Jump to content

Motivacija


Recommended Posts

najbolja motivacija - da postanem svoj covek, da pobegnem od mojih i da nikom nista nikada ne dugujem

Heh, tako nesto i ja, ali sto sam blize cilju sve vise vidim koliko je to tesko breme, pa sam malo modifikovao cilj, a i ti si mi pomogao u tome sa onom spikom onomad, aka da rmbacenjem skupim kesh koji ce mi omoguciti da se profesionalnije bavim muzikom, i vremenom da pocnem da zivim od toga. Ovo je poslednja, najteza, i najduza etapa, kada treba uspesno voditi dva zivota: danju maksimalno ozbiljan i skoncentrisan korporativni dron - a nocu maksimalno opsuten klupski jebivetar za opremom.

Motivacija u svemu tome: konstantno dokazivanje samom sebi. Uzasan sam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

...meni je osmeh lightmotiv...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

F4tso dal chuda il muda pitanje je sad.

Ma samo da prezivim jos jedan dan [}:)]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

motivacija mi je kada vidim da su ljudi oko mene(njih troje) nasmejani i srecni jer tada sam i ja srecna i motivisana za nove poduhvate,bez toga nista ne mogu normalno da uradim... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

To je ono sto mi nedostaje,barem u zadnjih par meseci x/x

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Kada gledam neke moje dobre ortake kako neminovno odlaze u propast( aja tu nishta ne mogu),kada pogledam moje roditelje i vidim ljude koji su nezadovoljnim svojim zivotom i non-stop nadrndani,kada pozelim da sebi priushtim neshto shto zelim(nishta nerealno),a vidim da nemam za isto,eto to je moja motivacija da izguram i obezbedim sebi zivot bolji nego nego shto je sad trenutno.

Mada se ne zalim nije meni teshko da budem srecan,deviza zivotna mi je da bez obzira na sve uvek furam kroz zivot sa osmehom na licu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zelim ti i da uspes u tome, samo je pitanje cega se odrices radi toliko para.

Velika plata - velika odricanja.

bilo bi lepo kad bi to imalo veze jedno sa drugim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...