Jump to content

Bezi brate...


Recommended Posts

Hm... da... Ustanem, i imam sta da vidim. Kinez sinoc masakrirao ljude usred Knez Mihajlove ulice...

Da stvar bude gora, javni WC servis Srbije pod sloganom "Vase pravo da znate sve" ne prenosi bas mnogo toga. Tacnije, juce su preneli nesto u vestima, danas skoro nista.

Sve u svemu, neki kinez je sinoc oko 22:15 usao u prodavnicu Fast Food-a u Sremskoj, uzeo mesarski noz (onaj od 30 i kusur cm), fino otisao do Knez Mihajlove i krenuo da nabada redom koga god je stigao... Nedelja vece, guzva u Knezu, dakle pravi svedski sto za manijaka sa nozhekanjom. Prvo je nekom decku odsekao 3 prsta na levoj ruci, na desnoj ruci mu presekao tetivu, onda je drugom decku dao nozem po lobanji, trecem prolazniku je odsekao nos. Jos dvojicu je izb'o i dao im po lobanji pre nego sto ga je murija navatala...

Mislim stvarno, sta reci. Pokusavaj da smislim nesto iole pametno - ali ne ide. Da stvar bude gora, mogao sam i ja da budem "u pogresno vreme na pogresnom mestu". Taman sam oko 22 trebao da krenem do Kneza, bio sam na bulevaru, medjutim krenuo je onaj vetar da duva, pa me mrzelo da se cimam...

Sve u svemu, nervira me cutanje ovih RTS govnara, neka puste sve lepo pa neka vide ljudi sta se desava u samom centru grada... Izgleda da kinezi prave remake filma Horor u ulici Brestova i to na nas racun, a mi o tome nemamo pojma...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo svi da kopiramo vesti sa sajtova

26.03.2007.

Izvor: Beta

Kineski državljanin nožem napao prolaznike u Knez Mihajlovoj

Dve osobe su teže a tri lakše povređene kada ih je u Knez Mihajlovoj ulici u Beogradu, nožem za sečenje mesa, napao kineski državljanin Vang Ling Li (44), navodi se na sajtu Ministarstva unutrašnjih poslova (www.mup.sr.gov.yu)

Incident se dogodio sinoć u 22.15 časova kada je Li uzeo nož sa pulta poslastičarnice-grila "Sat" u Sremskoj ulici a zatim istrčao napolje i napao Marka Đ. (29) koji mu je išao u susret.

MUP je naveo i da je kineski državljanin, pre nego što je uhapšen, još jednoj osobi zadao teže a trima lakše telesne povrede.

Hirug Urgentnog centra Dušan Jovanović rekao je danas agenciji Beta da je Marko Đ. doveden sa povredama obe ruke i glave, da je njemu noćas urađena operacija i da se nalazi van životne opasnosti.

Jovanović je dodao da je u Urgentni doveden i V.E. (17) sa frakturom lobanje i posekotionama glave koji je sada u stabilnom stanju.

Prema njegovim rečima, sa lakšim povredama dovedeni su Radomir L. (33) i Šaban S. (23) koji su, nakon ukazane lekarske pomoći, pušteni na kućno lečenje.

U saopštenju policije se navodi i da je u incidentu lakše povređen i Milan S. (34).

kinezu u bloku su svi poplaseni i dobrocudni :D

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

BEOGRAD - Azijat Vang Linli (44) sinoć je u Knez Mihailovoj ulici napravio masakr! Prema saznanjima Kurira, on je u roku od petnaest minuta uspeo da sa mačetom dugačkom pola metra pređe skoro celu ulicu i usput povredi sedmoro ljudi, a dve

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

i pored navodno bezbroj ilegalnih utoka, nije se našao niko da ga isprangija nakon prvog napada?

uglavnom, valjda neće sad krenuti neki opšti hejt prema kinezima, ne treba nam to.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, ALI KURIR OMFG! [:D]

..."sa mačetom dugačkom pola metra"...

...ebeni BERSERK, kineska verzija!

brate realno, zabo bi ga tikom po sred grudnog kosha kad bi onako unezveren natrcho na mene, mislim da bi se odbio ko ping pong,

kapiram da je jurishao na sitnije ljude jer bi ga klasican srbski grga

pesnajom poslao iz prve u zemlju dremiju...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...