Jump to content

Help


Srla

Recommended Posts

E ovako sinoc dok sam igrao promenio sam rezoluciju ne neku vecu nego sto mi monitor podrzava i sve je to lepo radilo dok sam bio u igri... medjutim sada kad hocu opet da udjem u igru izbacuje mi ono "sync out of range" i ne znam kako da vratim rezoluciju na normalnu... ima li neko koji predlog sem reinstall wow?

Link to comment
Share on other sites

Probaj sa dilitovanjem svog acc-a u WTF folderu... to bi trebalo da sva tvoja ''nameštanja'' vrati na početna...

Upravo tako.

Otvorish %WoWfolder%\WTF\Config.wtf sa notepadom i nadjesh gde pishe SET gxResolution i promenish vrednost na onu koja fuKcionishe.

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Eo da ne otvaram novu temu:Imam problem kad igram wow ponekad mi se komp jednostavno ugasi i to samo kad igram wow i to samo posle instalacije tbc.Cuo sam da su i neki imali slican problem.Obrisao sam interface i wtf foldere.Nije pomoglo.Ako neko zna nesto o ovome it would be greaty appreciated.Vec postaje veoma iritantno

Link to comment
Share on other sites

I meni se desilo jednom da mi se ugasi wow is cista mira, kada izlazim na exit game ili alt-tabujem onda mu treba 20 sec a kad se ovo desilo nije trajalo ni 2 sekundi. To je bilo u patchu 2.0.1 pre tbc. Sto se tice gasenja kompa u toku wowa desavalo mi se nesto slicno. Nije se restartovao komp ili se ugasio nego mi izasao neki socialni plavi sscreen sa belim slovima ne nekoj very low rezolucij i pisalo neka sranja, nista nisam razumeo sem da trebam kao ako se to ponovo desi da instaliram nove drajvere i ja sam instalirao samo za grafiku i to se vise nije ponovilo. To je isto mislim bilo od patcha 2.0.1

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

numerous times

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...