Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Još malo, pa se završava download Event Horizon-a i onda mogu "mirno" da spavam Ako je stvarno ko što mi Donjocrt ispriča, onda meni nema sna noćas Aj laku noć!

ako mislish na film, a ja mislim da mislish, nece tu biti neke frke, mozda ne bi spavao da imash 12 godina ali sad po stare dane teshko. u svakom sluchaju dobar je:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sto ja ne volim kad je ovako tmurno vreme, to mi je bas nekako bezveze. Jos kad pada ona onako sitna sitna kisica, uf sto je to grozno.

ne znam, meni kad imam milion obaveza i moram rano da ustanem (ko danas) je lepshe to nego da se kuvam ceo dan i znojim bezveze

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto ja ne volim kad je ovako tmurno vreme, to mi je bas nekako bezveze. Jos kad pada ona onako sitna sitna kisica, uf sto je to grozno.

Eto :)

A meni je to omiljeno vreme :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kada dodjes na ovaj svet citav svet se osmehuje, a ti si jedini koji places. Zivi tako da na dan svoje smrti kada citav svet bude plakao ti budes jedini koji ce se smejati

Bio do grada da kupim ortaku nesto za rodj. I tu sretnem ortakinju iz osnovne koju non stop srecem u bus-u i svaki put se imba dobro ispricamo ali nikada se ne vidimo nista sem tog random vidjenja... zasto je to tako pojma nemam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...