Jump to content

Nikola Zigic


SavKe

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta je sad ovo za Valensiju koji moj? [:)] vidim ja da ce on na kraju da predje zadnjeg dana u neki klub koji se nije ni pominjao...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U roku od nedelju dana oni opet izmenjali 3 imena.Prvo je bio "sigurni" prelazak u Man. City u paketu za Ivicom.

Zatim je to bio fener,pa pa na kraju opet Valensija...Ljudi i ce na kraju da ga prodaju "na kilo" da bi svi bili zadovoljni :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

"Predsednik Valensije Miguel Anhel Ruiz po prvi put je javno saopštio da je prva želja tog kluba napadač Rasinga Nikola Žigić, ali i da je moguće da od tog transfera ne bude ništa. Prema rečima Ruiza Valensija je spremna da plati 20 miliona evra, i to će biti zadnja ponuda kluba sa "Mestalje".

Podsetimo, Fenerbahče je navodno već ponudio 2 miliona evra više za srpskog reprezentativca:"

Izvor B92

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=258383

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U novostima sam danas citao, kazu da valensija kao nije spremna na toliko obestecenje..

Pise i da je cena prebudzena (sto i jeste), Barsa je platila anrija samo 24 mil jura, a ovi za zigica 20 mil... Luka Toni aka. bivsa zlatna kopacka evrope 11 milki, Klose, aka. najbolji strelac na prvenstvu u nemackoj 15 milki itd..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ali "Jedan je Nikola Zigic!" :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

potpisuje za Valensiju,mega jebote,po meni nije bolji tim mogao da izabere

samo zamisljam kako Visente i Hoakin prodiru po boku i centriraju po 100 puta u toku tekme,vshhh

jos Vilja,jos Silva,jojjj,koje zlo od ekipe,samo da Angulo igra sto manje i pocecu opet da gotivim Valensiju ko iz doba Klaudija Lopeza :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

potpisuje za Valensiju,mega jebote,po meni nije bolji tim mogao da izabere

samo zamisljam kako Visente i Hoakin prodiru po boku i centriraju po 100 puta u toku tekme,vshhh

jos Vilja,jos Silva,jojjj,koje zlo od ekipe,samo da Angulo igra sto manje i pocecu opet da gotivim Valensiju ko iz doba Klaudija Lopeza :))

Au,sto meni taj baja ide na zivce!

Sav je nekako prgav,i odvratan,i ne znam... :\

Inace lepo za Zigu,jak klub,a bice starter...super!

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

potpisuje za Valensiju,mega jebote,po meni nije bolji tim mogao da izabere

samo zamisljam kako Visente i Hoakin prodiru po boku i centriraju po 100 puta u toku tekme,vshhh

jos Vilja,jos Silva,jojjj,koje zlo od ekipe,samo da Angulo igra sto manje i pocecu opet da gotivim Valensiju ko iz doba Klaudija Lopeza :))

Angulo je debil i to stoji...ali mislim da je on bio u prvih jedanaest u doba Klaudija Lopeza :)))

Link to comment
Share on other sites

potpisuje za Valensiju,mega jebote,po meni nije bolji tim mogao da izabere

samo zamisljam kako Visente i Hoakin prodiru po boku i centriraju po 100 puta u toku tekme,vshhh

jos Vilja,jos Silva,jojjj,koje zlo od ekipe,samo da Angulo igra sto manje i pocecu opet da gotivim Valensiju ko iz doba Klaudija Lopeza :))

klaudio lopez, gaizka mendieta, kily gonzales, visente, ayala,...

koja je to bila ekipa snova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Angulo je debil i to stoji...ali mislim da je on bio u prvih jedanaest u doba Klaudija Lopeza :)))

jeste,ali je tad bio normalan:)Albelda i Angulo su fazon u Valensiji otkad ja znam za sebe:)

klaudio lopez, gaizka mendieta, kily gonzales, visente, ayala,...

koja je to bila ekipa snova

Visente je tad jos bio mlad,Kili je tad peglao po levoj :)A Angloma?Amadeo Karboni?I Djuka kralj:))

Stvarno su bili kraljevi,peglali su Barsu i Real kad god su hteli

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo danas u novinicama kazu , da je ziga definitivno potpisao za valensiju.. ugovor je kao vredan 15mil E , i plus ce da daju rasingu jednog igraca kasnije ...

ziga je kao srecan i zadovoljan i jedva ceka da bude prvi strelac lige sampiona :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

^ako narastes 2m hoces !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...