Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ironija je da je zapravo smeshno slab tj da 1 na 1 thor gubi od kobre zato sto je spor ko dupe samim tim nije ultimate jedinica nego taktichko oruzhje jer za razliku od BCruisera ovaj je spor i bez podrshke nema sta da radi sem da opali par puta i pogine...

Link to comment
Share on other sites

Pa ko vas tera da pravite Thorove i Carriere i Battlecruisere, sve na marince pa udri, u tome je i draž igre, za svakog po nešto. Ali kako BC peru pešadiju plazma topom u onom traileru, zlo i naopako... [:D]

pa ironija je da je zapravo smeshno slab tj da 1 na 1 thor gubi od kobre zato sto je spor ko dupe samim tim nije ultimate jedinica nego taktichko oruzhje jer za razliku od BCruisera ovaj je spor i bez podrshke nema sta da radi sem da opali par puta i pogine...

Pa zato par Banshee-ja oko njega kao support protiv kobri, i mogu da mu duvaju što će da kruže oko njega.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

novi feature je?

MOTHERSHIP

http://www.starcraft2.com/features/protoss/mothership.xml

heheheeee

After the loss of Aiur, however, the motherships were called back into service from the far corners of the galaxy. Now they are crewed not with mystics and historians, but with warriors. The oldest and most powerful weapons of the protoss have been awakened and are prepared to burn the galaxy to avenge the loss of the protoss homeworld.

primetite filmic sa time bombom - ne samo sto je isti sada invertovan tj castuje se na zonu a ne oko samog MSa nego sto su na filmu 2 (DVA) MSa u napadachkoj ekipi...dal samo za demo ili je allied game ne znam al ubavo nevertheless =o))

-cloak field = roflcopter sve sto je cloakovano napada i dalje?!?!?! ahahaha vidi li neko besnu taktiku sa shield baterijama koje pune MS a sve ispod njega pichi nevidljivo ? =o)))

- 2 MSa su i na planet cracker filmu, PC vishe nije omfg zgromisprizhi huge aoe oruzhje nego vishe linearna stvar...ne znam sta su mislili sa tim...

bijuuutiful =o)

Link to comment
Share on other sites

pa vec na blizzconu su rekli da mothership vise nije superunit, tojest nije limitiran na 1 po igracu... znaci pravis koliko hoces :)

a time bomb se i pre bacao na teren/zonu, a ne na jedinicu, jedino je bio mnogo veci

a sto se tice cloaka, pa i jedinice klokovane pod arbitrom u orig SC-u su napadale, nije ti ovo c&c :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam promenio mishljenje . Glupo mi je da toliko velika jedinica moze da se masuje na bojnom polju ... a ako bi smanjili velicinu iste onda bi izgledalo glupavo da je carrier veci od mothershipa :/

atm ne znam sta da mislim ... best would da i ne mislim : ~~

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nece biti masovanja jedinice jer ce najverovatnije jedinica kostati boga oca, nisu ogranicili koliko ih mozes imati ali sigurno ce ti to biti ograniceno jer neces imati dovoljno novca da masujes, bar bi tako trebalo da bude, u svakom slucaju sacekajmo da izadju sve jedinice pa da uporedimo rase onda.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

tja, svaka jedinica deluje imba, tj deluje suvishe jako... u sc1 svaka jedinica ti je na oko delovala kilavo, ali u odredjenoj kombinaciji dobija se deadly combo... ovde kao da ti ne treba nikakvo kombinovanje ;) naravno ovako na prvi pogled...

mislim da nece biti tog efekta iznenadjenja kada vidish da jedinica/e koja deluje mamojebachki zapravo jeste mamojebachka, za razliku od kombinacija iz prvog dela gde skrpish grupu koja deluje pomalo smeshno a u stvari je nezaustavljiva :) a mozd aja samo kenjam ;))))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma sta se mi toliko palimo, to je samo igrica ko i svaka druga...

Prave je da prodaju sto vise komada na OMG efekat... da hoce da prave strategiju da razmisljas, napravili bi shah :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ne znam, hvala bogu pa nisam igrao wow:)...btw, mothership je tako omg, nemojte da kenjate mnogo:)

so true about motherships, sto se mene tiche jedina za sada omg!!!1 jedinica (mada priznajem iako mi se ne svidja koncept, i thor je omg kada sam ga video u akciji, pored njih marinci deluju kao mravici) :) ali dule trudimo se da kenjanje svedemo na sasvim umerenu meru :((

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...