Jump to content

Prijave za Velikog Batu :)


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno da pravis budalu od sebe zarad toga sto ces mozda dobiti neke pare i publicitet se ne isplati, bar onako kako ja to vidim. Sto je najgore sad ti koji su izasli iz tog djubreta su kao selebritiji koji su poznati po tome sto ???, su bili u emisiji koja se vrti na B92...

To je licni izbor, ako neko voli to da radi nek izvoli :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ma ne mislim zbog nekog publiciteta, dovoljno mi je ovo [;)] Shto morash da pravish budalu od sebe? Bash je fora da budesh bash onakav kakav si :) jer kad bi svi glumeli "sreca, sreca, radost - uzhivancija" niko ne bi gledao i sam show bi bio smor.

A inache slazhem se shto se tiche ovoga "poznati po tome sto ???". To je stvarno tuga... Vuku onu babu seljanchuru po svim mogucim emisijama...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

pa ja bih se prijavio :D ali mi je to nekako zestoko gubljenje vremena :D nije da radim nesto pametno u zivotu :D ali ne znam kako bih izdrzao to da ne mogu da spavam popodne kad mi se spava i da unutra radim nista sa dosta nista :D da je swedski bb bih :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja bih otisao zarad vas tamo da kresnem neku ribu i da postanem poznat

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ko ima zelju da bude poznat i popularan medju populacijom koja je fan velikog brata, nek' se rokne. a i ta "slava" je na 5 minuta, miki je odavno pao u zaborav.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Riba me je smarala jedno vreme da se prijavimo za VB, neznam kapiram da nebi izdrzao ni 5 dana u kuci.

Reci sto je to dobra taktika. Posalje te unutra prca se okolo tih 3 meseca bez bojazni, jer ti pojma nemam. I onda ti izadjes i onda sve po starom [:D]

Link to comment
Share on other sites

:))

prijavio bih se, jer bi mi to pomoglo u ostvarivanju nekih ideja sto imam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol statore...

dvny, provereno bi agitovao za neke lezbo ribe (pleonazam!), znam te :]

@ bb

kontam da bi flipnuo, ako ne zbog debilne koncepcije marioneta, onda zbog nedostatka neta, piva po zelji, i naravno, Djavola [:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Reci sto je to dobra taktika. Posalje te unutra prca se okolo tih 3 meseca bez bojazni, jer ti pojma nemam. I onda ti izadjes i onda sve po starom [:D]

[roflmao]

Kao sto rekoh nema sanse ni 5 dana poludeo bi u kuci, bez neta foruma i tako tih stvari...Im addict

Link to comment
Share on other sites

Reci sto je to dobra taktika. Posalje te unutra prca se okolo tih 3 meseca bez bojazni, jer ti pojma nemam. I onda ti izadjes i onda sve po starom [:D]

a onda posle prcanja upali tv i vidi kako joj se decko ispod cebeta pipa sa nekom mladom takmicarkom [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...