Jump to content

kako da napravim bootabilan windows cd


MagmaN

Recommended Posts

ocu da skinem "XYZ" :D sa neta ali bojim se da nece biti bootabilan... posto ovo 1. put radim zanima me kako da napavim bootabilan disk... znam da ima opcija u neru da se napravi boot disk ali tu se poavljuje problem posto mi trazi boota disketu koju ja nemam :D kako se onda pravi ta disketa :D da li je komplikovano ?ako moze neko da mi objasni bio bi mu jako zahvalan :D

HVALA :D

Edited by MagmaN
Link to comment
Share on other sites

nije nelegalno zato što imaš MSDN pretplatu, i skidaš vistu sa MSDN sajta. statore, ne lupaj.

elem, to je butabilni imidž i nero će ga narezati bez ikakvih problema. uostalom, probaj da butuješ, neće odma krenuti da instalira, možeš samo da isprobaš :)

Link to comment
Share on other sites

btw cdburner xp pro (kao i vecina ostalih free burnera) pravi i butabilne cdove

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ok tnx hvala na pomoci ....

da ne otvarma 2. topic onda cu ovde da izlozim sledeci problem :(

bio sma kod drugara danas da mu reinstaliram win... formatirao sam hdd.. iskopirao fajlove na hdd i kad treba da krene instalacija wina pojavi se plavi ekran i ovaj error

"STOP: c0000221 unknown hard error

\systemroot\system32\ntdll.dll"

ne znam u cemu je problem formatirao sam hdd 1000 puta i nikad mi s ovo nije desilo... da li postoji mogucnost da je crko HDD ?

mislio sam 1. da je cd od win-a s*eban pa sam doneo doneo 2. disk i o5 isto u cemu je problem ....

Link to comment
Share on other sites

Ha to se desilo kada sam bio kod drugara i mi pricamo i usput on instalira win xp i samo to iskoci i pokusavao je vise puta , i onda je pustio da prespava i kada se ujutro probudio onako bezveze pokusao da instalira i sve je normalno radilo :DDD znaci pusti da ostoji malo :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...