Jump to content

2.1 Proffesions Review, Offical preview. New shitz


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw vengance zabagovan na ptru ... stackuje se 3 puta po 10 % dajuci 30 % konstantnog dmga gde buff traje 15 sec i jedan crit refreshuje sve ... tachnije sa 25 % crit shanse 30 % permanent vec dmg .. lol

I takodje SOV je buffovan do nebesa ... jer sada meni tickuje sa 700 spell dmga 40 0 21 buildom 890 svake 3 sec ... sto je lol . Neki prijavljuju da sa AW i josh nekim twikovanjima rokaju 1400 every 3 sec ... samo od seala LOL !

zabagovani ptr ... idem da se lozim .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Meni neshto sumnjive ove patch notes.

Rekoshe da ce nerfuju warlocka, a pazi ovo:

“Soul Link”: Adjusted tooltip to explain that the damage transferred to the pet cannot be prevented. The functionality remains unchanged. This ability will now work with enslaved demons.

Insingnia sad skida stun, fear i slowing effects, bye bye rogues and mages, kao da je bilo teshko ubiti vas i pre ovoga [:p]

"The Warlock Talent “Improved Drain Soul” no longer gives mana back"

A tooltip jasno kaze da vraca 7% mane.

Shta onda radi ovaj talenat?

Kapiram da postoji josh dosta nerealnih i nelogichnih stvari, ovo su neke koje sam spazio odmah. Kapiram i da ovo verovatno nisu final patch notes i da se mogu menjati do izlaska, ali ....

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

imash neki link da vidim koji heroic dropovi su buffovani ?

pa kazu lepo

"All epic items of Tier 5 and beyond quality have been upgraded to reflect their intended power."

i

" Heroic difficulty instances end bosses will now always drop an epic item, in addition all bosses in Heroic difficulty instances will have a chance to drop an epic gem!"

znaci da ce svi ljubicasti u globali biti poboljsani da bi opravdali svoj epski kvalitet a u heroicima nece vise biti situacija kada posle 3 sata vajpovanja ubijete zadnjeg bossa i ispadne jebeni gem ....gemovi ce padati od ostalih bossova a zadnji ce uve dropovati epic aromor/weapon

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ne, epici u globalu nece biti buffovani ,u to budi siguran, ni t4 . Ne znam odakle si izvukao da ce se menjati epic itemi po heroic istancama. Takodje purple boja ne znaci nishta, vec item lvl, epic heroic dropovi su daleko iza levela t5 delova.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, e pa koliko $#~*% na forumu :) :p

druidi bedasti? u sva 3 stabla?

daj mi priesta koji ce healovati kao druid, i koji ce raditi manje OH od druida... HOTovi rade cuda :)

+ moonkie dps... oh

(naravno, ne tvrdim za svakog "druida" :o, ima ih svakakvih)

ferale mrzim.

& zasluzuju bespatnu fly formu :)

pa nesto mi nisu sjebali ench/tailoring tako da je sve ok, osim ovoga s potovima sto mi bas i nije najjasnije sta ce uraditi :$

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

Druidi su dojaja u sva 3 stabla ...

Medjutim ima problem ...

Recimo Moonkin moze da radi imba dmg ali ne dozvoljava mu agro .

Feral iako je dps + tanking stablo sto je cool ... machka nikada ne moze da pravi ni blizu dobar dps kao rogue ... mada opet imati tanka i dps je lepo u grupi .

Resto druid je predivan , medjutim ipak mislim da je malo bolji priest all around . Shield , buffovi , aoe healovi i threat , ali to su nijanse .

Manji overheal ti je glupost jer to nema veze do klase vec do toga kako igra taj priest i druid .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Druid je dobar healer samo treba mnogo vise skilla nego ostale klase ...u heroicima kao jedini hiler ako pobacam hotove pogresnim reposledom ....wipe . Ranije sam mislio da je sranje sto nemoze healig touch u tree formi ali mislim da bi sa time druidi bili previse imba

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa kad je tenk na 30%(a na 30% je zbog pogresnog redosleda kastovanja hotova) i udara ga bog lord iz Underbog heroica jedino sto moze da ga spasi je instant HT tj natures swiftnes + HT pa onda dalje moram da nastavim healing touch spam jer nemam vremena da se vratim u tree formu i pobacam sve hotove. A kad spamujem healing touch vrlo brzo ostanem bez mane.

Tako da je vrlo zajebano ....za razliku od paladina koji spamuju flesh of light i holy light :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ispravka ... atm paladin healing u igri je bug ... lepo odem i spamujem 7500 holy light koji se kastuje 2 sec .... i ne nestaje mi mana i outhealujem svakoga sa shadowpriestom jer mi blago meni opet ne nestaje mana " ... no brainer je ali je imba , na grulu prosle noci od 20 % healing done od 8 ljudi prvi do mene drugi pala sa 19 % healing lolina ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a ja se ubi da ishilujem mechanar heroic ....bez 2 wipa na tempest forged destrojerima kao da nismo nista uradili :) pomazem drugu da uzme the sun eater i vec 4 dana ispadaju retardirani gemovi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moyo, slobodno koristi manje rankove HT-a, to ti je velika ušteda mane. Ja drvo koristim samo u raidovima sa više hilera ili u emergency tranqulity. Sve ostalo samo low ht+rejuv+lifebloom. A regrowth jede manu.

A NS+rank 13 HT je samo kad hoćeš da spasiš tenka sigurne smrti. Jer navučeš agro na sebe dok se on bandažira. :)

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

a ja se ubi da ishilujem mechanar heroic ....bez 2 wipa na tempest forged destrojerima kao da nismo nista uradili :) pomazem drugu da uzme the sun eater i vec 4 dana ispadaju retardirani gemovi

ima li lakseg heroica od mechanara?

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...