Jump to content

Gotovo je...


Wulfgar

Recommended Posts

hehe niposhto, Kole is the master :D. Najjace od svega je za 10 godina kada vasha deca budu igrala Fallout 6 : The Comeback of Pacman Attacker i pricala "OMG THIS IS THE BEST GAME EVVAAHHH!!" vi cete se smoriti najstrashnije :D

Sting :**

\o/

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sta cemo sad? Svi u Dunav!

Prvo, dok postoji trzisni princip (koji postoji od postanka civilizacije do danas) 5 ljudi na pet uber-hiper-giga-zord kompova nikad nece napraviti nista sto ce biti bolje od spomenutog Lotra. Ta prica je ista kao kada ljudi kazu: "Kineza ima 1,5 milijardi, vidi kako su napredovali za poslednjih 10 godina, zgromice svet za 20" - dakle potpuno besmislena jer je ocigledni pokazatelj nepoznavanja funkcionisanja trzista.

Drugo, sve igre koje ste nabrojali, oldschool igre, su bile komercijalni uspesi. Dakle, opet se vracamo na trziste. Do onog trenutka dok postoji komercijalni uspeh, kvaltet nije relevantan. Zakon trzista.

Kao sto postoji trzisna kriva, tako postoji kriva za sve, samo je pitanje koliko sistem moze da ublazi pad. Jasno je da je kvalitet u pogledu sadrzaja opao, kao sto rece Kole, vidi se to i u filmskoj industriji. To je zivotni ciklus. Kada umre ovaj "proizvod" docice na red drugi, itd.

Meni samo nije jasno, zasto ste toliko male sisice?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

dzhi brate ocesh ti da mu izeditujesh masivno post ja nemam nerava?

kad neko krene da mi citira zakon trzhista kao silu koja gura na napred kvalitet u igrama ja sam dovoljno pametan da se samo nasmejem i ne upustam u dalju diskusiju. =o)

Link to comment
Share on other sites

Drugo, sve igre koje ste nabrojali, oldschool igre, su bile komercijalni uspesi. Dakle, opet se vracamo na trziste. Do onog trenutka dok postoji komercijalni uspeh, kvaltet nije relevantan. Zakon trzista.

Kao sto postoji trzisna kriva, tako postoji kriva za sve, samo je pitanje koliko sistem moze da ublazi pad. Jasno je da je kvalitet u pogledu sadrzaja opao, kao sto rece Kole, vidi se to i u filmskoj industriji. To je zivotni ciklus. Kada umre ovaj "proizvod" docice na red drugi, itd.

Meni samo nije jasno, zasto ste toliko male sisice?

naravno, zivotni ciklus, samo je tuzno sto se po ko zna koji put potvrdjuje da svaki novi proizvod sve manje obiluje kvalitetom, pa se nekako posebno razocharas kada je u pitanju subjekt za koje imash odredjene emocije :P

dzhi brate ocesh ti da mu izeditujesh masivno post ja nemam nerava?

kad neko krene da mi citira zakon trzhista kao silu koja gura na napred kvalitet u igrama ja sam dovoljno pametan da se samo nasmejem i ne upustam u dalju diskusiju. =o)

zasto? pa zar postojanje diskusija nije u cilju zabave :) garantujem da polovina foruma oseca zmarke u predelu kichme i da klecaju kolena kada vas dvojica diskutujete (a neke mozda i irigaciju medjunozja) :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno, zasto ste toliko male sisice?

AND DAMN PROUD OF IT!!

p.s.

Nemoj vishe da nam bacash te downere, ubice se neko od ovih hardcore FO fanatika, a bio bi bedak bez G-a ovde :*

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno, zasto ste toliko male sisice?

Mozda zato shto je previshe godina proshlo otkad je neko izdao dobar RPG? [:(]

Do sada su Bethesda golumi drzali licencu samo za F3. Sa ovim novim dilom imaju je i za F4, F5, F6... shto znachi da je Fallout efektivno M.R.T.A.V. Ne postoji vishe ama bash nikakva shansa da ce se neko chudo dogoditi i da cemo dobiti F(X) dostojan nasledja iz prva dva dela. I jebeno imam pravo da budem tuzan zbog toga, bolkonski moj. [V]

voodoo, nhf, ali brate minli, ponekad se stvarno zapitam sa koje si planete... Mene bi bio blam da, imajuci u vidu persuasion mini-game, pominjem Oblivion i dijaloge.

successnq9.jpg

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Mozda zato shto je previshe godina proshlo otkad je neko izdao dobar RPG? [:(]

Do sada su Bethesda golumi drzali licencu samo za F3. Sa ovim novim dilom imaju je i za F4, F5, F6... shto znachi da je Fallout efektivno M.R.T.A.V. Ne postoji vishe ama bash nikakva shansa da ce se neko chudo dogoditi i da cemo dobiti F(X) dostojan nasledja iz prva dva dela. I jebeno imam pravo da budem tuzan zbog toga, bolkonski moj. [V]

voodoo, nhf, ali brate minli, ponekad se stvarno zapitam sa koje si planete... Mene bi bio blam da, imajuci u vidu persuasion mini-game, pominjem Oblivion i dijaloge.

successnq9.jpg

Good fuckin' point! Jaaa, pa neće valjda ovako retardirano da urade razgovor... Pa dijalozi su najjači deo FO....

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hehe osnova je da ti igra dozvoljava da igrash neku ulogu tj role play ...problem je u svakom drugom naslovu u kom 25 min nakon pochetka igre prestanesh da rol plejujesh realno nego samo idesh da wtfpwnujesh igru

zato su 5 igara koje dozvoljavaju sve ovo zakon, a sve ostalo je sviranje uchestalim patologijama prosechnog igracha =o))

ono, ne kazhem da igra koja te usmerava i vodi ne ispricha lepu prichu, ali poenta je da je predjesh po svojim uslovima (ili bar da mislish da si to uradio tako ;o))

Link to comment
Share on other sites

ono, ne kazhem da igra koja te usmerava i vodi ne ispricha lepu prichu, ali poenta je da je predjesh po svojim uslovima (ili bar da mislish da si to uradio tako ;o))

Ba

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ZNam samo da kada sam pljuvao neke nove igre da sam umalo popio ciglu i ban odavde...shta je vama sada? od jednom udarila neka nostalgija za starim i dobrim igrama...pa ovo vam je kao i muzika...vishe originalnih stvari nema nego samo da bude masivno i da je shareno...a to shto ceca nezna da peva i shto je neverwinter 2 njesra za 1 ni to nema veze...a tek da ne govorim za igre koje pokushavaju da liche na diablo i baldurs gate...

JEDAN JE ORIGINAL OSTALO SU SAMO LOSHE KOPIJE!!!

pS:Originali su davno umrli suochite se sa chinjenicom da ce igre biti sve gore i gore a da cemo morati da od dva zla biramo najmanje!!!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

voodoo, narod je progovorio.

Bethesda-i se mora poslati jasna poruka. Bojim se da cesh morati da budesh ritualno spaljen na onom poljanchetu pored maksija iza moje zgrade. [:(] Tachno mogu da nas zamislim kako mlataramo oko lomache i urlamo pred kamerama: "Dej tuk aur gejms! D'tuk er gmssss!!!"

[:D] [:D] [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

hehe osnova je da ti igra dozvoljava da igrash neku ulogu tj role play ...problem je u svakom drugom naslovu u kom 25 min nakon pochetka igre prestanesh da rol plejujesh realno nego samo idesh da wtfpwnujesh igru

zato su 5 igara koje dozvoljavaju sve ovo zakon, a sve ostalo je sviranje uchestalim patologijama prosechnog igracha =o))

ono, ne kazhem da igra koja te usmerava i vodi ne ispricha lepu prichu, ali poenta je da je predjesh po svojim uslovima (ili bar da mislish da si to uradio tako ;o))

egzakli :P

samo sto ja skratih pricu, jer kako da rolplejujes kada ti dijalozi to onemogucavaju :) dakle hocu bre simulaciju komunikacije :D tj takav filing da je prisutan

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...