Jump to content

Prvenstvo Srbije u kosarci


Formica

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro, ne kapiram sad ni te sportiste više, ne samo Gurovića.

Vređaju ti rodbinu, decu? Pa šta?

Jesi li pro ili nisi? Igraš za novac, a ne da bi ti neko ljubio dupe s tribina. Isto tako ne kapiram ni ove crne sportiste "OMG NAZVALI SU ME MAJMUNOM SPREČITE GA DA DOLAZI NA STADION". Hoćeš pare? Istrpi provokacije.

Zidan ih nije istrpeo, pa je popio crveni. Odjednom su svi postali pičkice koje svi moraju da štite od strašnih prozivanja.

I da ne bi neko uleteo s "OMG RASISTO", ja sam protiv takvih prozivki, i vređanja dece i koječega još. Ali ne razumem ni ljude koji se osvrću na to, ipak su oni debelo plaćeni da se koncentrišu na svoju igru, a ne na, ipak, sporedne stvari.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

^

word pravi

secam se kad je Pantela bio "strucni" konsultant za vreme LS,i sad bila prica o rasizmu i kaze majstor,nemojte pogresno da me shvatite,rasizam osudjujem,ali taj navijac je platio kartu i moze da prica sta hoce,ne vidim sto je njegov majmunski povik gori od vredjanja moje porodice...

i to se apsolutno slazem,pa picka vam materina,zarade su im da mogu da ishrane i unuke da nista ne rade,a oni mi tu kukaju,mrsh u kurac jebem li vam mamu u pichku,ima bre za placenu kartu da mashem karom ko Misha Tumbas

skontao sam da sam mnogo poceo da psujem :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Lex

sva sreca, pa ste ga vi rasplakali.

Dechko je pokazao da je emotivan, i kada je video kolike ovacije dobija sa tribine, bez obzira na rezultat i sve, morao je da pusti suze. kad igra sa onim kretenima, od kojih niko ne zasluzhuje Zvezdin dres.

JAO!

covece... daaaaaj..... jaaaaaoo!

mislim da je sve to malo preterano...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da navijam za Partizan, ali kao i svaka objektivna osoba, odushevljen sam vrhunskom priredbom koju mi je KK Crvena Zvezda priredila vecheras.

Mislim, Chichin striptiz uz plakanje i skandiranje cele hale!

Hvala!

edit:

Ahahaha... Mudre rechi trenera: 'Nemojte da padate dole! Nemojte da padate dole, jer hotje stoka da nas nabiju sa 30 razlike!' :DDDD

da, objektivan si ko kriva marica..

.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni je na derbiju bilo EXTRAAA !!!

Prvo sam stajao ispred revije 2 i po sata,da bi nas ova govna sjebala za karte...(btw jedina losa stvar)

Posle je krenuo korteo kroz citav grad,i navijanje je bilo za 5+ !!!

Ulazak u halu,skandiranje Gurovicu,i nova pesma za miseve od preko puta - "da li cete ikad svoju pesmu imati,ili cete kao uvek nase pevati,postavlja se pitanje a to vec znaju svi,komplexi su neizlecivi"...

Odlicno navijanje najveci deo susreta,uz vrtenje majici,i 2 parole...1. je glasila "the real football factories-nova urnebesna komedija,drugari sa juga nasmejace vas do suza",a 2. je isla "kokain,utoke,pederasi - ceo svet sada vas se plasi"...ko je gledao pomenutu emisiju,zna o cemu se radi...

I kao slag na tortu,tuca sa policijom...vi me pljujte koliko hocete,ali tuca je bila muska...nismo ustuknuli,pokazali smo zube,ali smo i nasli neku "granicu"...

Sve u svemu,ovo nije trebalo propustiti...

Ah da,cestitam groblju na pobedi...phhhh ;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je na derbiju bilo EXTRAAA !!!

Prvo sam stajao ispred revije 2 i po sata,da bi nas ova govna sjebala za karte...(btw jedina losa stvar)

Posle je krenuo korteo kroz citav grad,i navijanje je bilo za 5+ !!!

Ulazak u halu,skandiranje Gurovicu,i nova pesma za miseve od preko puta - "da li cete ikad svoju pesmu imati,ili cete kao uvek nase pevati,postavlja se pitanje a to vec znaju svi,komplexi su neizlecivi"...

Odlicno navijanje najveci deo susreta,uz vrtenje majici,i 2 parole...1. je glasila "the real football factories-nova urnebesna komedija,drugari sa juga nasmejace vas do suza",a 2. je isla "kokain,utoke,pederasi - ceo svet sada vas se plasi"...ko je gledao pomenutu emisiju,zna o cemu se radi...

I kao slag na tortu,tuca sa policijom...vi me pljujte koliko hocete,ali tuca je bila muska...nismo ustuknuli,pokazali smo zube,ali smo i nasli neku "granicu"...

Sve u svemu,ovo nije trebalo propustiti...

Ah da,cestitam groblju na pobedi...phhhh ;)

TO JE JAKO DOBRA PESMA

Link to comment
Share on other sites

dobro je!!!

[:D]

shalu na stranu, ste chitali ovo?

Звезда са само седам сениора на Партизан?

Цетвртак, 21. јун 2007. 08:37

Судећи по саставу са којим ће ући у трећу утакмицу финала плеј-офа, Црвена звезда је урадила што је урадила.

Партизан води са 2:0 и требало би да се деси право чудо па да у постојећим околностима не заврши посао већ у петак и "пришије" шесту узастопну шампионску звездицу, поготово што ће имати и подршку 6.000 својих навијача.

Према писању дневног листа "Спорт", тренер Стеван Караџић моћи ће да рачуна на само седморицу сениора. То су Гуровић, Радивојевић, Александров, Драгићевић, Мишановић, Цветковић и Марковић! Остаје да се види ко ће поред голобрадих Краснића и Ковачевића од јуниора ући у тим за трећу утакмицу.

Мирко Ковач од раније се због повреде налази ван строја, а после другог меча Звезда је остала без последњег плејмејкера, повређеног Стивена Марковића, али и центра Пере Антића, ког после искључења у уторак очекује аутоматска суспензија на две утакмице. Значи, могао би да игра тек ако серија дође до "мајсторице"...

"Повреда Марковића је такве природе да највероватније не може да помогне. Током меча смо два пута покушали да га вратимо, али није ишло. Не желимо да ризикујемо са његовим повредама и да доводемо у питање следећу сезону. Суочени смо са великим проблемима. Партизан је пред својим навијачима велики фаворит, а ми ћемо пробати да одиграмо мушки, па шта буде биће", изјавио је тренер Звезде Стеван Караџић за "Спорт".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...