Jump to content

GOD OF WAR


skall

Recommended Posts

Jeste vala.

Podlegao sam propagandi, i kad sam napokon seo da igram, smorio se posle 3 minuta.

Al dobro, računam da ima ljudi kojima se sviđa takav tip igara, isto ko što ima ljudi kojima se sviđa Fallout npr. :P

Neznam meni je fenomenalna igra pocevsi od nacina izvodjenja samog fighta, kamere i naravno extra price igra je vrh.

rofmao za fallout

Link to comment
Share on other sites

Realno God Of War me je zapanjio, jedna od najboljih akcionih koje sam duzhe vreme igrao...

Na zalost nisam igrao GOW 2 ali navatacu neku zrtvu da mu kidnapujem igru :)

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sram da vas bude vas dvoje iznad mene GoW2 je jedno pa sad 5-6 puta bolji od keca (necu da vam kazem sto IGRAJTE GOD DAMN YOU)!!!1111

EDIT 1.

GoW2 ima tako dobar kraj da to nije normalno al ajd necu sad o tome....

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

Po DirectX-u 10. I tastaturi naravno.

Waoh voleo bih da te vidim kako izvodis kombo udarce na tastaturi.Cak i RE 4 je nemoguce igrati bez dzojstika na PC-u a kamoli GoW 1 i 2...A direct x 10 nije bitan uopste, GoW 2 izgleda lepse od 70% igara koje su izasle u zadnjih godinu dana na PC-u.

Link to comment
Share on other sites

Waoh voleo bih da te vidim kako izvodis kombo udarce na tastaturi.Cak i RE 4 je nemoguce igrati bez dzojstika na PC-u a kamoli GoW 1 i 2...A direct x 10 nije bitan uopste, GoW 2 izgleda lepse od 70% igara koje su izasle u zadnjih godinu dana na PC-u.

zasto ne? imas vise od 100 tastera za komboe :) samo je pitanje ozbiljnog pristupa optimizaciji za tast

dx 10 nije bitan?, heh kakvo teshenje konzolasa boze mili :) ako nije bitan zasto spominjes da gow izgelda bolje nego 70% igara sa pca koji su radjeni u dx 9? :) plus to znachi ostaje 30% igara na pcu vs jedne igre na konzoli... ne kapiram koja ti je bila poenta ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zasto ne? imas vise od 100 tastera za komboe :) samo je pitanje ozbiljnog pristupa optimizaciji za tast

dx 10 nije bitan?, heh kakvo teshenje konzolasa boze mili :) ako nije bitan zasto spominjes da gow izgelda bolje nego 70% igara sa pca koji su radjeni u dx 9? :) plus to znachi ostaje 30% igara na pcu vs jedne igre na konzoli... ne kapiram koja ti je bila poenta ;)

Pa poenta je jedina igra koja ce stvarno da zasluzuje kupovinu dx 10 karte od neznam sad 300e pa navise je Crysis, igra je stvarno NEXT GEN za razliku od ostalih e sad sto se tice komboa ako si igrao God of War znao bi da je nemoguce optimizovati bez dzojstika.Pa zasto?Pa eto zato sto se neki kombo udarci sastoje od kombinacije analnognih stikova i dugmica primer : iks+trougao+krug+trougao+ okret leve analgne palice za 180 stepeni pa opet krug pa okret za 360 stepeni....Jednostavno da ako si igrao znaces o cemu pricam.

E sad sto se tice DX 9 igara za proslu godinu koliko se secam igra godina za 2006 je bila Oblivion ako se nevaram, koja je Xbox 360 (moze se videti iz samog inventara koji pravljen za upravljanje trigrerima) e tako....

I za kraj nisam fan konzola nisam fan PC-a, fan sam dobrih igara cisto da se ogradim od flejma.Aj uzdravlje

G!!! pogledaj ovo ako te nemrzi da skidas God of war 2 video review (70mb)

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

Realno nisi se ni malo ogradio, iz proste chinenice sto si indirektno hejtovao PC, a i sam ga koristish.

Ja da imam vishka para (i mega dobar nabudzeni pc), kupio bi xbox 360. Ali, kad bi morao da biram izmedju ta dva, naravno da bi PC pre.

Link to comment
Share on other sites

Ne nisam hejtovao PC samo kazem da neke stvari nemogu da se igraju na PC-u i da on nije savrsen za gaming...

@ex1le sto se tice xbox-360 ja evo igram se nekih 10-ak godina otprilike ok nezelim da neko ovo shvati pogresno tipa dosao je da se hvali i tako, imam xbox kec, psx,Nintendo 64 (koji je rasparcan na delove ispao mi je sa stepenica pre 3 god), 2x PS2,X360 i gamecube (koji sam prodao prosle godine) i samo mogu da kazem da je x360 najlosija konzola koju sam imao do sada mnogo bucna krlja onda blokira cesto etc...Dobra je za sada samo zbog piraterije dok ne izadje nesto za PS3 sto ce mu omuguciti citanje kopija.Samo cekam kad ce da se istopi jedan dan koliko lose hladjenje ima DAMN JEW!!111

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...