Jump to content

Cekajuci ADSL...


Sd D1ablo

Recommended Posts

uuuuu chekash vec nedelju dana, sve mi mirishe na to da ce te zajebu;)

nema tu pravila, mozesh da chekash 10 dana, a mozesh kao ja 8 meseci, a znam neke koji chekaju i vishe.

nema ti shta da idesh, kada te nazovu, znaj da cesh da dobijesh sutradan.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

E, moj ti. Pa ja sam chekao od februara 2005 (od kada je pocheo aDSL kod nas), do 30. marta ove godine.

Nema pravila, mogu sutra da te pozovu, a mogu da te zovu za nekoliko meseci da ti kazu da ce "brzo da ti uvedu".

Jedino shto mozesh da uradish je 011/9813, odmah pritisnesh 4, da ti ushtedim trud, i pitash operatera shta se deshava sa tvojim zahtevom, ili da isto to pitanje poshaljesh na info@telekom.yu.

Link to comment
Share on other sites

E, pazi ovo, u isto vreme sam se prijavio kod Sezama za ADSL i oni me zovu za ugovor. Ja bi radije telekom, ali sta ovi ljudi cekaju? Ako me skoro ne budu pozvali, uzimam Sezam. Jel moze posle bez problema sa Sezama da se prebaci na Telekom?

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

pa 3 meseca, elem ne radi to. sa manjim provajderima potpishesh ugovor dobijesh modem i sve i lepo odesh kuci i chekash isto onokliko koliko bi chekao i kod telekoma mozda koji dan duze. kad telekom pozove da sklopish ugovor to znachi da cesh adsl dobiti sutradan, tj da je doshao red na tvoju centralu. sad ako tebi predstavlja zadovoljsto da imash svu opremu kuci chija ce jedina funkcija biti skuoljanje prashine onda samo napred:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ne mora da znači.

ja sam pre mesec dana samo otišao u beocity i dao pare, sklopio ugovor,

uzeo opremu i rekli su mi da će mi pustiti net za do 15 radnih dana.

sve sam to uradio u blaženom neznanju, tj nisam imao pojma da ljudi čekaju godinama na adsl.

u međuvremenu mi je ortak rekao da je on čekao 4 meseca, pa sam se raspitao po netu itd. i živ se istraumirao kada sam video koliko se ljudi pate sa time.

adsl su mi pustili posle dva radna dana (to je bio 11. april) i evo od tada je prošlo nešto preko meseca,

sve radi savršeno, nijednom nisam imao neke "radove" itd, a protok je uvek jak.

Link to comment
Share on other sites

kljuchne rechi su - isto onoliko koliko kod telekom mozda koji dan duze...

ili ima portova i nechekash nishta ili ih nema i chekash, stvar je jasna i sve zavisi od telekoma.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa 3 meseca, elem ne radi to. sa manjim provajderima potpishesh ugovor dobijesh modem i sve i lepo odesh kuci i chekash isto onokliko koliko bi chekao i kod telekoma mozda koji dan duze. kad telekom pozove da sklopish ugovor to znachi da cesh adsl dobiti sutradan, tj da je doshao red na tvoju centralu. sad ako tebi predstavlja zadovoljsto da imash svu opremu kuci chija ce jedina funkcija biti skuoljanje prashine onda samo napred:)

mene su iz sezama zvali za ugovor tek kad mi je dodeljen adsl. al dobro, to je bilo pre dve godine ili koliko već ima.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se kod telekonja prijavio josh pochetkom decembra 2006. Al fazon shto su rekli "od 15. krece prikljuchivanje". Da, ali kog 15. ? Anyway, nadam se da ce za koji mesec stici :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

E, moj ti...

Jebote, svi ste mi pokupili uzrecicu, tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...