Jump to content

Dungeon set 1 (2)


0rtega

Recommended Posts

Pozdrav svima , hteo bi da prokomentarisemo malo dali se isplati jurcati po LBRS , UBRS , SHOLO , STRATH vijati taj dungeon set 1 ? Realno je sada "lako" doci do pvp superior seta , cini mi se negde oko 31000 honor poena sve zajedno i + one znacke :D iz arene a to se moze skupiti za par dana , barem tako kontam , i to ne intenzivne igre .... AV je dosta dobar nacin za skupljanje honora....

kontam da je ovaj dungeon set vise za PvE ali bogami treba sigurno po 5 puta svaku instancu ili ako imas bas bas srece da te polije iz prve .... a to sve traje i traje :D

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam ... posto nemam tbc (jos ne znam dali da se zeznem pa da uzmem) a i trenutno sam lvl 55 (hantard :D)pa sa jedne strane kontam svakako cu ici u te instance a sa druge , primetio sam da na mom serveru(Wildhammer) dosta cesto alijansa dobija u AV tako da honora za pvp set ima sve vise i vise :D

ebem li ga ...

Link to comment
Share on other sites

zeleni lvl 58-60 itemi iz outlanda sa "tbc sufiksima" su bruka bolji od plavih istog nivoa koji nisu iz outlanda, ali interesantno i od zelenih lvl 58-62 quest rewardova iz outlanda. tj tamo neki lvl 60 ango'rosh leggings daju vishe armora str, agi i sta nego plate lone koje se dobijaju za taksativno lvl 61q...go figure...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

znam da je sranje ali ja cu da jurim wildheart set :) cisto kao trofej....a skontao sam da su oruzija u TBC znatno vise nabudzena nego armor. Evo recimo do pre naxxa Claw of Chrromagus je bio najbolji caster 1h u igri zanemarujuci rank14 dagger jer to nije mogao svako da ima a sad moze da se nadje lvl 67 zeleni dagger sa vise spell dmg i statova, dok npr trinketi iz BWL (ne class trinketi) poput Neltharion teara i Drake Fang Talismana se jos nose i na 70...mislim da je blizzard mogao to malo bolje da odradi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bogumi, druidski bwl trinket je odličan za pvp. Nisam proveravao, ali rogue trinket iz ZG-a ako i dalje vraća energiju - isto.

Moj drugar koji je rerolao shamana neposredno pre TBC-a hoće da odradi ZG da bi uzeo srce napravio makro pred bacanje earth shielda. :)

Ali, to su izuzeci koji potvrdjuju pravilo. Slažem se da se skoro sav raiding trud uložen...blabla, osim T3, koji se nosi dok ne počnu raid itemi iz TBC-a.

edit: a i pozdravljam odluku da se sakupi set iz trofejnih razloga :)

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Sta treba da se uradi bi moglo da se udje u naxx ? Isto neki atumenthblabla kao za mc/ony/bwl ili nesto drugo ? Video sam na treadu da ljudi sad preve raidove za bwl/ony/naxx sve cesce i cesce pa ono postao sam zainteresovan :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Sta treba da se uradi bi moglo da se udje u naxx ? Isto neki atumenthblabla kao za mc/ony/bwl ili nesto drugo ? Video sam na treadu da ljudi sad preve raidove za bwl/ony/naxx sve cesce i cesce pa ono postao sam zainteresovan :)

u EPL u selu udjes u onu "crkvu" i imas lika kod kojeg ces uzeti q a sta treba da uradis zavisi od tvoje reputacije sa argent down-om !!!!

....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...