Jump to content

B92 hejtovanje


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@neo rur

meni recimo to nije jasno... odakle ti da se finansiranje dos-a pebacilo na ds? gde ti vidish neke projekte koje ds radi sa tolikim ulozhenim novcem u njih sa zapada?

i nemoj preteriavti. "ubedljivo najvetju marketinshku kampanju"... nije nego :] i koji su to "vrlo motjni ljudi" koje je chedica okupio oko sebe? "vrlo motjne ljude" bole levo mudo da podrzhavaju politichku opciju koju zastupa cheda, pogotovo kad se otprilike zna koju podrshku u narodu ima ta opcija. vama "malim ljudima" je to mozhda vidljivo, meni, normalnom choveku, nije :]

a to za poshtovanje se donekle i slazhem. kazhem donekle, zato shto se poshtovanje zasluzhuje i gradi, nije bogom dato. kako ja da imam poshtovanje prema sagovorniku kao shto je de1 kada dechko mesecima pokazuje koliki je dement (kolko warna imam do sada? obavestite me na vreme pre bana:)

prosto morate shvatiti da kada se vodi diskusija, onda treba ostaviti prostora za konstruktivnost. a to shto igi, nickwood i slichni rade jednostavno nije konstruktivno. prostor za konstruktivnu raspravu oni popunjavaju sa nebitnim digresijama bez ikakvog jasnog cilja sem da pokazhu svoje neslaganje ili ogorchenost, koja je mozhda i legitimna, ali opet ne doprinosi raspravi.

i za kraj... ako ti mislish da nama kao naciji ili kao drushtvu, ili drzhavi na kraju krajeva, najvishe shtete NGO i njihovi finansijeri, think again. ostavite se tog provincijskog "shta oni rade u nashem dvorishtu" stava. pa da dodje zlo diablo direktno iz pakla u svom pravom liku, i da kazhe da je alarmantno to shto drzhava ne radi dovoljno da se nadje i uhapsi mladitj (na primer), to ne znachi da ta drzhava sad treba da nadje izgovor da ne hapsi zbog toga shto je zlo diablo to rekao. pored toga ko govori, bitno je i shta govori ;]

p.s.

nismo mi "pristalice" b92, ali prosto moram da branim one stvari koje mi se chine ok, ili makar neophodnim i nuzhnim. a to shto smo manjina je R O F L argument. manjina su bili i oni nemci koji su se borili protiv hitlera za vreme njegovog rajha, da li ih je to chinilo da budu manje u pravu?

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

@neo rur

meni recimo to nije jasno... odakle ti da se finansiranje dos-a pebacilo na ds? gde ti vidish neke projekte koje ds radi sa tolikim ulozhenim novcem u njih sa zapada?

i nemoj preteriavti. "ubedljivo najvetju marketinshku kampanju"... nije nego :] i koji su to "vrlo motjni ljudi" koje je chedica okupio oko sebe? "vrlo motjne ljude" bole levo mudo da podrzhavaju politichku opciju koju zastupa cheda, pogotovo kad se otprilike zna koju podrshku u narodu ima ta opcija. vama "malim ljudima" je to mozhda vidljivo, meni, normalnom choveku, nije :]

cheda je pulen par bogatih ljudi, sto mu je omogucilo da, na primer, na mitinzima u novom sadu deli kupone i vauchere za maksi.... A sto se tiche DS-a, oni te pare ulazu u sebe, sto sam video iz prve ruke radeci sa ljudima iz gradskog sekretarijata za sport, koji su po pitanju korupcije amateri prema onima koji se bave prodajom gradskog zemljista ili izdavanjem urbanistickih i gradjevinskih dozvola.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ramirez

Ne brini za warn kad vredjas De1-a, da se racuna mohi bi bio konstantno na odmoru. Nego posto rece Hitler, jer to u cilju pozivanja na Gudvinov zakon pa da batalimo diskusiju ili ti stvarno poredis sebe i ostale mlade snage B92 fronta sa dobrim nemcima a nas sa Hitlerom i ostalima ? Jer u tom slucaju Drasko Joseph Goebbels, Igi recimo Albert Speer a De1 ... pojma nemam sta bi bio De1.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma da bre, kako sam mogao da ispadnem toliko luckast... poptuno sam prevideo mogutjnost da se slavina koja je punila dos keshom sad okrenula na stranu ds-a. i pirodno, ti momci i devojke iz ds-a parice trpaju sebi u dzepove.

brate igi, znam ja da bi svi oni iz ds-a to voleli, ali malo je nerealno. onaj koji bi ih finansirao ochekivao bi neshto konkretno da dobije za te pare a ne da platja gradjenje vile nekom funkcioneru.

ili mislish da oni tako dele pare shakom i kapom i ne interesuje ih gde te pare zavrshavaju? :p

Link to comment
Share on other sites

pa bleso, taj neko ko placa i dobija...sta mislish kako je merkator dobio urbanisticku dozvolu za gradjenje hipermarketa na onom mestu. Ima josh barem pet ili sest primera za koje znam iz urbanisticke struke gde se zatvorilo jedno ili oba oka. Naravno da oni koji placaju politichare i dobijaju nazad nesto za te pare

i ne znam sta bi bio de1 ali sam siguran da bi daki bio eva braun.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ramirez

Ne brini za warn kad vredjas De1-a, da se racuna mohi bi bio konstantno na odmoru. Nego posto rece Hitler, jer to u cilju pozivanja na Gudvinov zakon pa da batalimo diskusiju ili ti stvarno poredis sebe i ostale mlade snage B92 fronta sa dobrim nemcima a nas sa Hitlerom i ostalima ? Jer u tom slucaju Drasko Joseph Goebbels, Igi recimo Albert Speer a De1 ... pojma nemam sta bi bio De1.

uloge podelite sami ;D

shalu na stranu, ovo je bilo maliciozno. niti sam sebe poredio sa "dobrim nemcima" niti vas sa nacistima, a kolko ja tebe kapiram sa ovog foruma, posedujesh rudimentalne znake inteligencije pa si skapirao koja je bila moja poenta a ovo je bilo samo podbadanje ;p

u sluchaju da treba da crtam, moje spominjanje hitlera je bilo u cilju objashnjenja da biti u manjini ne znachi ama bash nishta, i to je argument sh klase. itji tju chak dotle da kazhem da, po meni, vetjina chovechanstva ne zasluzhuje ovu planetu, ovaj vazduh shto ga udishe, i shansu za zhivot koja mu je data kad se rodilo. blogodeti savremene civilizacije su nishta drugo do katalizator retardiranog osetjaja ushushkanosti u iluziornu sigurnost (al se pravim pametan, ha?). i shta sada, jedan promil (and i m being generous here) chovechanstva je normalan i kapira svoje postojanje, i ima neku predstavu kakva bi trebalo zdrava budutjnost da bude, i kako do nje dotji... dal ima veze to shto su manjina? nema, brojevi ne igraju ulogu u podeli na right or wrong :]

edit:

de1 bi mozhda bio hess :P

i igi, znam ja da ima korupcije u ds-u. nikad to nisam ni pokushao da opovrgnem. samo mi je malo teshko da svarim prichu da je neko ko je dao pare da se da dozvola za merkator, isti onaj koji je finansirao dos :]

da sumiram, malo mi je neverovatno da zapad (u smislu zvanichnog zapada a ne pojedinih firmi koji podmitjuju radi finansijske dobiti) koji je finansirao dos, sada finansira ds. rekao sam gore i zashto.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

dokle god bude RTS-a postojace i potreba da sa druge strane klackalice bude neka druga medijska kuca

koja ce takodje ostrasceno izvestavati o svemu sto sedesava u zemlji, e sad, jedni sluze anti haskoj ekipi

a drugi podrzavaju "prave demokrate" tj DS na prvom mestu a i ostale...

Kada RTS bude poceo OBJEKTIVNO da izvestava, da prikazuje naucno obrazovni i zabavni program koji

prevazilazi crno belu arhivu PGP RTS, kada bude postao savremena televizija bez uticaja vlasti, tada ce nestati

i potreba za jednom B92 realno..... A to se jos dugo nece desiti... Ova veprina od Tijanica je nesto najfascinantnije,

kao da je ponovo 95ta i iznova gledam "Akiru", samo fali da tijanic pocne da mutira u dzinovsku mahnitu masu koja

sazhima u sebe sve ljude u studiju, nameshtaj i celu zgradu dok tenkovi i choperi ocajnicki sipaju po njemu svu

municiju kojom raspolazhu... Verana Matica bar ne moramo uopste da gledamo a covek nije imao ni jedan eksces

slicne highlanderske prirode poput ovog nashmrkanog belog medveda koji je zapravo jedna PIZDA DEBELA koja se

poradovala kad su mu ubili kolegu Tjuruviju isto onoliko koliko se Mlohavko poradovao kad je cuo da je akcija

likvidacije Djindjica uspela...

Meni licno se SERE od svog fudbala po svimTV kanalima, od Utiska Nedelje, od Velikog Brata i onog kviza sa onim kutijama,

kao i Milionera..... Ali mi se 10 X vishe sere od "Kamiondzija" i arhivskih snimaka na RTS1 koje kao trebaju da popune

UDARNE TERMINE nacionalne televizije izmedju 2 Kostunjava Dnevnika. Uostalom svi znamo koji je marginalac bio

taj debos tijanic pre nego sto je posadjen na to mesto... kao i ZASTO je isti posadjen tu... zato sto je od svih potencijalnih

kandidata imao najtvrdji DJON OD OBRAZA... I da e bude zabune, sere mi se i od B92 ali uvek cu radije gledati njihov

dnevnik ili dnevnik Studija B nego ovu raspalu govnoviziju koja neometano krade ljudima po 300 din mesecno za

to DJUBRE koje im servira svakodnevno.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kake veze ima? sad ne gledam raskomadana tela i upaljene kutje vukovara preko kojeg ide glazura "boljeg zhivota"

vec gledam crno bele arhivske snimke, emisije koje nemaju veze s mozgom i debelog vepra koji upada nepozvan

u tudje emisije na svojoj televiziji i fraguje muve...

...hocu da kazem da je "RTS"....... znas ono kad te neko probudi u sred noci i kazhe "ej, RTS!" ti ne pomislis

na nacionalni servis koji ekstraktovanu istinu brizno plasira ka malim krkim umovima svojeg gledalista vec

ispred ochiju vidis jedan dzinovski ovchiji brabonjak koji se tromo kotrlja niz neku blagu nizbrdicu i usput

osim sto uzasno izgleda i JAKO SMRDI...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@topic - objektivno, neostrasceno, donekle stranacki zagrizeno ali nebitno za ovaj komentar(ovo se odnosi na moje misljenje ;P) - podrzavam b92. svako jutro ustajem u 6 da bih slusao jutarnji program, slusam svaki kaziprst, gledam njihove vesti, gnusam se vb(ali ga, kao i ogroman broj novinara b92, smatram nuznim zlom), sport generalno ne pratim, ne samo na b92, south park se podrazumenva, ofc :)

@srbizam&velike srbe - kao i mohi, ne volim ameriku, ali ne volim ni srbiju(ovakvu kakva je) ceo svet zna sta je inat, ali je ovde patentiran, definitivno. da vam amerikanci daju kosovo, vi ga ne biste uzeli samo zato sto ga oni daju.

b92 mozda vuce suvise u pravcu dsa, ali to nije zato sto je tu ds, nego zato sto oni idu na tu stranu od pocetka. a to sto b92 vi, veliki srbi, nazivate antisrpskim, je do toga sto vi smatrate da su srbi samo oni koji misle kao vi i oni vasi(the zemun blues)

@mohi - potencijal ;)

@sudjenje - taj snimak nije pravio b92.

Link to comment
Share on other sites

Kad dodju Radikali na vlast odma cemo da zaratimo sa svima i to je to...

kratko i jasno [:D]

ja bih to VOLEO, al da u te njihove ratove idu SAMO NJIHOVI CLANOVI I SIMPATIZERI !!! [:D]

Pa kad govna izumru, da nam dezhela ostane cestitim mladim pokolenjima za dug i zdrav zhivot... [8D]

PS: i ja se pridruzujem onoj Mohijevoj definiciji: Ne volim Amerike (debeli su, nezdravi i nezainteresovani,

sve svode samo na silu i nuklearke kojima se kurche) ali ne volim ni ovakvu Srbiju (mi se kurchimo a u

ruci nam pracka, sami sebe unistavamo iznutra i paranoici smo kakvih nema u 3 komsijska solarna sistema).

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

PS: i ja se pridruzujem onoj Mohijevoj definiciji: Ne volim Amerike (debeli su, nezdravi i nezainteresovani,

sve svode samo na silu i nuklearke kojima se kurche) ali ne volim ni ovakvu Srbiju (mi se kurchimo a u

ruci nam pracka, sami sebe unistavamo iznutra i paranoici smo kakvih nema u 3 komsijska solarna sistema).

I samo dokazujes da si, iskreno, upravo onakav Srbin kakav ne zelis biti : celu naciju od kilo miliona ljudi svedes na debele i nezdrave. Lol

Bio za radikale ili za LDP pravi Srbin je do kraja za njih i jebao bi mamu svima drugima jer su glupi.

Onog trenutka kad radikal JAVNO pomogne Ds-ovcu oko nekog pitanja, mozda nam bude i bolje. Kazem javno, jer nemojte ni trenutka sumnjati (sumljati za zemunce) da govna nakon skupstine ne idu zajedno na kurve i jaganjce.

ja bih to VOLEO, al da u te njihove ratove idu SAMO NJIHOVI CLANOVI I SIMPATIZERI !!! [:D]

Pa kad govna izumru, da nam dezhela ostane cestitim mladim pokolenjima za dug i zdrav zhivot... [8D]

PS: i ja se pridruzujem onoj Mohijevoj definiciji: Ne volim Amerike (debeli su, nezdravi i nezainteresovani,

sve svode samo na silu i nuklearke kojima se kurche) ali ne volim ni ovakvu Srbiju (mi se kurchimo a u

ruci nam pracka, sami sebe unistavamo iznutra i paranoici smo kakvih nema u 3 komsijska solarna sistema).

Eto. Zamisli da imas nekog ortaka radikala :)

Krajnja poenta-jedinu pobedu nad danasnjom garniturom politicara mozete postici samo ignorisanjem i uzdizanjem iznad govana.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

idu na kurve i jaganjce, ali i tu ima granica sigurno, mislim, zamisli vucica ide sa cedom na kurve i jaganjce:)

gospon italiano je lepo reko sve svojim poslednjim postom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a to za poshtovanje se donekle i slazhem. kazhem donekle, zato shto se poshtovanje zasluzhuje i gradi, nije bogom dato.

to sam i ja hteo da kazem, ALI...................cesto ces u zivotu postovati onoga ko to nikako nije zasluzio (zbog manjka informacija, zaslepljenosti ili ko zna zbog cega), shodno tome, potrebno je svog sagovornika na prvu loptu postovati cisto iz neke kurtoazije, ako svojim delima pokaze suprotno, zna se.......mislim bar kod mene tako funkcionise. Ne znam kako da to objasnim ovako, ljudima sa tamo nekog foruma gde ti je fora samo izneti misljenje o necemu i mozda nasmesiti se nekakvoj opasci, ali u principu, kad neko ima drugacije misljenje o tako skakljivim temama, nikako ne treba siriti mrznju i ljude nazivati pogrdnim imenima.

Drugo je kad neko kaze al je briney spears i paris hilton EXTRA, a ti mu kazes debilu jedan gde su ti oke:))).

E a sto se tice ne-valdinih organizacija, jel znas za primer Rusije? Kako su se oni resili toga, od kako je Putin na vlasti?

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

pa podrazumeva se neki neutralan nivo poshtovanja ako sagovornika ne znam (ne znam njegove stavove i slichno). ni de1 ni ja nismo ovde od juche. provlachili smo se po dosta topika o raznim temama, i doshlo je dotle da o njemu razmishljam kao dementiranom izgovoru za razumno ljudsko bitje.

ti si spomenuo primer sa paris hilton, a de1 genocid nad albancima (jedan od nebrojenih bisera)... bash tim rechima.

a rusi su se reshili ngo i shta sada? jel im je bolje zbog toga neshto (primeti razliku izmedju "dal im je bolje nego pre" i "dal im je bolje ZBOG toga shto vishe nemaju ngo")? i mani me rusa koji su sami sebi dovoljni, mi iz ove kozhe ne mozhemo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...