Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trenutno je i dalje u onome sto se zove "friends and family alpha". ko sto kazhu u podcastu mngo tweakuju interno zergove josh uvek da ne bude: pochne beta => prvog dana dobiju 1.000.000 mailova re:balans ;o)

Link to comment
Share on other sites

Koji vam je to je blizzard. Bice gotovo kad bude gotovo, nije kao da im trebaju pare toliko ocajno :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

cobani palite tournament stream sa bwwi-a, prvi live prenos sc2 meca :D

http://eu.blizzard.com/wwi08/streams.xml

sc 1 igrac koji je imao 30 minuta sa igrom upravo dere blizz developera :D

haha izgleda da je sc igrac rage sa tl.neta

jbt muzika iz wc3 xD

hahaha jos jedan sc2 developer je izgubio od sc1 igraca :D

jebote gubim veru u blizzard da mogu da naprave dobru igru sa ovako newbie developerima

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

pogledah juce kod drugara...sta znam, fino deluje, igrivo i dinamicno, znam da cu se naloziti i preci celu kampanju za pet dana i igrati multi, al opet...nikad necu imati onaj osecaj kao kad sam igrao keca...jelte to je i normalno, druga igra je u pitanju, al uvek ce ostati nostalgija za prvim starcraftom...jebote, poceo sam da serem, odoh:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, znam da je bilo jos par nekih stvari...prvo, stalkeri mnogo podsecaju na one undead bube iz warcrafta...uopste, cini mi se da je war engine imao prilican uticaj na sc2...i drugo, mislim da znam koja jedinica ce mi biti omiljena...jebeni medical dropship, ono ce biti tako imba zlo da nemam komentara:)...samo se nadam da nisu izbacili stim:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...