Jump to content

Prebacivanje zoo vrta u Surčin?!


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel se seca neko lisice(ova nasa sirota, domaca) pre nekih 10-15 godina? kavez pola metra sa metar, jadna kucica za spavanje i cinija za vodu...ofucana, olinjala, tuzan prizor skroz...nisam bio odavno neznam da li je Vuk nashao neko bolje mesto za lisice, ali ono je bilo grozota! [V]

Link to comment
Share on other sites

bash bi veliki profit imao zoo vrt kada bi bio na ratnom ostrvu..ljudi bi se cimali camcima da vide majmune..do jaja

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Jel ides u zoo svaki dan? NE! Dakle odlazak u isti bi onda trebao da bude specifican, a relociranjem istog na ostrvo stvari postaju zanimljivije.

E sad totalno drugi problem je sto je tebi to dva prevoza sto znachi dve karte za autobus .... NA OVU SKUPOCU ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

... Abnormalno si naporan i ignorantan ...

Ljudi koji idu na kalis da prosetaju ne zalutaju slucajno u zoo vetj ako idu u isti to unapred isplaniraju. Makar je tako kod svih ljudi koje ja znam ... Samim tim kad planiraju ako u to upada i ostrvo, voda zajebavancija tim bolje. Mala deca idu sa roditeljima.

Mislim dokle?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

50-70 din. ali to nije poenta priče. Sama pomisao da treba da sednem u čamac smara.

dobro, tebe smara. to je tvoje pravo.

ali jedna od poenta zoo vrta je i eskapizam, beg od realnosti asfalta, chelika i stakla jednog grada u okruzenje gde ti oko nogu shetaju patke, gde mozesh da nahranish zebru, da vidish bou konstriktor, da vidish zivotinje sa drugih kontinenata koji su toliko daleko da su skoro drugi svetovi. Zato ideja sa ratnim ostrvom ili obalom dunava na drugoj, banatskoj strani kao i sa prelazenjem reke chamcem nije losha.cak stavishe super je.

sve se mislim da za godinu dana uzmem zoo vrt kao temu za moj diplomski.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ako treba da se ukine zooloski vrt, onda treba da se ukine i sesto kec, eto, te zivotinje su u jos gorim uslovima i u jos manjem prostoru i niko se ne brine o njima i smrde, a pun ih je autobus...

ne znam ja, ja se ovde bavim za bostan...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Lepo je sto se vi ljudi brinete za zoo , ali em se svadjate bez potrebe em time i druge nervirate em necete imati uticaja ma gde god da ga premeste ( makar i na mars ) zoo ce biti tamo gde odluce ti ljudi koji se pitaju za to i cao .

Ali lepo je videti da se ljudi sa ovog foruma brinu i za slatke zivotinje :)

PS: Sto vam busevi tako bazde na povracku , pisacku i penzionere ? Svaki put kada dodjem u BG i sednem jedino je kulturan onaj vozac .

Kod nas u NS busevi malte ne mirisu :))))

Link to comment
Share on other sites

smrde zato sto u BGu ima 4 puta vise stanovnika nego u novom sadu, uglavnom bahate stoke skupljene sa svih strana ove uboge zemlje, a i sire. i nije svadja, nego diskusija, bez obzira sto tako necemo nista promeniti. na kraju krajeva, ok je cuti tudje stavove, i videti stvari iz druge peerspektive.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

PS: Sto vam busevi tako bazde na povracku , pisacku i penzionere ? Svaki put kada dodjem u BG i sednem jedino je kulturan onaj vozac .

Kod nas u NS busevi malte ne mirisu :))))

zato što iz novog sada i drugih pasivnih krajeva dolaze penzineri i idioti koji povraćaju i pišaju. zapravo, od beograđana u autobuse zalaze jedino oni čiji je posao da ih voze (jbg, posao je užasan ali neko mora da ga radi), pošto smo uzeli sve pare iz vojvodine pa sad svako ima po tri automobila. zato je i tolika gužva.

Link to comment
Share on other sites

Jedan glas za da se ZOO premesti u Surcin.

Kvadrat prostora na Kalemegdanu kosta previse da bi ga

koristile zivotinje. Treba neki baja da sagradi trzni centra sa stanovima

i da se gradski celnici omrse od namestanja licitacije :)))

U kapitalizmu nema mesta zivotinjama u gradovima, samo japiji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...