment
Share on other sites

ali, ali, ali... skinuo sam bre juche neki windowsov dodatak i on mi je restartovao mashinu, zasto ne se odbaguje? =o(

mada ajde probatju...zvuchi shashavo, al torent mi ionako sporo ide pa ga necu prekinuti u nezgodnom trenutku =o))

Link to comment
Share on other sites

Hm... Kod mene sve radi normalno - znachi asociram tip fajla sa odredjenim programom/plejerom, restartujem TC i sve fercera. Mozda je to zbog toga shto imam original TC ili ne koristim neke nabudzene ikonice/skinove? :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

lol verovatno je do drugarske verzije ili TC ili Wina =o) posto nakon reseta prikazuje avi fajlove ok asocirane ali wmv i mov i dalje ko unasociated (ali i dlaje sve duplim klikom otvara normalno =o)) ko koga tu zeza ne zna se =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...