Jump to content

GGC


fatcat

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mislim da je ideja extra cak bi mozda mogli da se iscimamo da napravimo nesto poput pasword protected kanala.Zasto da neigramo preko GGC kad svi peglaju tamo jedini problem sto su srbi srbi pa nas bole za sve..Niko nece da se cima ali i dalje mislim da je ideja extra..

Link to comment
Share on other sites

ali opet, vecina srba koji igraju na bnetu igraju iz igraona a tamo nemogu na ggc pa i da hoce da igraju nemogu, ali ajde ovako

Ko bi zeleo da napravimo srpski kanal npr Seriba inhouse ili sta vec, mozemo i Balcan itd itd. nek postuje ovde pa da vidimo koliko ljudi bi zelelo.

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mislim da je ta ideja sa Srpskim ggc channelom ekstra stvar samo bi trebali da napraimo neka pravila.

Ali vecina srba sa kojima sam igro su bili ili leaveri ili su bili flameri i mislim da bi trebalo da uvedemo neki sistem da svi srbi mogu da udju a oni koji su leaver da se naprave neki warnovi i da se pobanuju tako ti i da ostanu ljudi koji ce igrati pravu dotu i ozbiljnu

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Kako pobediti taj delay od po 5 sec ? :P

Ja ga pobedjujem tako sto restartujem comp, odigram jednu partiju pa ponovo res compa, znaci nista ukljuceno dok radi dota i ggc [:D] A i pomaze ako pingujes yahoo recimo i vidis da ti je ping konstantan, znaci da nema variranja vise od 30ms jer u tom slucaju dolazi do "echo" efekta [:D]

Link to comment
Share on other sites

A koliko rama imas? S obzirom da imam 256 SDRAMA!!11 meni se desavalo da posle nekog comba spelova kao sto je recimo sk-ov ult i krobelov ult, pocne sa deloyom od po 5sec (i vise oO) i to traje sve do kraja partije i tu nista ne pomaze :D Jos jedino mozes da probas da pokrenes wcIII by "enhanced mode", nekima je to resilo probleme...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...