Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne dajte se zavarati, ta diablo slika je samo stand in =o) menjace se sigurno tokom sledecih par dana da ima citate i iz ostalih njihovih igara

i sta tebi statore nije bilo jasno sa zavrshetkom LoDa? worldstone je razbijen i kao posledica toga ceo svet ce se promeniti tako da faktichki imaju carte blanche pri pravljenju sledeceg dela mogu da prerade svet kako zhele + da odu kol'ko god oce daleko u buducnost

ipak mislim da je igra SC rts naslov, ako ih bude dve, tj to sto su pominjali mmo za next gen konzlole, to ce verovatno biti diablo inspired...

Link to comment
Share on other sites

paz'te, Moorheime ima preko 40, mozda vec 45 godina... ne znam koliko je on u kontaktu sa stereotipima koje gameri vole...tek sumnjam da ce ikada vishe neki njegov novi gameworld biti tema neke igre..ko braca schaefer, nakon hellgate londona zhivo me interesuje sta ce da naprave a da nije ripoff svog ranijeg rada =o)

Link to comment
Share on other sites

paz'te, Moorheime ima preko 40, mozda vec 45 godina... ne znam koliko je on u kontaktu sa stereotipima koje gameri vole...tek sumnjam da ce ikada vishe neki njegov novi gameworld biti tema neke igre..ko braca schaefer, nakon hellgate londona zhivo me interesuje sta ce da naprave a da nije ripoff svog ranijeg rada =o)

Bez obzira sto Moorheime ima 45 godina, glava Blizza je Chris Metzen.

Sta Chris odluci, to ce rudari da kopaju.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Shta god da bude bitj maestralno, sreca,sreca radost jer blizzard sada i provereno pravi novu igru.

Mada je 90% po meni sigurno da ce biti SCII(\o/ \o/), mislim kada se pogleda ona hronologija sve ide tome u prilog.I ona mi je sama futuristichki odradjena vidite kako zrachi onaj znak pitanja :)

U svakom sluchaju videtjemo shta ce u subotu uveche zameniti taj upitnik,a onda svi na trgove da proslavimo :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

SC2 Preorder, patka ili ?

http://www.meetyourmakers.com/en/scene/5233.html

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sto Moorheime ima 45 godina, glava Blizza je Chris Metzen.

Sta Chris odluci, to ce rudari da kopaju.

hmmm...aj dobro, mada morhaime je koosnivach bliza, a metzen je trenutno neki od vice presidenta...da ne pominjemo da je morhaime bio integralan u pravljenju priche/lorea za wc i sc...( ono, jeste ovi novi konsultuju obojicu kad preradjuju WC universe sada kako bi proshirili wow ali opet... =o))

josh 4 dana...

Link to comment
Share on other sites

hmmm...aj dobro, mada morhaime je koosnivach bliza, a metzen je trenutno neki od vice presidenta...da ne pominjemo da je morhaime bio integralan u pravljenju priche/lorea za wc i sc...( ono, jeste ovi novi konsultuju obojicu kad preradjuju WC universe sada kako bi proshirili wow ali opet... =o))

josh 4 dana...

Jebi ga. Znas kako. U Blizzu vlada ta kosmicka energija izmedju zaposlenih, zato su im igre to sto jesu.

Nesto kao R.E.M. Vecna ljubav [^] Ko god da odluci od njih, nema greske.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Ne zanima me nishta osim SC-a. Dosadili su sa tim srednjevekovnim sranjima - treba mi laser/nuke/flame thrower [:D]

/f add zerbah

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

koliko je sati koreja ispred beogada? 9? if yes onda lepo u petak banchi do 4-5, legnesh, u subotu oko 1 popodne se probudish i tamo je 10 popodne - i oma prochitash sta je najavljeno, bolje tako nego da lupash refresh ne znajuci u koliko sati od 10 ujutro do 6 popodne, ili mozda i kasnije, ce da bude announciation event na tom turniru u koreji... ;o)

Link to comment
Share on other sites

Ima li na kladionicama? Traba videti kvote :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Starcraft 2 ce da pukne u subotu, jer bi bilo suludo da prave Diablo 3 pored WOW-a?!?!??!?!?

Pa pazi nebi toliko bilo suludo posto ova igra koja ce biti objavljena u subotu ce biti gotovo verovatno za 2 god mozda manje...

E sad koliko sam upucen Blizzard objavljuje neki MMO za next gen takodje u subotu pored naravno ove PC igre...

Link to comment
Share on other sites

ne ne ne za taj next gen mmo tek skupljaju divelopere nema sanse da to izadje u subotu. Mislim cim predstavljaju u juznoj korei ne treba biti naucin da se provali da ce biti SC2 :)

(Kako cu da pojedem ovaj post, ako izadje nesto drugo [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...