Jump to content

Ljubavni jadi


Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne, zapravo vetjina riba je mazohisticki nastrojena, vole da budu sa likovima koji ce da lupe ruku o sto i kazu "cuti dok ja pricam rospijo" itd.

Naravno, ako si mnogo dobar sa ribom, bitjesh joj zanimljiv oko mesec dana, nakon toga ce ti retji: "ti si savrshen decko koga sam ja zelela, ali problem je u meni", sto dokazuje koliko je vetjina njih nezrela, tj nema pojma sta hotje. Naravno nakon takvog udarca ce ti ponuditi neko gay-friendly druzenje, a ako si pametan oteracesh je u picku materinu (naravno, to netjes uraditi, jel postujesh lepsi deo planete, u prevodu, glup si).

Zakljucak, jebi koliko ti se pruza, ispoljavaj osetjanja koliko BASH morash. Zato sto su danasnje devojke za jebanje i druzenje, a ne za nesto vishe.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ne, zapravo vetjina riba je mazohisticki nastrojena, vole da budu sa likovima koji ce da lupe ruku o sto i kazu "cuti dok ja pricam rospijo" itd.

Naravno, ako si mnogo dobar sa ribom, bitjesh joj zanimljiv oko mesec dana, nakon toga ce ti retji: "ti si savrshen decko koga sam ja zelela, ali problem je u meni", sto dokazuje koliko je vetjina njih nezrela, tj nema pojma sta hotje. Naravno nakon takvog udarca ce ti ponuditi neko gay-friendly druzenje, a ako si pametan oteracesh je u picku materinu (naravno, to netjes uraditi, jel postujesh lepsi deo planete, u prevodu, glup si).

Zakljucak, jebi koliko ti se pruza, ispoljavaj osetjanja koliko BASH morash. Zato sto su danasnje devojke za jebanje i druzenje, a ne za nesto vishe.

lol,sad si mu sve reko.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

To sto mi za tvoju kevu nije trebalo vise od toga ne znachi da nemam vishe. Svakoj po zaslugama.

@gotti da nije malo pretenciozno proglasiti skoro svaku devojku u srbiji sponzorusom? Jesi pokusao kod svake? Ako ti ne ide bez kinte, a ide sa kintom opet ne znaci da su one sponzoruse.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

U moru hejta ipak se nadje pametnih stvari... Iako sam trenutno ZUBAR (Zbunjen Up Beyond...) nesto cu vec iskoristiti od ovoga... iako su, realno, sve same kontradikcije:-) A realno, uvek sam bio veoma realan, tj. ne bi se meni nikad desilo da zaludim za takvom devojkom, ali ona jendostavno ima nesto posebno, ispod te lepote... ma neznam, lud sam, brisite post... Ako ostanem ziv, bice dobro....

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

"Gde si bila dok sam bio niko"

ROFL

4354-1-2.jpg

Anyway sto se tice devojke, pozovi je prvo na kafu, pa onda bi mogao da odes u bioskop da pogledate neki film, tek kad vidis da tu moze biti necega a videces jer je ocigledno onda je pozovi na veceru, nemoj navaljivati vec opusteno polako ulozi truda i isplatice ti se.

Znas onu narodnu, ne jebe lep, vec uporan.

Samo rokaj, bolje da popije
Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...