Jump to content

Chupate obrva?Msilim stvarno...


Chupanje Obrva  

71 members have voted

  1. 1. Da li chupate obrve?

    • Ni mrtav!!!
      41
    • Probao sam par puta,i brate u zivotu vishe nikad...
      5
    • Moram,samo medju i sa strane,dlakav sam mnogo.
      10
    • Probao sam par puta,i verovatno cu i dalje...
      8
    • Naravno,dolazi mi drugarica jednom nedeljno.
      7
  2. 2. Shta mislite u chupanju obrva?

    • To rade samo feminizirani fegiji!
      13
    • Glupost,al bre ako neko voli shta da mu radim
      28
    • Skroz mi je opushteno ako neko chupa obrve.
      24
    • Mislim da bi to svaki savremen mushkarac to trebalo da radi.
      6


Recommended Posts

[xx(][xx(][xx(]

Znachi danas sam provalio kod jednog lika shto ga sasvim ok znam da opushteno pocheo da chupa obrve.Shto je najgore lik je totalno kul i u opushtenom fazonu.Provavlio sam takodje josh pre par meseci,kod jednog ortaka(koji je inache skroz u nekom HC fazonu,chirokana ovo-ono...) da sasvim redovno chupa medju.Kad sam malo zagledao po gradu,ispada da svaki 5-6 lik ako nishta drugo chupa medju i dlake koje ispadaju iz obrve ...

Ajde,razumem da obrve chupaju neki fegiji,ili danashnja malouna fenseraja,chak razumem i one sa medjom da nju chupaju(verovatno bi i ja to radio),ali ono...kao tanjenje i definisanje obrva???Brate...kroz koju godinu ce da mi se neko smeje ako se nisam napuderisao ili shta???

Koji li su djavo uveli termin metroseksualan,kad se zna kako se to zove...nije shija nego vrat.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tome ti govorim...

E da i da se unapred ogradim,od optuzbi za netoleranciju-znachi nemam nishta protiv pedera(pardon homoseksualaca :)),oni imaju pravo ako hoce i silikone da stvaljaju.Gadjene se odnosi na one koji se danash definishu pod nazivom metroseksualan,a sve ih je vishe nazalost.A vedjina ih nije ni svesna,jer su takve stvari pocheli da smatraju normalnim...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znachi danas sam provalio kod jednog lika shto ga sasvim ok znam da opushteno pocheo da chupa obrve.

NE VERUJEM TI!

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da, unibrow monster...

moram da pocupam sredinu cisto kad postane bas brutalno za videti.. ali nikad ne skroz, zato sto bi se izvalilo.. jbg, kad imas neko sranje ceo zivot, ne mozes odjednom da ga nemas, i da sve bude kul...

tako da je ovo jedina akcija koju smatram nuznim zlom :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ma mozes, ako si charisma +5 i onda se pravis lud 'ko, ja imo jednu obrvu?! svasta' i onda se ljudi stvarno istripuju da si uvek imao dve...

sto se mene tice, ja imam tri, ali nista preterano, tako da ne, ne cupkam svoje guste obrve dostojne starih slovena...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja cupam obrve da mi ne bi izgledale spojeno jel to mrzim. Dodushe to radim jednom u dva meseca, imam valjda srecu shto mi tu skoro uopshte ne rastu dlake :D. Mada glupo izgleda kad onih 5 porastu :D pa moram da ih pocupam.

Moguce da je gay, ali iskreno boli me dupe i ako neko cupa dlake sa dupeta, samo dok mene ne tera da to isto radim ako ne zelim.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Savke brate,veci je blam da si toliko nepismen nego da cupas obrve...

i da,cupam samo izmedju malo,u principu nista strasno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imam sasvim lepe obrve tako da nemam zbog cega da ih cupkam.. al se brijem ispod ruke

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...