Jump to content

Ae mala pomoć


Recommended Posts

Neko reche garden centar, tamo mislim da sam ih i ja video poslednji put pre jedno 2 godine =o)

no ovo postujem da bih ti ale rekao sledecu stvar - ma koliko ormantichko i fensi izgledale u sumrak baklje desmr za sve pare onako petrohemijsko-naftalinski...ja naprimer benzin i njegova isparenja tolerishem ali to iz baklje sto ide me bash onako lepo nervira =o)

edit

rekoh da me nervira, ne da uspeva da me IZnerivra ;o)

Link to comment
Share on other sites

da se prislepam i ja

Laki gde ima taj braun,kolko para,i da li valja tih para? :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam vec, imas gde hoces. Braun nema svoju specijalizovanu radnju kod nas, tako da ga ima u Tehnomaniji, Homemarketu i vecini tih prodavnica za "belu tehniku". Kosta oko 6000 dinara, negde ima za 5900 negde i za 6600, pa cisto da znate.

E sad, oko vrednosti, zavisi sta od uradjaja ocekujete. Ako neko voli da gaji bradu bilo kojeg tipa, onda je ovo prosto a must jer je za fazoniranje dusu dalo. Samo brijanje takodje ume da bude brzo, ali zavisi koliko se izvestite a koliko ste vesti sa zhiletom. Naravno, zavisi i od tipa brade (sto za zhilet nije problem). Sve u svemu, za fazoniranje je vr', kao i za skracivanje vec postojece brade, a mozhe i za brzo jutarnje skracivanje, osim sto nekada mozete da preskocite pokoju dlaku ako ste bunovni, pa to ume da bude nezgodno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...