Jump to content

dota... <HAMACHI>


Kole'

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

poz all :)vidim tema je koliko toliko alive i'm glad i join "klanrurdota" see ya :)

network ima 7 choveka

od kojih su samo 2 aktivna (ja i warhammer)

ostali su tu samo da popune sobu

[8)]

btw warhamera ima 4,reci mu da ne obora sys toliko cesto :D i da se delete pa ce biti mesta...

Link to comment
Share on other sites

ja sam primetio da mi je ping(adsl) veci tako nego kad igram na battlenet-u [:D]

al u globalu sam za ...

To je zato sto hamaci mora da napravi VPN konekciju sa ostalim igracima (emulacija raznih protokola preko tcp/ip protokla), i zbog toga ti je malo veci ping.

Moj savet je da igrate na eubnet-u, ili na nekom manjem serveru. (ping nije do servera nego do igraca koji hostuje igru)

Imate sajt dotasrbija gde mozete da nadjete instrukcije i za hamach, i za gcc i za klasican bnet (ili fake bnet servere ko nema original)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ljudi posto vidim da od svih navedenih servera SVI su offline,evo predlazem nowi network

network- Serbia_dota

pass- dota

Ja sam online tokom celog dana,server je prazan al ako je neko zainteresovan da ga napunimo i odigramo nekoliko dobrih

partija DoTE,nek izvoli.

Ako neko zeli da igra a nezna kako da instalira patcheve i ostale gluposti oko DoTE,moze da me kontaktira na MSN-u:

kojot@live.com

Link to comment
Share on other sites

ma dajte ljudi ima Serbian dota room na ggc-u i to solidna soba bez laga ( po litvancima koji su je prisvojili kad nema niko iz Srbije ) , zato nema potrebe da se jebemo preko hamachija kad mozemo na proverenoj platformi. Ae da se dogovorimo da se nadjemo u Serbian room ili Balkan rank dota room pa nek bude neka vrsta SIHL. Sta kazete? Moj nick na ggc-u je isti kao i ovde uvek sam online, mogu da vas pozovem u klan sve, tako da uvek znamo koliko nas je online etc...

Goga je spremao bota za ovaj room ne znam da li jos radi na tome ali ako nas bude bilo dosta mislim da ce ga zavrsiti. Ae bre da napravimo prvu pravu srpsku inhouse ligu!!

Edited by Lw.TingoL

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Nemam nista protiv i ja sam zajebo hamachi sad sam na GGclientu,al mislim da malko lazesh,room jeste prazan,ima vise stranca nego nas,ali ja kad god sam usho tebe nisam nijednom primetio.Ljudi HRVATI imaju 2 servera koja su non-stop puna ovaj drugi bash i nije,ali prvi 225/225.Ja ne kazem da treba da nas ima toliko,al daj da nas ima bar 15/225 da mozemo da odigramo jednu 5vs5.Ako pravite clan,ili nesto slicno,na mene i josh jednog mog druga mozete uvek da racunate.Evo moj MSN-kojot@live.com

UVEK SAM ONLINE,jer imam FLAT,ne brinite za HOST,moj drug ima 1mb/s tako da nece kociti.

Link to comment
Share on other sites

da cesto sam i ja tamo, ali ne mogu da im kazem e aj sad svi u serbian room!

kojot pitaj ko je hostovao i tuneluj ga : klik na njega u sobi > menu > tunnel ako je sve u redu pojavice ti se vrednosti latencyja na main chatu i moci ces da ga vidis 100%, a ako ni ovo ne pomaze proveri firewall etc

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Evo ti s gg-game foruma na isto pitanje odgovor:

Hi !

There are several possible ways to solve your problems:

1. Try going into full rooms and check if there is actually someone hosting at that time

2. Be sure your game path is war3.exe not FrozenThrone.exe. If you play Dota your path must be entered in

Settings -> War3 TFT RPG section. If you play at ladder check Settings -> War3 TFT section for correct game path.

3. Try to start game in "Enhanced Mode". To do it go to Settings -> War3 RPG then mark "Enhanced mode".

4. Check all the gamers's ping in your current room. If it is all "X" then you should review your internet

connection

5. Check your warcraft version. It must be 1.21a/

Also you can use Warcraft version switcher:

http://www.gg-game.com/forum/viewthread.php?tid=39646

6. Also check if something is blocking your warcraft3 (firewall, anti-virus etc).

Thanks!

Edited by ska.ll.i

"Hate the game baby, not the playa." - Ling Ling

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...