Jump to content

Recommended Posts

Pre odgovora u vezi topica moram da ka'em da sam jos jednom naisao na sjajne rezultate kada postavim pitanje na ovom forumu. Zahvaljujem se i cestitam svima koji su doprineli tome da forum traje vec ovoliko godina i da se razvije u mesto na internetu gde obitava toliko razlicitih ljudi da je komunikacija moguca na svim nivojima od duhovno/filozofskih do najprizemnije materijalistickih

srocio bih sve ovo da izgleda lepse i smislenije ali nemam vremena:) U tom duhu samo cu jos prokomentarisati da sam bio odmah jedino u tom Evolutionu i da su im kozni 1700 a "sportske" nisam ni zagledao jer ono nebih nosio ni da mi pokloni osoba koju nikada nebih hteo da uvredim time sto necu koristiti njen poklon:)

"Ako putnik ne naidje na boljega od sebe ili na sebi jednakoga, neka se cvrsto drzi svoje osamljene staze jer nema druzenja sa budalom."

Dharmapade [5]

Link to comment
Share on other sites

nikad nije ladno za sorc nube. gajbi sam uvek u sorcu nebitno od godisnjeg doba a basket i ne igram bas na zimu ali i kad je ladno igram u duksu i sorcu. no, nije to sad bitno

nikad nisam bio neki profi sportista da nosim trenerke (jer jelte, trenerka = nosis kad treniras). u plivanju ne treba odeca, samo gace

Link to comment
Share on other sites

No na kraju da se ne zezamo chiemsee nikad nije bio zeldi izbor, imali su sjajne rupicaste majice, dukseve, a i jakne su vrh. To je isto kao da timberland proglasite za zeldi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...