Jump to content

Virtua Tennis 3


Recommended Posts

Jel? Kakve ja imam veze sa tim? :>

Pazite, ja kao sto rekoh nije nikakva frka. Dajte samo da nadjemo jedan dan i mozhe. Imam u redakciji komp i ekran :) cak i dva dzojpeda, tako da zabava moze biti organizovana. Sad ne znam kakav nam je raspored sa ovim svim hepeninzima koje imamo, ali na primer mozhemo u subotu pre kafane (ko ide u kafanu, ko ne ide isto mu je) pa taman posle toga svi skupa do oraca.

Ko bi uopste 'teo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad postadoh prvi...

kad osvojish 4 grand slam-a, dobijesh neki turnir kao za 16 najboljih i onda u finalu odmah protiv federera.. barem je meni on ispao...

i dobijesh to i postanesh prvi... a za nagradu dobijash drveni reket bez karakteristika (:

za servis mi je max 33 lvl, a ortaq 30.. to me buni.. ja sam isPhorsirao bekhend i max mi je tu 29 ne mozhe vishe..

kapiram da ima neke veze sa akademijom, ali neke stvari na expertu su stvarno nebulozne za prelazhenje...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

King/Queen of the Players valjda. Pitanje za ove kojima je pao Federer sa kim ste igrali u dublu?

Inače kad pobediš u dublu Kinga i Duke-a dobijaš kao reket akustičnu gitaru koja prangija sa sve žicama kad udariš. Ko ne veruje evo mu i slikovno :) Takodje, dobiješ i overview koliko si poena osvojio na koji način i koliko pobeda/poraza imaš i sl. Nakon toga te čeka King lv1 (u dublu je lv0) u singl meču i možeš bilo kad da igraš protiv njega. Još uvek nema šanse da ga dobijem :)

vt3ic2.jpg

I jako je zanimljivo da posle osvojenog prvog mesta nema šanse da pobedim Grosjeana na travnatoj podlozi šta god da radim i da mi on uvek pada za finale Vimbldona :)

I jedno pitanje za ove koji su probali 1na1: da li imaju problema sa prepoznavanjem drugog pada? Pošto sam ja hteo da probam sa drugarom ali on ima neki noname USB pad i VT3 neće da ga prepozna ni sa sve patchom v1.01

ja sam isPhorsirao bekhend i max mi je tu 29 ne mozhe vishe.. kapiram da ima neke veze sa akademijom

Zavisi od toga kako radiš odredjeni trening. Naime, ako na treningu za volej/tehniku/igru sa osnovne forsiraš forhend udarce, forhend će ti više napredovati od bekenda i obratno. Isto važi i za Akademije i za one pratice mečeve. Obrati pažnju kako će ti posle practice mečeva servis imati veći exp. ako serviraš nekoliko MAXeva nego kad serviraš slabe serve. Isto važi i za centriranje serve - što više pomeraš od sredine više dobijaš na "control" E sad, ako ti je bekend lvl 29 moguće je da se jako sporije razvija jer su to već veliki nivoi i kao i u pravom RPG treba ti jako veći exp. :)

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

I jedno pitanje za ove koji su probali 1na1: da li imaju problema sa prepoznavanjem drugog pada? Pošto sam ja hteo da probam sa drugarom ali on ima neki noname USB pad i VT3 neće da ga prepozna ni sa sve patchom v1.01

Ja nisam toliko imba po ovim drugim pitanjima turnira i ostalog, ali na svakoj kopiji VT-a koju sam instalirao normalno rade dzojpedi za 1na1 pa cak i 2na2. Doduse, svi dzojpedi koje sam probao su logitech, mozda to ima veze.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky:

Ma ja to drugo pitam čisto da uočim obrazac kako i zbog čega se nešto dešava ;)

A inače verujem da si ti bolje uigran od mene npr. jer si igrao sa živim protivnicima koji uvek ako ništa drugo ubace dobar servis i ne plasiraju loptu u riternu. Protiv kompjutera, tek King (izmišljeni Britanac iz XIX veka sa sve beretkom i dugim pantalonama) u singlu počinje da servira tako i uopšte nije prijatno igrati :)

A za padove, vrlo je moguće da prepoznaje samo "firmirane" padove s obzirom da imam Logitech takodje a da taj "noname" USB nije hteo da prepozna ni kad sam samo njega uključio. Tačnije, prepozna on njega, pojavi se broj 2 ali ne mogu nikako da ga aktiviram niti da promenim komande.

@Ph0r3w3r0:

Sad se i meni dogodilo za forhend stroke power i forhend volley angle da zacrveni i da dodje do max. Vrlo je moguće da tip igre koji igraš (tj. ono ispod tvog imena tipa "fast runner" "serve & volley") te u neku ruku limitira u nekom random RPG fazonu. Jel ti i ortak imate isti tip igre? (pošto forsirate servis kapiram da vam piše "big server")

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

A za padove, vrlo je moguće da prepoznaje samo "firmirane" padove s obzirom da imam Logitech takodje a da taj "noname" USB nije hteo da prepozna ni kad sam samo njega uključio. Tačnije, prepozna on njega, pojavi se broj 2 ali ne mogu nikako da ga aktiviram niti da promenim komande.

A sta kazhe windows, jel ga tu prepoznaje, mozhe da se kalibrise i sve to?

Link to comment
Share on other sites

@Ph0r3w3r0:

Sad se i meni dogodilo za forhend stroke power i forhend volley angle da zacrveni i da dodje do max. Vrlo je moguće da tip igre koji igra

Edited by Ph0r3w3r0

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

aaa

hotju da mogu sve da apgrejdujem.. shto ne mogu...?

voleji mi stigli do 30

groundstroke do 29

servis do 33

a footwork do 28

wtf?

kapiram da sam big server ali hotju da budem all around... jel to znachi da moram ponovo da pravim lika ili..?

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Probaj da predješ nešto na Akademiji, jer meni se čini da mi je za forhend voley angle bio stigao do maximuma, da sam onda prešao nešto na Akademiji i da mi više nije bilo crveno, mada nisam siguran?

A sa druge strane, možda je i ovo u pitanju (a bilo bi realno):

Naime, pošto tvoja karijera traje 20 godina, vrlo je moguće da kad stigneš do neke sredine nemaš više napredovanja usled... psihofizičkih sposobnosti :)

Link to comment
Share on other sites

nije to..

lateral movement mi se josh apgrejduje...

i shta se desi posle 20 god?

umresh?

(;

jel neko pobedio king-a i duke-a u dublovima?

ja nema shanse...

prvu sam igrao sa roddickom i dobili me 6:1

a drugu sa dentom i dobili me 6:2

i tretju sa roddickom i dobili me 6:5, a vodio sam 5:3

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edited by Ph0r3w3r0

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

bilo fino, mora se priznatii da je bole nekrunisanim kralj shljake.

shto se mene tiche mozemo i da ponovimo, ako nas domacin primi opet;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa Margijem ovoga puta! Jos bi te nabedio da si ti igrao i da te je razvalio sa nulom! ;)

Bilo fino stvarno. Iako sam morao da odem pa sam odigrao samo dve partije, imam dve pobede :) Stija i ja timmejtovi u dublu ;)

A za ponavljanje, ja sam uvek, ajde bacicu neki mail sad tokom nedelje pa da vidimo mozda naredne subote da se nadjemo i izigramo, ako ste za.

Link to comment
Share on other sites

Provalio sam da mi od svih igraca najvise lezi Hjuit, ne znam zasto, ali je tako. Naravno Fedi je imbalansiran, njega ne racunam. Ono sta hocu zapravo da kazem je da sam fasciniran kolika je razlika izmedju igracha koje mozes da biras.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je Roddick jachi od Federera, jer mu je jachi udarac, plus ako znash da servirash, ogroman broj poena mozes vec iz serve da uzmesh (roknesh mu "max" i tesko ko moze da vrati. Ono shto mene jako nervira je da onaj igrach koji je "dole" je u velikoj prednosti u odnosu na onog iznad, barem se tako kod nas pokazalo u praksi (nas 8 igra singlove i dublove veoma chesto)

I ako ima jedno mesto na tom turniru, ja sam za [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To za dole i gore je tacno, gore jednostavno ne mogu da procenim dimenziju ... sto se igranja tice, naravno hajli, necu da te pitam sto nisi dosao da ne ispadne kao sa ivanom - "pa niko me nije zvao" ;) Ali ako se budemo nalazili bices obavesten. Samo da nekako targetujemo da nas ne bude vise od 10 jer necemo imati gde da se smestimo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...