Jump to content

Kladionica


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'bem vas u usta ja para nemam

ali opasno se razmisljam da kradem i jebem babe dok ne skupim

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 27 2007, 19:41' post='962641']

Danas se nazalost najvece pare vrte oko droge, kocke i kurvi.

Nikad se tu nisu zaradjivale najvece pare.Vec se lako zaradjuju a isto tako lako gube...

A drugo je sto vlasnici kladionica od prve zarade odma kupe kradenog audija pa pomislis da su puni ko brod.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Nikad se tu nisu zaradjivale najvece pare.Vec se lako zaradjuju a isto tako lako gube...

A drugo je sto vlasnici kladionica od prve zarade odma kupe kradenog audija pa pomislis da su puni ko brod.

Vlasnik jedne od kladionica u Vrscu pun je ko Titanik, njegova skorasnja izjava je da bi najvise voleo da dodje jedno "realno" kolo da se "izuva" k'o covek, ovako se oseca kao da otima pare od naroda :))) vikendom je dobar oko 100000 po uplatnom mestu pa ti vidi, a ima ih bar 4-5. Jebi ga, nije on kriv, kriv je sistem koji mu je omogucio da tako nesto napravi. Naravno cenim da je jako tesko zapoceti posao sa klandzom sada kada su se svi manje vise pozicionirali.

fml

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik jedne od kladionica u Vrscu pun je ko Titanik, njegova skorasnja izjava je da bi najvise voleo da dodje jedno "realno" kolo da se "izuva" k'o covek, ovako se oseca kao da otima pare od naroda :))) vikendom je dobar oko 100000 po uplatnom mestu pa ti vidi, a ima ih bar 4-5. Jebi ga, nije on kriv, kriv je sistem koji mu je omogucio da tako nesto napravi. Naravno cenim da je jako tesko zapoceti posao sa klandzom sada kada su se svi manje vise pozicionirali.

Naravno podrazumeva se da bude chlan neke stranke ili dobar drugar sa lokalnim mafijashima. Opasnije je drzati kladzu u provinciji nego u beogradu npr. [veca korumpriranost nadleznih organa i sl.]

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

pare je zaraditi lako, svugde u svakom poslu

ima samo jedna sitnica

moras biti rodjen za to ^_^

neko ce i bez skole i bez para stvoriti imperiju, a nekom da das imperiju izgubice je...

[primer]

milion je pcelara u srbiji

samo se jedan setio da to lepo izreklamira kao med za mrsavljenje u fazonu med i ne jedi nista i smrsaces. nazvao ga je biomed. postao je bogat[/primer]

i primera je milion

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik jedne od kladionica u Vrscu pun je ko Titanik, njegova skorasnja izjava je da bi najvise voleo da dodje jedno "realno" kolo da se "izuva" k'o covek, ovako se oseca kao da otima pare od naroda :))) vikendom je dobar oko 100000 po uplatnom mestu pa ti vidi, a ima ih bar 4-5. Jebi ga, nije on kriv, kriv je sistem koji mu je omogucio da tako nesto napravi. Naravno cenim da je jako tesko zapoceti posao sa klandzom sada kada su se svi manje vise pozicionirali.

Hmm jel od tih 100 000 odbijeno sve sto on placa,ukljucujuci radnike,lokal i sl ili ne jer ako nije bas i ne ostane njemu neka ogromna suma :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

hmm nisam obratio paznju na ovo 4-5...onda ne sumnjam da se kupa u keshu :)).Veliki su to troskovi sa jednom kladzom ali kad i ako se otvori vise onda si na konju.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ti shto drze po 4 - 5 klajdzi se ne kupaju bash u parama, ali ovi shto drze 200+ mogu komotno.

hmm nisam obratio paznju na ovo 4-5...onda ne sumnjam da se kupa u keshu :)).Veliki su to troskovi sa jednom kladzom ali kad i ako se otvori vise onda si na konju.

Kladionica nema troshkova sem da placash radnika, uzmimo u obzir da kladionica ide sporedno uz neki lokal sa cugom.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 29 2007, 02:56' post='963380']

Kladionica nema troshkova sem da placash radnika,

Jedna od impresivnijih izjava dragi gogo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vi se josh chudite na sve gluposti koje goga lupi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 29 2007, 02:56' post='963380']

Kladionica nema troshkova sem da placash radnika, uzmimo u obzir da kladionica ide sporedno uz neki lokal sa cugom.

I uzmimo u obzir da 99% ljudi koji se klade kod tebe ne znaju razliku izmedju utakmice i motokultivatora

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jest zanemarljivo al kad bi se igrali klikera ... osim ako radnika ne planiras da platjash 100 jura ...

Neka ti lokal radi u 2 smene, radnicima dajesh po 800 dinara = 1600 din = 20 e. 20 e x 7dana = 140 e / nedeljno. + U vecini klajdzi ti jedan radnik i konobarishe i uplacuje klajdzu.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...